|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
polska czołówka w formie reska uwala z czarnogóra, teraz set z mega cienkimi czechami, skra uwala z czarnymi, zaksa uwala wszystko jak leci zatem zacznij grać przeciwko polskim zespołom - pewna kasa, a nie tylko płaczesz i płaczesz. Ile można? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ribnica vs VaLePa / Total Points - Over 180.5 i Lugano - Berlin Volley Sets Handicap : Berlin Volley -1.5 na dzisiaj    @Kell jak da pewkę to nie ma co zbierać! Szacun, wróciłeś do najwyższej formy z tego co widzę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Strasznie przecietna ta Resovia. Albo nie potrafia rozpracowac rywala albo sa slabi. A jak taka Resovia wjdzie ze Skra to skonczy sie na trzech lisciach. już niedługo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2013
Posty: 95 |
Korver odezwij się: [email protected]Podeślę Ci publikację która może Cię zainteresować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Budva +6,5 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
gratulacje dla wczorajszych wygranych, raczej wszystko powchodzilo ale galata to jednak cienki zespol, myslalem ze sie chociaz postawia
wracajac do tematu, ze spotkan dzisiaj malo, to mozna sie skupic na czyms na czym sie czlowiek zna, no mecz:
PKKQ Yen Khhanh vs. Lilama 69-3 Hai Duong
jakies przemyslenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Ribnica vs VaLePa / Total Points - Over 180.5 i Lugano - Berlin Volley Sets Handicap : Berlin Volley -1.5 na dzisiaj    @Kell jak da pewkę to nie ma co zbierać! Szacun, wróciłeś do najwyższej formy z tego co widzę!  social betting i do przodu  na dzisiaj już Ci widzę nie muszę podpowiadać co jest number one: Salamina - Mladost Brcko: Salamina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No tak, dzisiaj tylko Salamina u mnie, chociaż zaciekawiły mnie ruchy kursowe na Parnu, za duże te spadki. Parnu aż taką potęgą nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
nie tylko u Was. ładnie juz kursy zbite do 1.4.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
nie tylko u Was. ładnie juz kursy zbite do 1.4. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35 pelikany łykają wszystko, bez względu na kurs, bo przecież liczą się dobre typy, a nie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
z jakiego poziomu wychodziła ta Famagusta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
bodajże 2,18 w mth, pinnek od 1,77 na pewno rano ruszał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali  w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AGAMEZ właśnie w Korei pogrywa - hyundai  ciekawe ile kasy mu dali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali  w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda śmiech, nie śmiech - tak obecnie wygląda rynek siatkówki w rozgrywkach nieco niszowych. Nie wiem, czy np w koszu i w rozgrywkach EuroCapu też tak jest, ale nie wydaje mi się. Tu jedna osoba, rozkładająca powiedzmy 5tys na kilka buków może zjechać kurs wszędzie. Pograłem w pinnku, u innych wisiało bez zmian i nagle w tej samej chwili w całej azji poszło. Muszą mieć jakieś softy napisane, bo ludzkie oko nie jest w stanie aż tyle wyłapać i tak szybko reagować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
AGAMEZ właśnie w Korei pogrywa - hyundai  ciekawe ile kasy mu dali Szkoda, bo dobry zawodnik, a takich grajków nam brakuje w PLS. Śmieszne, że koreańskie kluby są w stanie więcej zapłacić, niż polskie - z ponoć jednej z najlepszych lig świata.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|