Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jak widac poziom inteligencji delikwenta porazajacy.

Experto banuj grin

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
http://natemat.pl/68725,sprawdzil-konto-a-na-nim-znalazl-92-biliardy-przez-pomylke-systemu - szkoda, że nie trafiło na Pawcia, przelałby na konto żony laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by ssaczu
Jak widac poziom inteligencji delikwenta porazajacy.

Experto banuj grin

Ale czytac umiem......w przeciwienstwie do ciebie

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Gaske
Fognini, myślisz, że jak przez błąd systemu w banku ktoś na Twoje konto przeleje 100k PLN to możesz iść, wypłacić i wszystko gra? Bo przecież leżały na Twoim koncie? A jak się zorientują to ich problem?

No niby kasa nie powinna należeć do mnie w takim przpadku, ale jeśli znajdzie się cwaniak który ta kase sobie wypłaci zanim jeszcze ktoś się skapnie, prawie niemożliwe jest odzyskanie tych pieniędzy od delikwenta, nawet w sądzie może być ciężko z udowodnieniem czegoś oczywistego, w Polsce przepisy prawa są strasznie pogmatwane, można nie raz odnieść wrażenie że wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Jakiś czas temu była ciekawa sytuacja w Gdańsku gdzie bankomat wypłacał podwójnie przez całą noc, oczywiście wiadomo bankomat był oblężony smile bank ma informacje kto i ile razy wypłacał w ciągu nocy, a mimo to kasa jest nie do odzyskania.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13741292,Bankomat_w_Gdansku_wyplacal_dwa_razy_wiecej__Prawnik_.html




Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by iti
Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?
do 15 000 nie ma opcji, żeby się cokolwiek doczepili, może nawet i więcej, ale do tej kwoty mam pewność

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by iti
Chce przelac 2000 zl z MB na konto bankowe i moje pytanie w zwiazku z tym:
Czy US przyjebal sie do kogos, kto wyplacal taka duza kwote? Czy lepiej to rozbic na kilka do 500 zl?
do 15 000 nie ma opcji, żeby się cokolwiek doczepili, może nawet i więcej, ale do tej kwoty mam pewność
Wielkie dzieki za informacje wink Czyli moge spokojnie wyplacac smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Np. skontaktować się z nimi w tej sprawie? cool Bezzwłocznie. Nie wiem za bardzo co innego można zrobić tak szczerze.

Wal do nich od razu gdy tylko zauważysz coś takiego.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?

data i godzina w historii transakcji to czas księgowania po ich stronie a nie czas rzeczywisty dokonanej wypłaty

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by dwazwierzatka
z konta Moneybookers wyparowało mi 800 PLN, niby wykazana jest w transakcjach wypłata w bankomacie dnia 1.10.2013 godzina 04:39 ale nie jest to możliwe bo w ciągu tygodnia o tej porze śpię i nie mogł tez tego zrobic nikt inny ponieważ karta jest caly czas w moim posiadaniu. co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Np. skontaktować się z nimi w tej sprawie? cool Bezzwłocznie. Nie wiem za bardzo co innego można zrobić tak szczerze.

Wal do nich od razu gdy tylko zauważysz coś takiego.


Pewnie barany straty odrabiaja :):)ciekawy jestem na jakiej zasadzie oni prosperuja z tym "dziurawym systemem"....wlasnie debilom wplacilem zalegle 1000 PLN....nie bawie sie juz z nimi...doszedlem do wniosku ze nie sa mi juz potrzebni . Ciekawy jestem po jakim czsie wysla mi maila ze wszystko jest ok

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
pawcio, przeprosili Cię za to, że udało Ci się ich oszukać (oczywiście chwilowo dzięki Twojej dobroci) na 1000 zł? Zaproponowali jakieś odszkodowanie?

Do dzisiaj nie rozumiem, czemu ludzie opisują publicznie przypadki, w których próbowali być cwaniakami, a ostatecznie to system jest zły, że się upomniał o przywłaszczone sobie bezpodstawnie pieniądze.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Poljot
pawcio, przeprosili Cię za to, że udało Ci się ich oszukać (oczywiście chwilowo dzięki Twojej dobroci) na 1000 zł? Zaproponowali jakieś odszkodowanie?

Do dzisiaj nie rozumiem, czemu ludzie opisują publicznie przypadki, w których próbowali być cwaniakami, a ostatecznie to system jest zły, że się upomniał o przywłaszczone sobie bezpodstawnie pieniądze.

No wlasnie mam do nich "olbrzymi" zal ze mnie nie przeprosili....Poljot....popatrz na to z drugiej strony....przelewam im kase z zamiarem zasilenia konta na bet365....wszystko odbywa sie bardzo szybko...przyjmuja wplate...nastepnie przelewaja ja na bet365...ja ja mam juz na becie i nagle "wyskakuje" mi awaryjna sytuacja (abstrachujac oczywiscie)...syn dzwoni i potrzebuje nagle kase wiec wchodze na swoje konto w banku i przelewam mu....jest wszystko ok....wchodze na beta ...sa tam juz pieniadze....i z pozoru wszystko jest ok.....po jakims czasie skrill sie odzywa przez maila i pisze mi ze nie dostali pieniedzy z mojego banku.....i tu jest pytanie...to skad moje pieniadze na bet365 ??....pisalem juz w poprzednich postach ze mam wyjebane juz na skrilla ....zalatwilem co mialem zaltwic ale czytajac poprzedni post forumowicza ktoremu "wjebalo" 800 PLN , nie mam juz zamiaru korzystac z ich uslug.....brakuje jeszcze tego zeby po jakims czasie upomnieli sie jeszcze na maila zeby im wplacic jakies odsetki za czas (to czysta spekulacja oczywiscie).......majac na uwadze ich nieprofesjonalne podejscie do calej sprawy nie mam zamiaru miec cokolwiek z nimi wspolnego i temat uwazam za zamkniety .

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Nareszcie.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
wymienial ktos ostatnio u nich punkty na nagrody?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by bazyl
Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush
A próbowałeś się zalogować przez ten link: https://skrill.loyaltypointstore.com/index.php?&reloaded=true ?

Bo ja nie mogłem się do sklepu w ogóle zalogować wcześniej, a z tego linka się loguję.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
A gdzie mozna sprawdzic ile sie ma tych pkt?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by The Boss
A gdzie mozna sprawdzic ile sie ma tych pkt?
Jak jesteś VIPem to normalnie masz po zalogowaniu na swoje konto. Jak nie jesteś VIPem to nie masz punktów wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by adingh
Originally Posted by bazyl
Jak sie teraz u nich wymienia plt na nagrody? bo ni chu chu w tym nowym systemie nie chce mi wymienic blush
A próbowałeś się zalogować przez ten link: https://skrill.loyaltypointstore.com/index.php?&reloaded=true ?

Bo ja nie mogłem się do sklepu w ogóle zalogować wcześniej, a z tego linka się loguję.
i z tego linku wszystko smiga smile
wielkie piwo dla Ciebie

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 989 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1