Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 22 1 2 14 15 16 17 18 21 22
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Na ławce w parku siedzi chłopaczek i zajada cukierek za cukierkiem.
Siedzący po przeciwnej stronie alejki starszy jegomość mówi:
- Chłopcze, jak będziesz jadł tyle słodyczy, to bardzo szybko powypadają
ci zęby.
Malec popatrzył na gościa i odpowiedział:
- Mój dziadek dożył 105 lat i miał wszystkie zęby.
- Tak? A też jadł tyle cukierków?
- Nie, on się po prostu nie wpierdalał w nie swoje sprawy. :):)




Co się stało stary? Wyglądasz jak gówno.
- Nic nie mów. Chlałem wczoraj z Arkiem i Radkiem. Gruba impreza. Nad ranem wylądowaliśmy na chacie Radka dziewczyny, pierwszy raz w życiu pieprzyłem się w trójkącie…
- Chyba w czworokącie?
- Nie, jej nie było.


Ostatnio wybrałem się na wycieczkę rowerową. Wielu wyprzedzających mnie kierowców, rzucało w moją stronę przez otwarte okienka:
- Chuju jak jedziesz!?
Cieszyło mnie to bardzo, bo właśnie minął tydzień, od kiedy zacząłem stosować ten specyfik na powiększanie penisa.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
i jeszcze takie...moze nie dostane bana za obraze uczuc religijnych :):)

Siedzi sobie gość na rybach, w pewnym momencie ma branie. Wyciąga, a tam taka niewielka złota rybka. Przyjrzał się jej i stwierdził, że taką malizną to on sobie głowy nie będzie zawracał i już chce ją wrzucić do wody, gdy nagle rybka się odzywa:
- Czekaj! Ja jestem złotą rybką i spełnię twoje życzenie.
- Wiesz co, ale ja już mam wszystko o czym można tylko marzyć, więc dzięki, ale cię wrzucę do wody.
- Nie, tak nie może być, tradycji musi stać się zadość. Słuchaj, postawię ci taką chatę, że ludzie w promieniu 100 km będą ci zazdrościć.
- Kiedy ja już mam taką chatę!
- No to dam ci brykę jakiej nikt w Polsce nie ma.
- Też już mam taką!
Rybka chwilę się zastanawia i pyta:
- A jak z twoim życiem seksualnym, tzn. jak często to robisz?
- Ze dwa razy w tygodniu.
- To ja ci załatwię, że będziesz miał dwa razy dziennie!
- Eee tam, księdzu nie wypada...

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by Poljot
Najlepszy jaki ostatnio czytałem!

dzieki kurwa, zacheciles go i bedzie teraz wrzucal takie suchary

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by walczak
Originally Posted by Poljot
Najlepszy jaki ostatnio czytałem!

dzieki kurwa, zacheciles go i bedzie teraz wrzucal takie suchary

laugh tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
nie wrzucam juz nic.....takie jakies "natchnienie" mialem :):)

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Sucharami jest cała reszta, chociażby z dzisiaj. Ten był akurat dobry.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Najman ponownie zmienia ring na oktagon

Nie na długo Marcin Najman (14-4, 10 KO) zagrzał miejsce w pięściarskim ringu. "El Testosteron" zmierzy się 28 grudnia w Legionowie z 49-letnim Józefem Warchołem na gali PL MMA 26.

Przypomnijmy, że po trzech porażkach z rzędu w formule MMA (z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą i Robertem Burneiką) i jednej w formule K-1 (z Przemysławem Saletą), Najman ogłosił, iż przyszłe pojedynki toczył będzie już jedynie na zasadach boksu.

W czerwcu tego roku częstochowianin pokonał Martina Pacasa ze Słowacji. Teraz ponownie jednak zamienia ring na oktagon, gdzie zmierzy się z 49-letnim byłym kickboxerem
dobrze2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
Co robi dzik na zamku?
- Penetruje lochy!

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745

LED #6068506 06/11/2013 06:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

od 6:18 laugh ale ma opinie o rodakach


Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[Linked Image]

lol, Zbychu w formie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326


w końcu ktoś musiał "nakręcić" ten filmik wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
I ten komentarz :
"W 0:06 słychać strzały" laugh laugh

za rok kolejny serial z cyklu eurowpierdol co czwartek nieważne w czyim wykonaniu laugh wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

agr1 #6072197 08/11/2013 18:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
[Linked Image from scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net]

[Linked Image from scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Oooo Lupus, nie chwaliłeś się, że idziesz w góry grin

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Trafny komentarz do filmiku powyzej: Only woman can mistake football legend for football model

Strona 16 z 22 1 2 14 15 16 17 18 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1