Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
http://www.kinomaniak.tv/film/Agenci/60318

Gorąco polecam, dobre kino akcji z dobrą obsadą smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
"Rush" ("Wyścig") - polecam gorąco, mocne charaktery, muzyka Zimmera, świetnie zmontowane sceny wyścigów i dobre dupeczki. 2 godziny rozrywki dla każdego smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Tom182


potwierdzam. Dłuuugi ale bardzo dobry!

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by Tom182


potwierdzam. Dłuuugi ale bardzo dobry!
Na mnie wrażenia nie zrobił, aktorzy go uratowali...
Polecam: The Call i Iluzja

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Ogląda ktoś American Horror Story, trzeci sezon leci, warto ruszać?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Dla mnie strasznie słaby, dłuży się oglądanie tego mocno.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Originally Posted by kkslech
Widział ktoś Kapitana Phillipsa? Byłem w piątek w kinie i muszę powiedzieć, że film jest kapitalny. Trzyma w napięciu przez całe 140 minut, znakomita gra Hanksa ale też i czarnuchów wcielających się w role somalijskich piratów. Zdecydowanie polecam!


Powiedziałbym, że w stylu "Operacja Argo", czyli potwierdzam, bardzo dobry.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by nbv3
Originally Posted by kkslech
Widział ktoś Kapitana Phillipsa? Byłem w piątek w kinie i muszę powiedzieć, że film jest kapitalny. Trzyma w napięciu przez całe 140 minut, znakomita gra Hanksa ale też i czarnuchów wcielających się w role somalijskich piratów. Zdecydowanie polecam!


Powiedziałbym, że w stylu "Operacja Argo", czyli potwierdzam, bardzo dobry.

To mnie zniechęciłeś tongue

'Wolverine' 4/10 - całkiem nieźle się zaczyna, ale im dalej tym gorzej niestety.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Tom182

Początek obiecujący, zakończenie jednak rozczarowuje. Zwłaszcza ostatnia scena mnie rozwaliła, wszystko już jasne, a jednak musieli zostawić pseudootwarte laugh
Główni aktorzy robią robotę. Zwłaszcza Gyllenhaal piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Pamiętam, że jak czytałem wywiad z twórcami to padło stwierdzenie, że film jest porównywany do kultowego (przynajmniej dla mnie) Siedem, co sprawiło że zainteresowałem się tematem. Czy jest równie dobry?? Moim skromnym zdaniem nie smile Niezły i owszem, trzyma w napięciu do raczej słabej końcówki, ale to nie ta sama liga. Gyllenhaal ma u mnie dożywotni kredyt zaufania za Donniego Darko - wypada całkiem ok. Dobrze dobrali kolesia z campera - toć wygląda jak zawodowy psychol. Żałuję jedynie, że obejrzałem w podłej jakości, bo nie mogłem się doczekać niczego lepszego.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
potwierdzam z tym wolverinem zaczyna sie dobrze ale im dalej tym wiekszy kał

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
będzie ostatni, czwarty sześcioodcinkowy sezon amerykańskiego "The Killing" - Netflix zamówił

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Obejrzałem właśnie "Jestes Bogiem". Fajne zdjęcia i aktorsko bez zarzutu. Te krókie ujęcia wszystko psują, bardziej wymagający widz nie dość że się zmeczy to jeszcze wkurwi. Zmarnowany potencjał.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by vindom
będzie ostatni, czwarty sześcioodcinkowy sezon amerykańskiego "The Killing" - Netflix zamówił

Dziwna sprawa z tym serialem. Pierwszy sezon kupiłem, ale już drugi jest oferowany oficjalnie na Amazonie... na nagranych płytach DVR-R.

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Blazzz1
Poszukuję polskich komedii romantycznych


Masochista crazy

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Blazzz1
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv smile

Polska komedia z z polskim lektorem?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Blazzz1
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv smile

Polska komedia z z polskim lektorem?
i jeszcze koniecznie z polskimi napisami zeby była smile
to w sumie mozna zrozumiec bo z reguly dzwiek u nas taki, ze az o napisy sie prosi co by mozna bylo zrozumiec o co biega wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Mitul
i jeszcze koniecznie z polskimi napisami zeby była smile
to w sumie mozna zrozumiec bo z reguly dzwiek u nas taki, ze az o napisy sie prosi co by mozna bylo zrozumiec o co biega wink
montaż dźwiękowy dialogów w polskich filmach to po prostu porażka. W ostatnich latach naprawdę nie oglądam filmów polskich, bo właśnie dźwięk leży i kwiczy. Nie wiem czy to dykcja aktorów, czy dźwiękowcy ... ale to jeden wielki bełkot.
Z czwartku na piątek np. w TVP Polonia leciał niezły film polski, nie wiem jaki tytuł, bo nie oglądałam od początku..ale fabuła dotyczyła młodego małżeństwa, które mieszkało z matką męża, bardzo dobry film, bardzo dobra gra aktorska, ale dźwięk, ni ch...a. Przestawiałam telewizor na kino, muzyka, użytkownika itp. itd i jeden wielki bełkot...a film ...perełka crazy

Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1