|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
"Rush" ("Wyścig") - polecam gorąco, mocne charaktery, muzyka Zimmera, świetnie zmontowane sceny wyścigów i dobre dupeczki. 2 godziny rozrywki dla każdego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
potwierdzam. Dłuuugi ale bardzo dobry!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
potwierdzam. Dłuuugi ale bardzo dobry! Na mnie wrażenia nie zrobił, aktorzy go uratowali... Polecam: The Call i Iluzja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Ogląda ktoś American Horror Story, trzeci sezon leci, warto ruszać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Dla mnie strasznie słaby, dłuży się oglądanie tego mocno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270 |
Widział ktoś Kapitana Phillipsa? Byłem w piątek w kinie i muszę powiedzieć, że film jest kapitalny. Trzyma w napięciu przez całe 140 minut, znakomita gra Hanksa ale też i czarnuchów wcielających się w role somalijskich piratów. Zdecydowanie polecam! Powiedziałbym, że w stylu "Operacja Argo", czyli potwierdzam, bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Widział ktoś Kapitana Phillipsa? Byłem w piątek w kinie i muszę powiedzieć, że film jest kapitalny. Trzyma w napięciu przez całe 140 minut, znakomita gra Hanksa ale też i czarnuchów wcielających się w role somalijskich piratów. Zdecydowanie polecam! Powiedziałbym, że w stylu "Operacja Argo", czyli potwierdzam, bardzo dobry. To mnie zniechęciłeś  'Wolverine' 4/10 - całkiem nieźle się zaczyna, ale im dalej tym gorzej niestety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Początek obiecujący, zakończenie jednak rozczarowuje. Zwłaszcza ostatnia scena mnie rozwaliła, wszystko już jasne, a jednak musieli zostawić pseudootwarte  Główni aktorzy robią robotę. Zwłaszcza Gyllenhaal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Pamiętam, że jak czytałem wywiad z twórcami to padło stwierdzenie, że film jest porównywany do kultowego (przynajmniej dla mnie) Siedem, co sprawiło że zainteresowałem się tematem. Czy jest równie dobry?? Moim skromnym zdaniem nie  Niezły i owszem, trzyma w napięciu do raczej słabej końcówki, ale to nie ta sama liga. Gyllenhaal ma u mnie dożywotni kredyt zaufania za Donniego Darko - wypada całkiem ok. Dobrze dobrali kolesia z campera - toć wygląda jak zawodowy psychol. Żałuję jedynie, że obejrzałem w podłej jakości, bo nie mogłem się doczekać niczego lepszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
potwierdzam z tym wolverinem zaczyna sie dobrze ale im dalej tym wiekszy kał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
będzie ostatni, czwarty sześcioodcinkowy sezon amerykańskiego "The Killing" - Netflix zamówił
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Obejrzałem właśnie "Jestes Bogiem". Fajne zdjęcia i aktorsko bez zarzutu. Te krókie ujęcia wszystko psują, bardziej wymagający widz nie dość że się zmeczy to jeszcze wkurwi. Zmarnowany potencjał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
będzie ostatni, czwarty sześcioodcinkowy sezon amerykańskiego "The Killing" - Netflix zamówił Dziwna sprawa z tym serialem. Pierwszy sezon kupiłem, ale już drugi jest oferowany oficjalnie na Amazonie... na nagranych płytach DVR-R.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Poszukuję polskich komedii romantycznych Masochista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv  Polska komedia z z polskim lektorem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Poszukuję polskich komedii romantycznych na blu-ray i filmów blu ray 3d z polskim lektorem, najlepiej używane. jak ktoś ma i chce sprzedać, to niech pisze na priv  Polska komedia z z polskim lektorem? i jeszcze koniecznie z polskimi napisami zeby była to w sumie mozna zrozumiec bo z reguly dzwiek u nas taki, ze az o napisy sie prosi co by mozna bylo zrozumiec o co biega 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
i jeszcze koniecznie z polskimi napisami zeby była to w sumie mozna zrozumiec bo z reguly dzwiek u nas taki, ze az o napisy sie prosi co by mozna bylo zrozumiec o co biega montaż dźwiękowy dialogów w polskich filmach to po prostu porażka. W ostatnich latach naprawdę nie oglądam filmów polskich, bo właśnie dźwięk leży i kwiczy. Nie wiem czy to dykcja aktorów, czy dźwiękowcy ... ale to jeden wielki bełkot. Z czwartku na piątek np. w TVP Polonia leciał niezły film polski, nie wiem jaki tytuł, bo nie oglądałam od początku..ale fabuła dotyczyła młodego małżeństwa, które mieszkało z matką męża, bardzo dobry film, bardzo dobra gra aktorska, ale dźwięk, ni ch...a. Przestawiałam telewizor na kino, muzyka, użytkownika itp. itd i jeden wielki bełkot...a film ...perełka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|