Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#606488 22/06/2006 17:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Konczy sie powoli faza grupowa MŚ w Niemczech, myslę że warto by bylo przetestować kilka nowych progresji, poza tym jezeli ktoś dotychczas grał ww. sposobami to niech napisze kilka słow od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

PROPOZYCJA NR 1 - PROGRESJA NA GOL SAMOBÓJCZY

Kurs na to, że pierwsza bramka padnie po golu samobójczym wynosi 26, natomiast na to, że następne bramki padną w ten sam sposób wynosi aż 34 (BAW). Moim zdaniem są to kursy bardzo atrakcyjne. Proponuję 20-sto poziomową progresję na stały zysk - koszt progresji 200 PLN - pierwszy poziom gramy za 7.11 PLN - bez względu na to na, którym poziomie trafimy wygrywamy 200 PLN. Oczywiście można zwiększyć liczbę poziomów nawet do 40 - wtedy taka progresja wydaje się być bardzo bezpieczna, tylko trzeba obliczyć ile dokładnie trzeba przeznaczyć na dalsze etapy bo moja tabelka przewiduje max 20 poziomów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PROPOZYCJA NR 2 - ZMIANA W PIERWSZEJ POłOWIE SPOTKANIA

Kursy na to wynosiły aż 4.00 w BAW, ale teraz spadły juz do 3.00 - moim zdaniem to jest odpowiednio dużo żeby zacząć stosować progresję. Myślę, że zmiana w pierwszej połowie gry jest bardziej prawdopodobna niż remis na koniec meczu.

PROPOZYCJA NR 3 - STRZAł W SłUPEK I POPRZECZKĘ

Tutaj kurs jest nieco niższy bo ok. 1.80 (obstawiamy zarówno jedną jak i drugą drużynę). Wygrywamy wtedy gdy piłka chociaż raz trafi w słupek lub poprzeczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Mozna tutaj zagrać np. D`alembertem.

PROPOZYCJA NR 4 - GRACZ ZMIENIONY STRZELI GOLA

Tutaj zawsze mamy kurs ok. 4.00. Obstawiamy, że zawodnik rezerwowy po wejściu na boisko strzeli bramkę. Jest to myślę dobra opcja bo często trenerzy ryzykują pod koniec meczu, stawiają wszystko na jedna kartę, wprowadzając napastników z myślą o strzeleniu bramki.

Wszelkie ciekawe komentarze mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Bonus: Unibet
#606489 23/06/2006 11:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
Dokładam swoją propozycje.

PROGRESJA NA CZERWONĄ KARTKĘ W MECZU

Kursy na to że jedna z drużyn dostanie czerwoną kartkę oscylują w granicach 3.00. Zaczynają się play-off'y mogą puszać nerwy.

#606490 25/06/2006 08:30
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Ciekawy zakład oferuje Winunited.

Czy będzie przestrzelony rzut karny po kursie 10. BAW oferuje podobną opcję tylko w przypadku Winunited stawka jest zwracana gdy rzutu karnego nie będzie w meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Moim zdaniem jest to zdecydowanie warte uwagi.

#606491 01/07/2006 17:43
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
Progresja na przestrzelony rzut karny (w seriach po dogrywce to chyba żyła złota), przynajmniej tak sądze po dziesiejszym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#606492 01/07/2006 17:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
wogole progresja na przestrzelony rzut karny jest jedna z niewielu naprawde sensownych (oczywiscie przy odpowiednim kapitale), bo akurat co jak co, ale ktos musi go w koncu przestrzelic bo inaczej nie skoncza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#606493 01/07/2006 18:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
no tak, ale to się może zdarzyć np za 20 karnym i wtedy trzeba mieć na prawdę spory kapitał, żeby gra była warta ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tak w ogóle to jakie sa kursy na nie strz karnego np w baw?

#606494 01/07/2006 18:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no mowie, ze odpowiedni kapital jest potrzebny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w BaW bylo chyba 3,55, ale na betfair chodzily po 3,9

#606495 02/07/2006 05:14
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Kolego Jankowski zajebiste masz te progresje,bez obrazy,ale wyszukujesz sobie chyba najmniej możliwe opcje.
Nie łatwiej jest grać progresje na rzut karny albo czerwoną kartke?
Progresja sama w sobie jest ryzykowna,a po co to ryzyko wydatnie zwiększać , typując samobója,albo że zawodnik z ławki strzeli gola?

#606496 02/07/2006 10:06
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
To były tylko propozycje - nie grałem progresji na samobója bo faktycznie padło ich zaskakująco mało w tym turnieju - kierowałem się przede wszystkim kursem - 25 (w przypadku gdy samobój będzie pierwszą bramką) i 34 w przypadku gdy samobój będzie każdą następną bramką. Sam zobacz że możemy w tym wypadku spudłować 30 razy z rzędu, a i tak będziemy na malutkim plusie. W zasadzie każda wrzutka w pole karne może skończyć sie bramką samobójczą (np. Gamarra), było naprawdę dużo sytuacji, które mogły się zakończyć bramką samobójczą, ale jak wiemy prawie robi dużą różnicę. Kurs na czerwoną krtkę wynosi teraz od 2.3 do 2.7,, na rzut karny troche wiecej - ja szukałem czegoś mniej prawdopodobnego ale z wyższym kursem.

W Winunited grałem zakłady systemowe 2/5 na to, że pierwszą bramkę w meczu strzeli gracz spoza listy - dodatkowo grałem single na to po kursie ok. 10 - w sumie zagrałem niewiele meczów ale odpusciłem w najgorszym moemncie gdy bramki zostały strzelone przez Ayalę i Zambrottę - obrońców, których nie było na liście podanej przez Winunited.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,284 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1