|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada. czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie Ja bym się akurat nie sugerował opinią niektórych osób z wiadomych przyczyn. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada. czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie gdzie jest do ściągnięcia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zgadzam sie w 100% z recenzja filmu o Walesie autorstwa Conrada. czyli co, taki mega chujowy ten film? bo nie wiem czy sciagac, a mowia ze do oskarow sie dostanie Ja bym się akurat nie sugerował opinią niektórych osób z wiadomych przyczyn.  Jakie to "wiadome przyczyny" ? Film to laurka,nawet najlepsza propagandowka nadal nia pozostanie. Jesli nie szkoda czasu i pieniedzy,wolna wola. Ze do Oskarow ? Gdyby zrobili film o Mazowieckim tez by go pchali do oskarow,taka polityka - PAF nie istnieje bez niej (czytaj dotacje,a salon nie rozdaje rowno...). Juz byl taki jeden oskarowy film o bohaterskich braciach Bielskich z puszczy Nalibockiej,walczacych z Niemcami. W rzeczywistosci ich osiagniecia to podejrzenie o współudział w rzezi 128 mieszkańców wsi Naliboki.Oddzial NIGDY nie uczestniczyl w starciu z okupantem,a jedyna ich aktywnosc ograniczala sie do wspolpracy z komunistyczna partyzantka bialoruska w kradziezy prowiantu wiensiakom i zwalczaniu Polskich odzialow AK Nowogrodek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wystartował 4 sezon The Walking Dead 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Grawitacja (2013) - specjalnie na film wybrałem się do IMAX-a, żeby móc w pełnej krasie zobaczyć czym uraczyli nas twórcy. Przy tej okazji od razu mówię, że jak ktoś sobie chce to zobaczyćna kinomaniaku lub 32" telewizorku to nie warto. Dla takich filmów powstały kina 3D. Nigdy wcześniej nie widziałem tak realistycznych zdjęć kosmosu. Widoki zapierają dech, a gdy akcja nabiera tempa można się poczuć jakby było się w centrum wydarzeń. Świetna realizacja i najwyższy poziom techniczny. Muzyka również daje radę i mimo, że mamy tylko dwóch aktorów nie ma mowy o nudzie. Minusy to nieco naiwna i trywialna fabuła, a także Sandra, która zagrała poprawnie, ale bez błysku. Ocena: 8,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Jako fan science-fiction obowiązkowo wybieram się na Grawitacje 3D, pytanie do Was, jak duża jest różnica między Imaxem a technologią 3D w Cinema City? Czy warto czekać na wolne miejsca w Imaxie (mamy tylko jeden na Śląsku, a na skraju siedzieć nie będę), czy jednak oglądać komfortowo w Cinema?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Przepraszam za ten "tylko jeden" widzę że w całej Polsce jest tylko 5 Imaxów, a ja mam dwa w zasięgu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oglądałem w IMAXie Grawitację i bardzo mi się podobała, mimo aktorów za którymi nie przepadam. Efekty naprawdę robią wrażenie, no i ta fizyka kosmosu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Wystartował 4 sezon The Walking Dead  Drugi odcinek mocno przeciętny. Mogli by się już wyprowadzić z tego więzienia bo zawiewa nudą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jakie minsieriale polecacie ? Narazie obejrzalem what remains
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki) dzieki, obejrze ww.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2
pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2
pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ? z miesiac temu juz w dobrej wersji ogladalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Naznaczony: rozdział 2 / Insidious: Chapter 2
pojawiła się już wersja do oglądnięcia w sieci ? z miesiac temu juz w dobrej wersji ogladalem Sorry, pomylilo mi sie z innym filmem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Znakomity jest drugi sezon 'Arrow' oraz finałowy sezon 'The mentalist' (twórcy Dextera mogą się uczyć) Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a nowa seria homeland sie podoba? Carrie jak zwykle na maxa z choroba psychiczna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Top of the lake, The lost room, Sherlock (2 sezony po 3 odcinki) The Lost Room obejrzałem jakiś czas temu, bardzo fajny serial. Top of the Lake od jakiegoś czasu mam ale dopiero dzisiaj obejrzałem pierwszy odcinek. Zapowiada się bardzo dobrze, niczym Broadchurch. Do tego jest to pierwszy serial, który zamówiłem na Blu-Rayu, a tu jeszcze takie krajobrazy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory  krolowie lata totalny chlam wg mnie, a ten drugi zdecydowanie lepszy wie ktos moze czy to ponizej leci jeszcze w tvp? ![[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1381741_256473261168567_1466217517_n.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widziałem też ostatnio 'Najlepsze najgorsze wakacje' (7/10) oraz 'Królowie lata' (8/10). Idealne filmy na te jesienne brzydkie wieczory  krolowie lata totalny chlam wg mnie, a ten drugi zdecydowanie lepszy wie ktos moze czy to ponizej leci jeszcze w tvp? ![[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1381741_256473261168567_1466217517_n.jpg) To będzie leciało jeszcze jak My zejdziemy z tego świata. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|