Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Experto
Originally Posted by TriumfWoli
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada.

czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie

Ja bym się akurat nie sugerował opinią niektórych osób z wiadomych przyczyn. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Experto
Originally Posted by TriumfWoli
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada.

czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie
gdzie jest do ściągnięcia ? grin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Experto
Originally Posted by TriumfWoli
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada.

czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie

Ja bym się akurat nie sugerował opinią niektórych osób z wiadomych przyczyn. smile

Jakie to "wiadome przyczyny" ?

Film to laurka,nawet najlepsza propagandowka nadal nia pozostanie.
Jesli nie szkoda czasu i pieniedzy,wolna wola.

Ze do Oskarow ? Gdyby zrobili film o Mazowieckim tez by go pchali do oskarow,taka polityka - PAF nie istnieje bez niej (czytaj dotacje,a salon nie rozdaje rowno...).

Juz byl taki jeden oskarowy film o bohaterskich braciach Bielskich z puszczy Nalibockiej,walczacych z Niemcami.

W rzeczywistosci ich osiagniecia to podejrzenie o współudział w rzezi 128 mieszkańców wsi Naliboki.Oddzial NIGDY nie uczestniczyl w starciu z okupantem,a jedyna ich aktywnosc ograniczala sie do wspolpracy z komunistyczna partyzantka bialoruska w kradziezy prowiantu wiensiakom i zwalczaniu Polskich odzialow AK Nowogrodek.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Wystartował 4 sezon The Walking Dead smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Grawitacja (2013) - specjalnie na film wybrałem się do IMAX-a, żeby móc w pełnej krasie zobaczyć czym uraczyli nas twórcy. Przy tej okazji od razu mówię, że jak ktoś sobie chce to zobaczyćna kinomaniaku lub 32" telewizorku to nie warto. Dla takich filmów powstały kina 3D.
Nigdy wcześniej nie widziałem tak realistycznych zdjęć kosmosu. Widoki zapierają dech, a gdy akcja nabiera tempa można się poczuć jakby było się w centrum wydarzeń. Świetna realizacja i najwyższy poziom techniczny. Muzyka również daje radę i mimo, że mamy tylko dwóch aktorów nie ma mowy o nudzie. Minusy to nieco naiwna i trywialna fabuła, a także Sandra, która zagrała poprawnie, ale bez błysku. Ocena: 8,5/10

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Jako fan science-fiction obowiązkowo wybieram się na Grawitacje 3D, pytanie do Was, jak duża jest różnica między Imaxem a technologią 3D w Cinema City? Czy warto czekać na wolne miejsca w Imaxie (mamy tylko jeden na Śląsku, a na skraju siedzieć nie będę), czy jednak oglądać komfortowo w Cinema?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Przepraszam za ten "tylko jeden" widzę że w całej Polsce jest tylko 5 Imaxów, a ja mam dwa w zasięgu wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Oglądałem w IMAXie Grawitację i bardzo mi się podobała, mimo aktorów za którymi nie przepadam. Efekty naprawdę robią wrażenie, no i ta fizyka kosmosu...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by haczyk
Wystartował 4 sezon The Walking Dead smile

Drugi odcinek mocno przeciętny. Mogli by się już wyprowadzić z tego więzienia bo zawiewa nudą. wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Jakie minsieriale polecacie ?
Narazie obejrzalem what remains

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Kameleon
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki)

dzieki, obejrze ww.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2

pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Tom182
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2

pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ?

z miesiac temu juz w dobrej wersji ogladalem

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by Tom182
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2

pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ?

z miesiac temu juz w dobrej wersji ogladalem

Sorry, pomylilo mi sie z innym filmem wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Znakomity jest drugi sezon 'Arrow' oraz finałowy sezon 'The mentalist' (twórcy Dextera mogą się uczyć) smile

Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kameleon
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki)

The Lost Room obejrzałem jakiś czas temu, bardzo fajny serial.

Top of the Lake od jakiegoś czasu mam ale dopiero dzisiaj obejrzałem pierwszy odcinek. Zapowiada się bardzo dobrze, niczym Broadchurch. Do tego jest to pierwszy serial, który zamówiłem na Blu-Rayu, a tu jeszcze takie krajobrazy...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Kameleon
Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory smile

krolowie lata totalny chlam wg mnie, a ten drugi zdecydowanie lepszy

wie ktos moze czy to ponizej leci jeszcze w tvp? laugh

[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Kameleon
Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory smile

krolowie lata totalny chlam wg mnie, a ten drugi zdecydowanie lepszy

wie ktos moze czy to ponizej leci jeszcze w tvp? laugh

[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]
To będzie leciało jeszcze jak My zejdziemy z tego świata. laugh

Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, forty, Akhu), 2,670 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1