Tego zajaca to akurat pamietam z ligi taki blondyn chyba w wisle gral. Niech sobie wezmie swoich zaufanych, poza tym woli swoim robote zalatwic z ktorymi sie dogaduje niz obcym.
Pilkarzy ma do dyspozyci naprawde dobrych, trzeba ich tylko odpowiednio poukladac na boisku. Przeciez to co widzialem na wembley to rozjebana druzyna, nie potralili nawet lini w obronie trzymac, jedynie na poczatku gdy mieli sily wygladaly formacje jako tako a pozniej, porozrzucani po calym boisko, kiepsko wygladalo to przy anglikach. Mam nadzieje ze Nawalka pouklada taktycznie naszych grajkow bo Fornalik nie potrafil, a od tego byl.
Tego zajaca to akurat pamietam z ligi taki blondyn chyba w wisle gral. Niech sobie wezmie swoich zaufanych, poza tym woli swoim robote zalatwic z ktorymi sie dogaduje niz obcym.
Pilkarzy ma do dyspozyci naprawde dobrych, trzeba ich tylko odpowiednio poukladac na boisku. Przeciez to co widzialem na wembley to rozjebana druzyna, nie potralili nawet lini w obronie trzymac, jedynie na poczatku gdy mieli sily wygladaly formacje jako tako a pozniej, porozrzucani po calym boisko, kiepsko wygladalo to przy anglikach. Mam nadzieje ze Nawalka pouklada taktycznie naszych grajkow bo Fornalik nie potrafil, a od tego byl.
Pamiętajmy też o statystykach, wygralismy w eliminacjach dwa spotkania poza San Marino w ostatnich latach.
Ja cudów nie oczekuje od Nawałki, nawet ubolewam że Górnik zostanie bez niego, jednocześnie mocno mu kibicuje - i wystarczy że piłkarze zagrają trochę lepiej i będą przede wszystkim zespołem, reprezentacją, teamem - walczącym, niekoniecznie muszą wygrywać każdy mecz, ale niech dadzą z siebie wszystko. A nie zbieraniną grajków, chodzących każdy sobie, a akurat Nawałka potrafi zrobić team i atmosferę.
Już w piątek informowaliśmy, że na razie Adam Nawałka będzie łączył pracę selekcjonera reprezentacji Polski z funkcją szkoleniowca Górnika Zabrze. Nasze informacje znalazły potwierdzenie w Polskim Związku Piłki Nożnej. - Trener Nawałka od 1 listopada zostaje trenerem reprezentacji Polski. Jest w Górniku Zabrze do 18 grudnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tych dwóch towarzyskich meczach ze Słowacją we Wrocławiu i Irlandią w Poznaniu Adam Nawałka poprowadził kadrę. Trenerem Górnika zostaje do 18 grudnia, do końca roku rozstanie się z Górnikiem i od 1 stycznia będzie już całkowicie poświęcał się dla reprezentacji Polski - skomentował w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Kazimierz Greń.
a kapitanem zrobic Lewego, tak jak na gwiazdora przystalo, daleko mu do Zlatana ale moze wtedy gdy zostanie kapitanem to wezmie sie za lepsza gre. Czas kontrolera minal.
Oraz jak ktos juz tu wspomnial pora wrocic do Obraniaka bo nasze stale fragmenty nie stwarzaja bez niego zadnego zagrozenia.
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)
- Dlaczego nie Boruc? Bo z Borucem nie jest do konca jasne tak naprawdę czy zagra czy nie zagra w podstawowym w kadrze. Rywalizuje ze Szczęsnym który gra w renomowanej marce i na dodatek zbiera okazale recenzje, nawet moze i lepsze od Artura (A nawet, nie skreślał bym najbardziej niedocenianego bramkarza i to nie w naszym kraju a nawet na naszym kontynencie Tomku Kuszczaku)
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)
- Dlaczego nie Boruc? Bo z Borucem nie jest do konca jasne tak naprawdę czy zagra czy nie zagra w podstawowym w kadrze. Rywalizuje ze Szczęsnym który gra w renomowanej marce i na dodatek zbiera okazale recenzje, nawet moze i lepsze od Artura (A nawet, nie skreślał bym najbardziej niedocenianego bramkarza i to nie w naszym kraju a nawet na naszym kontynencie Tomku Kuszczaku)
Szczęsny zbiera lepsze recenzje od Boruca........ Kuszczak najbardziej niedocenianym bramkarzem w Europie....
Originally Posted by Napo
Originally Posted by Tom182
Asystentami mają być Bogdan Zając i Jarosław Tkocz ...
Jako założyciel tematu jestes bardzo wylewny raptem dwa zdania - I oby to był dobry prognostyk na zbliżające sie eliminacje i obyśmy w gr. zajęli minimum 2 podium
Chyba faktycznie wolę się nie odzywać niż pisać takie farmazony !
Co do Baśni w kadrze bylo minelo, jest nowe... W tym nowym w roli kapitana nikogo innego bym nie widział jak Grzesia Krychowiaka (Ktory w kadrze Adama Nawałki moze miec fundamentalne znaczenie)
Ty na prawdę widzisz taką sytuację, że Krychowiak mobilizuje tj np. krzyczy na Boruca, Lewandowskiego, Kube czy choćby Szczęsnego ? ... Przecież to jest niemożliwe. Niech drużyna wybierze kapitana, ale jak znam życie to pozostaną przy Błaszczykowskim...bo `` wszystko w reprezentacji idzie w dobrym kierunku, widać postępy....brakuje Nam skuteczności``