|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
ten kod daje nie tylko free bet ale również podwaja wpłatę. to była miła niespodzianka.
przy okazji - betandwin ma zakłady live na wtorkowy mecz Legia - Celtic. będzie można trochę poćwiczyć przed półfinałem MŚ ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Muszę pochwalić BAW za szybkość przelewu. W sobotę rano zrealizowałem wypłątę, dzisiaj rano otrzymałem e-maila od supportu BAW że moja prośba o wypłatę została przyjęta. W tym momencie kasę mam już na koncie:) Jeden dzień roboczy to chyba rekord
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Jakiś czas temu mój brat zamknął konto u nich (nie wiem dlaczego tak zrobił). Teraz ja chcę założyć u nich konto. Czy jest to możliwe, nie zablokują mi zaraz konta ze względu na to samo nazwisko i ten sam IP ? Czy ktoś wie czytałem w ich rwgulaminie, ale za dużo się nie dowiedziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Czy ktoś wie czytałem w ich rwgulaminie, ale za dużo się nie dowiedziałem to napisz do ich. Czy to takie trudne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Czy ktoś wie czytałem w ich rwgulaminie, ale za dużo się nie dowiedziałem to napisz do ich. Czy to takie trudne? aleś ty mądry nie wpadłbym na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> już napisałem tylko myślałem, że tu się prędzej dowiem czegoś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
ja ugralem wieksza sumke i zablkowali mi konto hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ten kod daje nie tylko free bet ale również podwaja wpłatę. to była miła niespodzianka.
przy okazji - betandwin ma zakłady live na wtorkowy mecz Legia - Celtic. będzie można trochę poćwiczyć przed półfinałem MŚ ;-) bez przesady BaW aż tak chojny nie moze być, choć muszę przyznać że wypłata na MB (bonu) expresowa i bezproblemowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
panowie, zlecilem wyplate, wyslalem skan dowodu i dostalem maila od supportu, ze data na dowodzie nie zgadza sie z data podana przy rejestracji, zablokowali mi konto do wyjasnienia sprawy, pisalem, ze musiala byc jakas pomylka i wogole, mial ktos taka sytuacje? ile czasu potrwa zanim dostane kase? i czy wogole dostane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
panowie, zlecilem wyplate, wyslalem skan dowodu i dostalem maila od supportu, ze data na dowodzie nie zgadza sie z data podana przy rejestracji, zablokowali mi konto do wyjasnienia sprawy, pisalem, ze musiala byc jakas pomylka i wogole, mial ktos taka sytuacje? ile czasu potrwa zanim dostane kase? i czy wogole dostane... Oj... to było trzeba tym razem rejestrować na siebie a nie na babcie. Jeśli nie miałeś żadnych wałków z BaW to sprawa wyjaśni się w ciągu 2 tygodni. Kasa powinna być wypłacona, ale skoro inna data, to coś jest nie halo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ja myślę, że jest barzo duża szansa na otrzymanie pieniędzy. Każdemu się może zdarzyć błąd w wypełnianiu formularza. Jeśli to tylko data (i miałeś 18 lat w momencie zakładania konta) to pieniądze znajdą się na twoim koncie. A kiedy to już nie wiadomo. Bo ostatnio czytam jak BAW odpisuje na maile i jak długo wypłaca pieniądze to może trochę potrwać. Ale z drugiej strony to zarobili trochę na odpadnięciu Anglików i Brazylii, więc mają pieniądze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka