|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
główne kąski:
Koniz Koniz -1,5 Galata women Radnicki
lzej: Aluprof -1,5 Radnicki -1,5 Galata men
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
gracie cos jeszcze ciekawego dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
główne kąski:
Koniz Koniz -1,5 Galata women Radnicki
lzej: Aluprof -1,5 Radnicki -1,5 Galata men
pzdr Widzę, że inwestorzy wstali to i spadki się zaczęły. Koniz do @1,2, @1,5 na -1,5w I meczu było widać wyraźną przewagę od samego początku. Szwajcarki mają fajną mieszankę kilku narodowości. W tym sezonie wzmocnione duetem trenerskim, który w przeszłości prowadził niemiecki Rote Raben. Doszło też kilka zawodniczek z Bundesligi. Pierwsze spotkanie niemal nie odwróciło się przez rozkojarzenie Szwajcarek w III secie. Na szczęście dojechały z 3-1 i teraz stoją przed wygodną sytuacją. Przy wyniku 2-0 lub 2-1, kiedy Maribor straci szanse na awans (nowe zasady cev) zakładam, że Słowenki wymiękną. Maribor to zespół złożony z młodych zawodniczek, większość u20. Galata women do @1,2Turecki zespół ma bardzo ciekawy skład. I mecz przegrany w frajerski sposób (12-8 miały w TB jakoś), teraz przed swoją publiką trzeba nadrabiać punkty. Przyjeżdża azerski zespół, który boryka się ze swoimi problemami. Kontuzjowana jest Kozuch, ogólnie ich gra jest bardzo chaotyczna i gdy odpada atut własnego parkietu, nie widzę w nich równorzędnego rywala. Radnicki do @1,4W I spotkaniu porażka po TB. Mimo wszystko wynik ten uważam za sukces. Radnicki to serbski zespół, który powinien mieć dzisiaj spory handicap w postaci własnego parkietu. Fakt faktem w porównaniu do zeszłego sezonu stracili bodaj 3 zawodników, ale z tego co zostało myślę, że i tak są lepsi. W meczu wyjazdowym dawali @1,8, tutaj w rewanżu u siebie dali @1,65, więc wg mnie value. Z drugiej strony solidny zespół austriacki, ale bez wielkich nazwisk. Myślę, że zadecyduje własny parkiet. Aluprof -1,5 do @1,7Francuzki w I meczu zrobiły dużego psikusa, sam się na Aluprofie ładnie przejechałem. Mimo wszystko szanse na awans są dalej, by to osiągnąć potrzeba koniecznie wygrać za 3pkt (3-0 lub 3-1) i liczyć na wygranie Złotego Seta. Francuzki w komfortowej sytuacji. Gdy pierwsze sety nie pójdą po ich myśli zakładam, że odpuszczą, by całe siły rzucić na Złotego Seta (co jest częstym schematem, przykład Amriswil z wczoraj). Czystego wina nie ma co grać na moje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a co powiesz na Teruel i Skre (-1.5/-2.5) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Skra -1,5 ok, ale nie wiem czy im wystarczy mobilizacji na 3-0 na wyjeździe. Teruel mi się nie podoba, zakładałem przed I spotkaniem, że Ukraińcy bardziej powalczą, więc może dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja zagralem też Finow z Tiikerit. Kursy jak najbardziej do zaakceptowania(nawet po lekkich spadkach), a i szanse wieksze po ich stronie moim zdaniem. Odpuszczac nie moga, więc pobieram ich zwycięstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Finowie bez OJANSIVU Olli-Pekka a to ich główna strzelba, co całkowicie dyskwalifikuje tego beta w moich oczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Finowie bez OJANSIVU Olli-Pekka a to ich główna strzelba, co całkowicie dyskwalifikuje tego beta w moich oczach. Ehh... wczoraj jeszcze był w składzie, specjalnie po to patrzyłem, a dziś zmiana i Ojansivu zostaje w domu  Teraz to już nie ma co grac na Finów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zgadzam się z Kellem. Ojansivu zdobył 36 pkt w I meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
zgadzam się z Kellem. Ojansivu zdobył 36 pkt w I meczu. Nie no, nie ma tematu. Już kontruję na gospodarzy, bo to bez sensu zostawiac ten bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Ja chyba jeszce nie wytrzezwialem wiec moze mnie fantazja ponosic (zagralem dzis tylko Sovie -2.5 i Galata -1.5 czyli klasyczne lokaty chyba ze sie zabawia w stoicy Francji a nie to nie ten kraj nie ten kac , kobiety tez potrzebuja cos od zycia i tez lubia wodke nie tylko zakupy )wracam jednak do Bielska zimny ponury i bez perpektywy wyjazdu do Paryza ... czy warto w nie inwestowac czy onenie maja dosc autokarowych wycieczek po kosztach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie, wie ktoś coś o meczu Porec z Kfar Saba? Skąd kuźwa takie kursy. Młode Chorwatki kontra doświadczone Żydówki... Pierwszy mecz kurs @1,05 i wynik 3-1, a teraz w Chorwacji i @2,05 na Żydówki? No bez jaj. Rok temu Kfar zjadł chorwacki Split 2x 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
moze lamaniec ? Kelthorn ma informacje (patrz wczoraj Khimik) wie kto z kim wodke pije , ale niestety go nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No nic, dołączyłem do pociągu na Kladovo i pod prąd na Kfar Sabę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Witam  Zaksa dziś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kuźwa, napisz kiedyś coś dlaczego tak ma być, a nie tylko pytasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Dzięki Korver za zauważenie Żydówek  Kursy już poszły w "dobrą" stronę  Ja dziś jeszcze stawiam na Lokomotiw Charków - 1,5. CEVu nie odpuszczają, na papierze lepsi, atut własnego boiska, w tamtym roku półfinał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
A i odpuściłem Radnicki. Pachnie mi tam tie-breakiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzięki Korver za zauważenie Żydówek  Kursy już poszły w "dobrą" stronę  Ja dziś jeszcze stawiam na Lokomotiw Charków - 1,5. CEVu nie odpuszczają, na papierze lepsi, atut własnego boiska, w tamtym roku półfinał. Tak, ale w porównaniu do zeszłego roku stracili swojego najlepszego gracz, ale drugiego niezłego na przyjęciu. Mecz wygrają myślę, ale Turasy nie są bez szans. Taka ciekawostka, bo pogrzebałem trochę. Drużyna OK Porec to statystycznie najmłodsza drużyna ze wszystkich, grających w tym roku. W I meczu były bardzo podrażnione przyjęciem, jaki zafundowali im Żydzi. Pomylili hotel, beznadziejnie ich traktowali (na cala druzyne dostali 6 pokojow 3os i jeden 2os), bez śniadani i treningu dziewczyny grały. A mimo to się postawiły. Teraz u siebie chcą się zemścić i wziąć rewanż na Żydówkach, ale wg mnie argumentów sportowych na to nie mają.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|