|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze... bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AGAMEZY 2-0 ! jeszcze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali  w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda śmiech, nie śmiech - tak obecnie wygląda rynek siatkówki w rozgrywkach nieco niszowych. Nie wiem, czy np w koszu i w rozgrywkach EuroCapu też tak jest, ale nie wydaje mi się. Tu jedna osoba, rozkładająca powiedzmy 5tys na kilka buków może zjechać kurs wszędzie. Pograłem w pinnku, u innych wisiało bez zmian i nagle w tej samej chwili w całej azji poszło. Muszą mieć jakieś softy napisane, bo ludzkie oko nie jest w stanie aż tyle wyłapać i tak szybko reagować. oj to robią ludzie właśnie, tzw. risk management, betradar/ oddsportal/ własne limity i jazda z kursami w dół, z siatkówką nie ma co się partolić. Ofc Sbobet czy taki pinnacle mają swoje automaty, ale zawsze lepiej wyprzedzać fakty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze... bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu  Ty za to coś wnosisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze... bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu  no tak, ten to jest wybitna maruda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
to te 3 nicki to jedna osoba ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
święta maruda w 3 osobach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze... Nieważna ilość, ale jakość  Ale uczciwie rzecz biorąc to przydałoby się parę osób piszących regularnie więcej. Z drugiej strony to jednak typujących piłkę nożna czy tenis jest znacznie więcej i nie ma co się dziwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35 pelikany łykają wszystko, bez względu na kurs, bo przecież liczą się dobre typy, a nie kursy  ja widze to tak: podajesz typ z siaty w momencie gdy masz go juz pogranego czas jakis, kursy leca i kazdy decyduje, o granicy oplacalnosci. dla Ciebie to nic ponizej 1,60-1,50, a dla mnie 1,30 bedzie dobre.. bo jesli to rzeczywiscie taki dobry typ, to wejdzie... ty bedziesz do przodu ( przy zalozeniu ze gramy singla za 1000) 700 czy tam ile zaleznie od pogranego kursu, a ja 300 zl i wszyscy mniej lub bardziej zadowoleni. typ nie wejdzie obaj jestesmy w plecy po 1000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali  w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda śmiech, nie śmiech - tak obecnie wygląda rynek siatkówki w rozgrywkach nieco niszowych. Nie wiem, czy np w koszu i w rozgrywkach EuroCapu też tak jest, ale nie wydaje mi się. Tu jedna osoba, rozkładająca powiedzmy 5tys na kilka buków może zjechać kurs wszędzie. Pograłem w pinnku, u innych wisiało bez zmian i nagle w tej samej chwili w całej azji poszło. Muszą mieć jakieś softy napisane, bo ludzkie oko nie jest w stanie aż tyle wyłapać i tak szybko reagować. oj to robią ludzie właśnie, tzw. risk management, betradar/ oddsportal/ własne limity i jazda z kursami w dół, z siatkówką nie ma co się partolić. Ofc Sbobet czy taki pinnacle mają swoje automaty, ale zawsze lepiej wyprzedzać fakty. robią ludzie, ale jak akurat u mnie w buku zagrają. A jak obserwuję azję to u nich leci, jak w pinnku leci. O to mi chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
przecież w azji to jest śmiech a nie limity na siatę, cokolwiek byś nie zagrał to powyżej >50euro kursy lecą na łeb na szyję, skąd przekonanie że to działa z automatu, obserwowałeś to jakiś czas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35 pelikany łykają wszystko, bez względu na kurs, bo przecież liczą się dobre typy, a nie kursy  ja widze to tak: podajesz typ z siaty w momencie gdy masz go juz pogranego czas jakis, kursy leca i kazdy decyduje, o granicy oplacalnosci. dla Ciebie to nic ponizej 1,60-1,50, a dla mnie 1,30 bedzie dobre.. bo jesli to rzeczywiscie taki dobry typ, to wejdzie... ty bedziesz do przodu ( przy zalozeniu ze gramy singla za 1000) 700 czy tam ile zaleznie od pogranego kursu, a ja 300 zl i wszyscy mniej lub bardziej zadowoleni. typ nie wejdzie obaj jestesmy w plecy po 1000. oczywiscie, ze kazdy decyduje o oplacalnosci, ale zalozmy prosta sytuacje. Jak juz podajesz moj przyklad to niech bedzie. Zalozmy, ze sa 3 takie bety, ktore ja mam nawet po @1,6 a Ty po @1,30, gramy plaska stawka, wszystkie rowno. Wchodza dwa, ja jestem na plus, około 6,6% od wkladu za 3 mecze, a Ty jestes w plecy ok 13% wkładu. Jest roznica?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4  też tak miałem kilka razy w koszu  ktoś mi kiedyś tłumaczył że niektóre firmy korzystają z tego samego oprogramowania i mają jakieś umowy między sobą przez co przy zmianie kursy w jednej firmie, w pozostałych tez leci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Zakłady bukmacherskie mają straszne powiązania z matematyką i grając w dłuższej perspektywie bety poniżej ich wartości człowiek sam na siebie wydaje wyrok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4  też tak miałem kilka razy w koszu  ktoś mi kiedyś tłumaczył że niektóre firmy korzystają z tego samego oprogramowania i mają jakieś umowy między sobą przez co przy zmianie kursy w jednej firmie, w pozostałych tez leci no tak też rozumuję, że działają na tym samym sofcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Agamez słabo w 3 secie, 4 też nie najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
jest szansa ze dzis Paris straci seta  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|