|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
gdybym miał cokolwiek grać w tym meczu to x2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
co on wymyśli z obroną , to jest najważniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
1 Powyżej 0.5 Rangers U20 v Falkirk U20 (1. połowa - Gole) 29/10/2013 Brak 2.75 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
co on wymyśli z obroną , to jest najważniejsze Teoretycznie może ustawić 4 z tyłu Frączczaka na prawej, Dąbrowski + Hernani na środku i Pietrucha na lewej. Pytanie czy nie będzie dalej kombinował z 3 z tyłu... Pole manewru niewielkie. Głupio byłoby sadzać Bąka na ławie po jego super zmianie w sobotę, ale nie wiem co tam Wdowiec wymyśli. Jeśli Bąk od początku to pewnie Murayama po drugiej stronie flanki. Wróci Ława do środka + Aka i Rogalski no i ex Piastowiec z przodu Robak. Ja bym tak to ustawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
co on wymyśli z obroną , to jest najważniejsze Teoretycznie może ustawić 4 z tyłu Frączczaka na prawej, Dąbrowski + Hernani na środku i Pietrucha na lewej. Pytanie czy nie będzie dalej kombinował z 3 z tyłu... Pole manewru niewielkie. Głupio byłoby sadzać Bąka na ławie po jego super zmianie w sobotę, ale nie wiem co tam Wdowiec wymyśli. Jeśli Bąk od początku to pewnie Murayama po drugiej stronie flanki. Wróci Ława do środka + Aka i Rogalski no i ex Piastowiec z przodu Robak. Ja bym tak to ustawił  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Szczepłek rozjebał system swoją `` refleksją`` 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
1 Powyżej 0.5 Rangers U20 v Falkirk U20 (1. połowa - Gole) 29/10/2013 Brak 2.75 Odbędzie się  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Szpaku poprawil 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
No i można wywnioskować, że Marcin Kamiński pojawi się w kadrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Rumunki jeszcze po 1go do HT  1 Powyżej 1.5 FC Ripensia Timisoara v Pandurii Targu Jiu (1. połowa - Gole) 29/10/2013 Brak 2.25 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
W filipinach kurs @15 był przed chwilą jeszcze już @4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Rumunki jeszcze po 1go do HT  1 Powyżej 1.5 FC Ripensia Timisoara v Pandurii Targu Jiu (1. połowa - Gole) 29/10/2013 Brak 2.25 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
U szkociaków po jeszcze w rożne 1 Powyżej 14.0 Rangers U20 v Falkirk U20 (Azjatyckie rzuty rożne) 29/10/2013 Brak 1.80 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
U szkociaków po jeszcze w rożne 1 Powyżej 14.0 Rangers U20 v Falkirk U20 (Azjatyckie rzuty rożne) 29/10/2013 Brak 1.80 Odbędzie się Chociaż zwrocik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
u filipinków delikatnie over 6,5 - @1,8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Espanola - Colo Colo Poniżej 2.5 @1.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Espanyol bts Barca -1,5 Inter Arsenal bts  mocne typy na dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Zagra dzisiaj Głowa w Wiśle czy jeszcze nie podjęto decyzji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Espanola - Colo Colo Poniżej 2.5 @1.8  po gola do HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zagra dzisiaj Głowa w Wiśle czy jeszcze nie podjęto decyzji? - Ta sprawa z mięśniem dwugłowym ciągnie się od dwóch tygodni. Wydawało się, że jest nieźle, ale widać nie do końca było dobrze. Zaczęło się kilka minut wcześniej, nim musiałem opuścić boisko. Już po strzale Arka Piecha poczułem, że coś się dzieje niedobrego. Później próbowałem jakoś rozbiegać ten ból, ale na niewiele się to zdało i przy tej ostatniej mojej interwencji poczułem ból mocniejszy. O tyle optymistyczne, że nie było to jakieś szarpnięcie, nie czułem naderwania czy jakiegoś zerwania, więc tak po cichu jestem optymistą. Podejrzewam jednak, że nie będę mógł zagrać z Widzewem. To chyba trzeba wykluczyć. Chciałbym być gotowy do gry za tydzień - 10 dni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|