Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tego zajaca to akurat pamietam z ligi taki blondyn chyba w wisle gral. Niech sobie wezmie swoich zaufanych, poza tym woli swoim robote zalatwic z ktorymi sie dogaduje niz obcym.

Pilkarzy ma do dyspozyci naprawde dobrych, trzeba ich tylko odpowiednio poukladac na boisku. Przeciez to co widzialem na wembley to rozjebana druzyna, nie potralili nawet lini w obronie trzymac, jedynie na poczatku gdy mieli sily wygladaly formacje jako tako a pozniej, porozrzucani po calym boisko, kiepsko wygladalo to przy anglikach. Mam nadzieje ze Nawalka pouklada taktycznie naszych grajkow bo Fornalik nie potrafil, a od tego byl.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Experto
Tego zajaca to akurat pamietam z ligi taki blondyn chyba w wisle gral. Niech sobie wezmie swoich zaufanych, poza tym woli swoim robote zalatwic z ktorymi sie dogaduje niz obcym.

Pilkarzy ma do dyspozyci naprawde dobrych, trzeba ich tylko odpowiednio poukladac na boisku. Przeciez to co widzialem na wembley to rozjebana druzyna, nie potralili nawet lini w obronie trzymac, jedynie na poczatku gdy mieli sily wygladaly formacje jako tako a pozniej, porozrzucani po calym boisko, kiepsko wygladalo to przy anglikach. Mam nadzieje ze Nawalka pouklada taktycznie naszych grajkow bo Fornalik nie potrafil, a od tego byl.
za 45 minut Cafe Futbol, a tam Jerzy Angel Engel smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pamiętajmy też o statystykach, wygralismy w eliminacjach dwa spotkania poza San Marino w ostatnich latach.

Ja cudów nie oczekuje od Nawałki, nawet ubolewam że Górnik zostanie bez niego, jednocześnie mocno mu kibicuje - i wystarczy że piłkarze zagrają trochę lepiej i będą przede wszystkim zespołem, reprezentacją, teamem - walczącym, niekoniecznie muszą wygrywać każdy mecz, ale niech dadzą z siebie wszystko. A nie zbieraniną grajków, chodzących każdy sobie, a akurat Nawałka potrafi zrobić team i atmosferę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Tom182
za 45 minut Cafe Futbol, a tam Jerzy Angel Engel smile

czyli będzie SZALENIE ciekawo

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Już w piątek informowaliśmy, że na razie Adam Nawałka będzie łączył pracę selekcjonera reprezentacji Polski z funkcją szkoleniowca Górnika Zabrze. Nasze informacje znalazły potwierdzenie w Polskim Związku Piłki Nożnej. - Trener Nawałka od 1 listopada zostaje trenerem reprezentacji Polski.
Jest w Górniku Zabrze do 18 grudnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tych dwóch towarzyskich meczach ze Słowacją we Wrocławiu i Irlandią w Poznaniu Adam Nawałka poprowadził kadrę.
Trenerem Górnika zostaje do 18 grudnia, do końca roku rozstanie się z Górnikiem i od 1 stycznia będzie już całkowicie poświęcał się dla reprezentacji Polski - skomentował w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Kazimierz Greń.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a kapitanem zrobic Lewego, tak jak na gwiazdora przystalo, daleko mu do Zlatana ale moze wtedy gdy zostanie kapitanem to wezmie sie za lepsza gre. Czas kontrolera minal.

Oraz jak ktos juz tu wspomnial pora wrocic do Obraniaka bo nasze stale fragmenty nie stwarzaja bez niego zadnego zagrozenia.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Obraniak niech wypier*ala

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Obraniak obrażalski ....jak wyżej, w.p.i.z.d.u z nim

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Kapitana to ma wybrać drużyna. A czy wybraliby/wybiorą lewego? Nie sądzę...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Experto
Czas kontrolera minal.

Ja akurat układanie składu zaczynałbym od Błaszczykowskiego , aczkolwiek rola kapitana to inna bajka, tutaj potrzebny jest ktoś kogo w szatni szanują.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by hunters
Obraniak obrażalski ....jak wyżej, w.p.i.z.d.u z nim


hehe jak sie boruc obrazal na kadre to mu przyklaskiwales a teraz prosze

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
czekaj przypomnij.... bo nie pamiętam...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)

- Dlaczego nie Boruc? Bo z Borucem nie jest do konca jasne tak naprawdę czy zagra czy nie zagra w podstawowym w kadrze. Rywalizuje ze Szczęsnym który gra w renomowanej marce i na dodatek zbiera okazale recenzje, nawet moze i lepsze od Artura hmm (A nawet, nie skreślał bym najbardziej niedocenianego bramkarza i to nie w naszym kraju a nawet na naszym kontynencie Tomku Kuszczaku)

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Napo
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)

- Dlaczego nie Boruc? Bo z Borucem nie jest do konca jasne tak naprawdę czy zagra czy nie zagra w podstawowym w kadrze. Rywalizuje ze Szczęsnym który gra w renomowanej marce i na dodatek zbiera okazale recenzje, nawet moze i lepsze od Artura hmm (A nawet, nie skreślał bym najbardziej niedocenianego bramkarza i to nie w naszym kraju a nawet na naszym kontynencie Tomku Kuszczaku)
Pierdolisz kocopoły aż się czytać odechciewa

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Szczęsny zbiera lepsze recenzje od Boruca........
Kuszczak najbardziej niedocenianym bramkarzem w Europie....

Originally Posted by Napo
Originally Posted by Tom182
Asystentami mają być Bogdan Zając i Jarosław Tkocz ... laugh

Jako założyciel tematu jestes bardzo wylewny raptem dwa zdania - I oby to był dobry prognostyk na zbliżające sie eliminacje i obyśmy w gr. zajęli minimum 2 podium tongue

Chyba faktycznie wolę się nie odzywać niż pisać takie farmazony !

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Napo
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)

Ty na prawdę widzisz taką sytuację, że Krychowiak mobilizuje tj np. krzyczy na Boruca, Lewandowskiego, Kube czy choćby Szczęsnego ? ... Przecież to jest niemożliwe. Niech drużyna wybierze kapitana, ale jak znam życie to pozostaną przy Błaszczykowskim...bo `` wszystko w reprezentacji idzie w dobrym kierunku, widać postępy....brakuje Nam skuteczności`` uff

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
O o o o... U u u u... Dwóch wylewnych polać chcieli ale przy okazji sami siebie pooblewali grin


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Konferencja Nawalki;

[video:youtube]
[/video]

wiele nie powiedzial, ale widac ze bawia go pytania jaki bedzie mial autorytet u naszych gwiazd czyli jak sobie z nimi poradzi

wie ktos moze o jakiego srodkowego obronce z mlodziezowki(ost pyt na konferencji) mu chodzilo?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
Originally Posted by Experto
Konferencja Nawalki;

[video:youtube]
[/video]

wiele nie powiedzial, ale widac ze bawia go pytania jaki bedzie mial autorytet u naszych gwiazd czyli jak sobie z nimi poradzi

wie ktos moze o jakiego srodkowego obronce z mlodziezowki(ost pyt na konferencji) mu chodzilo?

O Kamińskiego z Lecha?

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Tak, o Kamińskiego z Lecha.

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, rafal08, Sensei, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, ANZELMO, JelineK), 1,819 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1