Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by _Korver_
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...

bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu tongue

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
AGAMEZY 2-0 !

jeszcze raz boks

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Danielsan
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali wink

w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda

śmiech, nie śmiech - tak obecnie wygląda rynek siatkówki w rozgrywkach nieco niszowych. Nie wiem, czy np w koszu i w rozgrywkach EuroCapu też tak jest, ale nie wydaje mi się. Tu jedna osoba, rozkładająca powiedzmy 5tys na kilka buków może zjechać kurs wszędzie. Pograłem w pinnku, u innych wisiało bez zmian i nagle w tej samej chwili w całej azji poszło. Muszą mieć jakieś softy napisane, bo ludzkie oko nie jest w stanie aż tyle wyłapać i tak szybko reagować.

oj to robią ludzie właśnie, tzw. risk management, betradar/ oddsportal/ własne limity i jazda z kursami w dół, z siatkówką nie ma co się partolić. Ofc Sbobet czy taki pinnacle mają swoje automaty, ale zawsze lepiej wyprzedzać fakty.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by _Korver_
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...

bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu tongue
Ty za to coś wnosisz laugh piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by _Korver_
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...

bo w innych oprócz kurew i bełkotu ciężko coś wyłowić (może poza rankami) a tutaj bełkota tylko damianek ekhm Roger#17 i wojbest z zakładu tongue

no tak, ten to jest wybitna maruda

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
to te 3 nicki to jedna osoba ? kopara

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
święta maruda w 3 osobach

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by _Korver_
tak zmieniając temat to dział Siatkówka to od jakiegoś czasu jeden z chętniej odwiedzanych działów na forum. Szkoda, że tak mało osób pisze...

Nieważna ilość, ale jakość tongue

Ale uczciwie rzecz biorąc to przydałoby się parę osób piszących regularnie więcej. Z drugiej strony to jednak typujących piłkę nożna czy tenis jest znacznie więcej i nie ma co się dziwic.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by anfa_
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35

pelikany łykają wszystko, bez względu na kurs, bo przecież liczą się dobre typy, a nie kursy wink
ja widze to tak: podajesz typ z siaty w momencie gdy masz go juz pogranego czas jakis, kursy leca i kazdy decyduje, o granicy oplacalnosci. dla Ciebie to nic ponizej 1,60-1,50, a dla mnie 1,30 bedzie dobre.. bo jesli to rzeczywiscie taki dobry typ, to wejdzie... ty bedziesz do przodu ( przy zalozeniu ze gramy singla za 1000) 700 czy tam ile zaleznie od pogranego kursu, a ja 300 zl i wszyscy mniej lub bardziej zadowoleni. typ nie wejdzie obaj jestesmy w plecy po 1000.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Danielsan
dzięki, wobec tego obecny poziom ładny śmiech na sali wink

w tempobecie z Polski się nie pogra (identycznie jak np. z lads), a szkoda

śmiech, nie śmiech - tak obecnie wygląda rynek siatkówki w rozgrywkach nieco niszowych. Nie wiem, czy np w koszu i w rozgrywkach EuroCapu też tak jest, ale nie wydaje mi się. Tu jedna osoba, rozkładająca powiedzmy 5tys na kilka buków może zjechać kurs wszędzie. Pograłem w pinnku, u innych wisiało bez zmian i nagle w tej samej chwili w całej azji poszło. Muszą mieć jakieś softy napisane, bo ludzkie oko nie jest w stanie aż tyle wyłapać i tak szybko reagować.

oj to robią ludzie właśnie, tzw. risk management, betradar/ oddsportal/ własne limity i jazda z kursami w dół, z siatkówką nie ma co się partolić. Ofc Sbobet czy taki pinnacle mają swoje automaty, ale zawsze lepiej wyprzedzać fakty.

robią ludzie, ale jak akurat u mnie w buku zagrają. A jak obserwuję azję to u nich leci, jak w pinnku leci. O to mi chodzi.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
przecież w azji to jest śmiech a nie limity na siatę, cokolwiek byś nie zagrał to powyżej >50euro kursy lecą na łeb na szyję, skąd przekonanie że to działa z automatu, obserwowałeś to jakiś czas ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4 tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by hallik
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by anfa_
dziwie się trochę ludziom. każde spotkanie ma swoją granice opłacalności a tu już na b365 zeszło do 1.35

pelikany łykają wszystko, bez względu na kurs, bo przecież liczą się dobre typy, a nie kursy wink
ja widze to tak: podajesz typ z siaty w momencie gdy masz go juz pogranego czas jakis, kursy leca i kazdy decyduje, o granicy oplacalnosci. dla Ciebie to nic ponizej 1,60-1,50, a dla mnie 1,30 bedzie dobre.. bo jesli to rzeczywiscie taki dobry typ, to wejdzie... ty bedziesz do przodu ( przy zalozeniu ze gramy singla za 1000) 700 czy tam ile zaleznie od pogranego kursu, a ja 300 zl i wszyscy mniej lub bardziej zadowoleni. typ nie wejdzie obaj jestesmy w plecy po 1000.

oczywiscie, ze kazdy decyduje o oplacalnosci, ale zalozmy prosta sytuacje. Jak juz podajesz moj przyklad to niech bedzie. Zalozmy, ze sa 3 takie bety, ktore ja mam nawet po @1,6 a Ty po @1,30, gramy plaska stawka, wszystkie rowno. Wchodza dwa, ja jestem na plus, około 6,6% od wkladu za 3 mecze, a Ty jestes w plecy ok 13% wkładu.

Jest roznica?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by _Korver_
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4 tongue


też tak miałem kilka razy w koszu smile ktoś mi kiedyś tłumaczył że niektóre firmy korzystają z tego samego oprogramowania i mają jakieś umowy między sobą przez co przy zmianie kursy w jednej firmie, w pozostałych tez leci

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Zakłady bukmacherskie mają straszne powiązania z matematyką i grając w dłuższej perspektywie bety poniżej ich wartości człowiek sam na siebie wydaje wyrok.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by - c1amak -
Originally Posted by _Korver_
tak, zauważyłem to po swoich zagraniach. Gram w jednym buku a leci kurs np w 4 tongue


też tak miałem kilka razy w koszu smile ktoś mi kiedyś tłumaczył że niektóre firmy korzystają z tego samego oprogramowania i mają jakieś umowy między sobą przez co przy zmianie kursy w jednej firmie, w pozostałych tez leci

no tak też rozumuję, że działają na tym samym sofcie

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Agamez słabo w 3 secie, 4 też nie najlepiej smirk

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
jest szansa ze dzis Paris straci seta smile?

Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1