|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Ja dałem nawet z handi. Ne oszukujmy się Lutsk to nie jest drużyna ktora może postawić się Szachtarowi. Jeśli byśmy patrzyli przez pryzmat ligi mistrzów i ligi europy to nie można by ruszać czołowych drużyn w europie. Szachtar nie może odpuszczać ligi, to nie jest sytucja jak dwa lata temu gdzie wszystko wygrywali w lidze i nie mieli konkurencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Kusi tripel Barca Psg Dortmund Zysk nie powala ale powinno wejść izi Jak sądzicie? Legia mi dała po dupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dorzuć Galate  jak peffki to peffki Herning i Sparte z hokeja i jesteśmy bogaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
i real w kosza obowiazkowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Oba zespoły przystąpią do tego spotkania osłabione, aczkolwiek większe braki są po stronie gości. PSG będzie musiało sobie radzić bez swojej największej gwiazdy Zlatana Ibrahmiovica, który przed paroma tygodniami doznał kontuzji kolana w spotkaniu reprezentacyjnym. Szwed występował z tym urazem w ostatnich spotkaniach Paryżan jednak tym razem L. Blanc postanowił dać mu wolne i nie powołał go na dzisiejsze spotkanie, aby w spokoju wyleczył swój uraz. Nie pewny występu jest również Jallet. W zespole gości zabraknie natomiast z powodu urazów aż 6 graczy. C. Gourcuff nie będzie mógł skorzystać z Alaina Traore, J. Quercia, R. Abdullaha, E. Reale, C. Doukouré oraz M. Barthelmé.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
szachtar i barca w 1/1 zyczenia na dzis z pilki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Parndorf @ 2.83 Horn @ 4.99 Navodari @ 5.79 Sittard @ 2.59 Maastricht @ 1.38 Plzen @ 1.62 Mansfield @ 3.26 Benfica @ 1.40 Kombinacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Brasil U17 - moze brameczka jakas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
szachtar ja pierdole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577 |
szachtar strzelać kurde do przerwyyyyyyy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Ukraincy moze lamanca zrobia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
kurs na szachtar po stracie bramki 1.95 minuta mija 1.83 po kolejnej chwili 1.8  za 15 minut przy 0-1 bedzie kurs 1.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
kurs na szachtar po stracie bramki 1.95 minuta mija 1.83 po kolejnej chwili 1.8  za 15 minut przy 0-1 bedzie kurs 1.2  teraz 1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
Jak nie wyrównają do przerwy to z hc raczej będzie można się pożegnać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jak nie wyrównają do przerwy to z hc raczej będzie można się pożegnać  o win bedzie ciezko o hc nie wspominam z szacunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Horn 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
witam@
ktoś mi powiem czy Neymar dzisiaj w 1 składzie Barcy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Napisać, że derby rządzą się swoimi prawami to jak nie napisać nic. Espanyol kojarzy nam się z przeciwnikiem, który w starciach z Barceloną wkracza na wyższy poziom i przysparza jej mnóstwo problemów. Czy aby na pewno? Czy wiecie, że w ostatnich 30 latach Duma Katalonii przegrała na Camp Nou z Espanyolem tylko raz? Czy wiecie, że zdecydowaną większość spotkań rozegranych u siebie z tym lokalnym rywalem, Barça rozstrzygała na swoją korzyść?
21 lutego 2009 roku. Grająca do tej pory fantastyczny futbol Barcelona Pepa Guardioli złapała zadyszkę i przegrała z Espanyolem 1:2. W pierwszej połowie czerwoną kartą ukarany został Keita, na początku drugiej Iván de la Peña strzelił dwie bramki, z czego jedną po fatalnym błędzie Valdésa. Patrząc na obecną formę Víctora, kto dopuszcza do siebie teraz myśl, że coś podobnego mogłoby się powtórzyć dziś wieczorem? W tamtym spotkaniu Barça zdołała odpowiedzieć tylko jednym golem i derby przegrała, doznając pierwszej domowej porażki z Pericos od 1982 roku. Skrót tego meczu znajdziecie poniżej.
Espanyol gra w tym sezonie w kratkę. Z ostatnich sześciu meczów, piłkarze z Cornellà-El Prat wygrali tylko jeden, strzelając zaledwie trzy gole. W obecnej kampanii odnieśli też tylko jedno wyjazdowe zwycięstwo, pokonując w połowie września Granadę 1:0. Warto jednak podkreślić, że dwa tygodnie temu ograli rewelacyjnie spisujące się Atlético. Dzisiaj na Camp Nou podopieczni Javiera Aguirre mają wystąpić w ustawieniu 4-3-3, choć należy się spodziewać raczej defensywnej gry niż otwartej wymiany ciosów.
Trener Barcelony Gerardo Martino ma wieczorem postawić na sprawdzony skład. Do jedenastki powrócą Piqué i Mascherano, od pierwszej minuty zagra także Neymar. Prasa sugeruje, że podrażniona ambicja Leo Messiego (ostatnią bramkę w lidze strzelił miesiąc temu) ma być dziś jego sprzymierzeńcem, bo chęć odpowiedzenia na gole Cristiano Ronaldo i Diego Costy jest ogromna. Argentyńczyk zdobył do tej pory 8 bramek, jego rywale mają już odpowiednio 11 i 12 trafień.
Arbitrem dzisiejszych derbów będzie pochodzący z Madrytu Velasco Carballo, hiszpański sędzia międzynarodowy, który w ubiegłym sezonie prowadził m.in. ćwierćfinał Ligi Mistrzów między Juventusem i Bayernem (0:2). W poprzedniej kampanii był rozjemcą w spotkaniu Betisu z Barçą (1:2) i Barçy z Sevillą (2:1), a w obecnej nie sędziował jeszcze spotkania z udziałem Barcelony. Espanyolowi gwizdał za to w sierpniu tego roku - w wygranym pojedynku z Valencią (3:1). Co ciekawe, w meczach rozegranych na Camp Nou, które prowadził Carballo, Barcelona zawsze zwyciężała. Z kolei w wyjazdowych Espanyolu, Pericos odnieśli cztery zwycięstwa i ponieśli pięć porażek.
Valdes- Alves, Bartra, Pique, Montoya- Busquets, Xavi , Iniesta- Neymar, Messi , Alexis.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|