Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 68 1 2 3 4 5 67 68
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Ja dałem nawet z handi. Ne oszukujmy się Lutsk to nie jest drużyna ktora może postawić się Szachtarowi. Jeśli byśmy patrzyli przez pryzmat ligi mistrzów i ligi europy to nie można by ruszać czołowych drużyn w europie. Szachtar nie może odpuszczać ligi, to nie jest sytucja jak dwa lata temu gdzie wszystko wygrywali w lidze i nie mieli konkurencji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Kusi tripel
Barca
Psg
Dortmund

Zysk nie powala ale powinno wejść izi
Jak sądzicie?

Legia mi dała po dupie frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dorzuć Galate piwo jak peffki to peffki
Herning i Sparte z hokeja i jesteśmy bogaci laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
i real w kosza obowiazkowo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Oba zespoły przystąpią do tego spotkania osłabione, aczkolwiek większe braki są po stronie gości. PSG będzie musiało sobie radzić bez swojej największej gwiazdy Zlatana Ibrahmiovica, który przed paroma tygodniami doznał kontuzji kolana w spotkaniu reprezentacyjnym. Szwed występował z tym urazem w ostatnich spotkaniach Paryżan jednak tym razem L. Blanc postanowił dać mu wolne i nie powołał go na dzisiejsze spotkanie, aby w spokoju wyleczył swój uraz. Nie pewny występu jest również Jallet. W zespole gości zabraknie natomiast z powodu urazów aż 6 graczy. C. Gourcuff nie będzie mógł skorzystać z Alaina Traore, J. Quercia, R. Abdullaha, E. Reale, C. Doukouré oraz M. Barthelmé.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,567
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,567
Likes: 11
Dwie nowe promocje bez depozytu na listopad w kasynach netent.

20 free spinow w BGO Casino [bgo.com] - Opis Promocji

25 free spinow w Redbet Casino [redbet.com] - Opis Promocji


Tylko dla nowych graczy.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
Originally Posted by rafal08
Dwie nowe promocje bez depozytu na listopad w kasynach netent.

20 free spinow w BGO Casino [bgo.com] - Opis Promocji

25 free spinow w Redbet Casino [redbet.com] - Opis Promocji


Tylko dla nowych graczy.
a z buków nic nie ma??

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
szachtar i barca w 1/1 zyczenia na dzis z pilki boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Parndorf @ 2.83
Horn @ 4.99
Navodari @ 5.79
Sittard @ 2.59
Maastricht @ 1.38
Plzen @ 1.62
Mansfield @ 3.26
Benfica @ 1.40

Kombinacje boks kula

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Brasil U17 - moze brameczka jakas ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
szachtar ja pierdole laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
szachtar strzelać kurde do przerwyyyyyyy

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Ukraincy moze lamanca zrobia wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
kurs na szachtar po stracie bramki 1.95 minuta mija 1.83 po kolejnej chwili 1.8 laugh za 15 minut przy 0-1 bedzie kurs 1.2 laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by torres
kurs na szachtar po stracie bramki 1.95 minuta mija 1.83 po kolejnej chwili 1.8 laugh za 15 minut przy 0-1 bedzie kurs 1.2 laugh
teraz 1.72 laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Jak nie wyrównają do przerwy to z hc raczej będzie można się pożegnać smirk

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by Whigger
Jak nie wyrównają do przerwy to z hc raczej będzie można się pożegnać smirk
o win bedzie ciezko o hc nie wspominam z szacunku

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Horn 1 smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
witam@

ktoś mi powiem czy Neymar dzisiaj w 1 składzie Barcy??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Napisać, że derby rządzą się swoimi prawami to jak nie napisać nic. Espanyol kojarzy nam się z przeciwnikiem, który w starciach z Barceloną wkracza na wyższy poziom i przysparza jej mnóstwo problemów. Czy aby na pewno? Czy wiecie, że w ostatnich 30 latach Duma Katalonii przegrała na Camp Nou z Espanyolem tylko raz? Czy wiecie, że zdecydowaną większość spotkań rozegranych u siebie z tym lokalnym rywalem, Barça rozstrzygała na swoją korzyść?

21 lutego 2009 roku. Grająca do tej pory fantastyczny futbol Barcelona Pepa Guardioli złapała zadyszkę i przegrała z Espanyolem 1:2. W pierwszej połowie czerwoną kartą ukarany został Keita, na początku drugiej Iván de la Peña strzelił dwie bramki, z czego jedną po fatalnym błędzie Valdésa. Patrząc na obecną formę Víctora, kto dopuszcza do siebie teraz myśl, że coś podobnego mogłoby się powtórzyć dziś wieczorem? W tamtym spotkaniu Barça zdołała odpowiedzieć tylko jednym golem i derby przegrała, doznając pierwszej domowej porażki z Pericos od 1982 roku. Skrót tego meczu znajdziecie poniżej.

Espanyol gra w tym sezonie w kratkę. Z ostatnich sześciu meczów, piłkarze z Cornellà-El Prat wygrali tylko jeden, strzelając zaledwie trzy gole. W obecnej kampanii odnieśli też tylko jedno wyjazdowe zwycięstwo, pokonując w połowie września Granadę 1:0. Warto jednak podkreślić, że dwa tygodnie temu ograli rewelacyjnie spisujące się Atlético. Dzisiaj na Camp Nou podopieczni Javiera Aguirre mają wystąpić w ustawieniu 4-3-3, choć należy się spodziewać raczej defensywnej gry niż otwartej wymiany ciosów.

Trener Barcelony Gerardo Martino ma wieczorem postawić na sprawdzony skład. Do jedenastki powrócą Piqué i Mascherano, od pierwszej minuty zagra także Neymar. Prasa sugeruje, że podrażniona ambicja Leo Messiego (ostatnią bramkę w lidze strzelił miesiąc temu) ma być dziś jego sprzymierzeńcem, bo chęć odpowiedzenia na gole Cristiano Ronaldo i Diego Costy jest ogromna. Argentyńczyk zdobył do tej pory 8 bramek, jego rywale mają już odpowiednio 11 i 12 trafień.

Arbitrem dzisiejszych derbów będzie pochodzący z Madrytu Velasco Carballo, hiszpański sędzia międzynarodowy, który w ubiegłym sezonie prowadził m.in. ćwierćfinał Ligi Mistrzów między Juventusem i Bayernem (0:2). W poprzedniej kampanii był rozjemcą w spotkaniu Betisu z Barçą (1:2) i Barçy z Sevillą (2:1), a w obecnej nie sędziował jeszcze spotkania z udziałem Barcelony. Espanyolowi gwizdał za to w sierpniu tego roku - w wygranym pojedynku z Valencią (3:1). Co ciekawe, w meczach rozegranych na Camp Nou, które prowadził Carballo, Barcelona zawsze zwyciężała. Z kolei w wyjazdowych Espanyolu, Pericos odnieśli cztery zwycięstwa i ponieśli pięć porażek.


Valdes- Alves, Bartra, Pique, Montoya- Busquets, Xavi , Iniesta- Neymar, Messi , Alexis.




Strona 3 z 68 1 2 3 4 5 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon), 2,317 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,200
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1