|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
I tym sposobem można księgować zwycięstwo najlepszej drużyny wszechczasów Miami Heat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
I co w tym śmiesznego? Nigdy nie było tak mocnej ekipy i taka jest prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Będziesz jeszcze gratulował jak LeBronek po raz trzeci z rzędu założy pierścień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
TDDDDDDDDDD bić leszczów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
I co w tym śmiesznego? Nigdy nie było tak mocnej ekipy i taka jest prawda. prosze Cie, poczytaj troche historii NBA....  Mjami jest cienkie jak Polsilver ale zwyczajnie nie ma specjalnie rywali w lidze, w 2011 ogoliło ich Dallas, w finale 2013 powinni dostać od dziadków z SAS ale jakimś cudem oddali wygrany finał i taka jest prawda  . Ponadto musiała liga indorkowi zbudować dream team i zatrudnić sędziów aby mógł zdobyć w końcu te swoje tytuły i aby dalej go pompować na największą gwiazde ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Nie ma co walczyć z Miami, po prostu trzeba na nich stawiać, to już wiejm od jakiegoś czasu. Miami to nie tylko LeBron, ale też wspaniały trener Spoelstra i piękna gra drużynowa. Niestety do niektórych prawda dotrze dopiero po pięciu z rzędu zdobytych tytułach Heat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Oczywiście stawiać w ważnych meczach, bo z leszczami lubią sobie odpuścić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Nie ma co walczyć z Miami, po prostu trzeba na nich stawiać, to już wiejm od jakiegoś czasu. Miami to nie tylko LeBron, ale też wspaniały trener Spoelstra i piękna gra drużynowa. Niestety do niektórych prawda dotrze dopiero po pięciu z rzędu zdobytych tytułach Heat  Wspaniały trener i zespołowa gra, chyba na play station:D  Przecież ten trener jest tam tylko bo ktoś musi być, nie ma nic do gadania, rządzi Pat, indor i Wade. A co do zespołowości to prosze Cię, pzreciez Miami to tylko indywidualne popisy tria plus czasem jakieś trójki emerytów. Gdzie ty tam widzisz zespół, tam są dwie samice, Bosh, Allen i reszta aby zapłenić ławke... Przecież tam nawet play maker jest tylko na sztuke, bo i tak Bronek se sam rozgrywa albo Wade. Cala gra opiera się na indywidualnej grze gwiazdorków, reszta cos tam dorzuci.... Jak się gra zespołowo i jak wygląda wspaniały trener to pokazało SAS w finale na tle indywidualnych gierek Miami i wspanialego trenera bez pomyslu na gre, niestety brakło czegoś jednak, chyba zdrowia.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ale fakt po kursach 1,4 i wiecej mozna ich grać, szczególnie u siebie to wtopia max 4-5 meczy wiec warto z lepszymi ekipami, bo jak piszesz, pewnie odwala u siebie pare wałków z jakimiś bobkami czy magikami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
RGIII tddddddddddddddd w ostatnich sekundach i +11 bić frajerów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
RGIII tddddddddddddddd w ostatnich sekundach i +11 bić frajerów  +10*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Fakt, że ze Spurs mieli spore problemy, ale jednak wygrali, a zwyciężców się nie osądza. Kto ich niby zatrzyma w tym sezonie? Osłabiona Oklahoma? Houston mocne, ale nie na Miami... Nawet gdyby LeBron złapał kontuzję, to tak czy siak Miami by mogli śmiało wygrać rozgrywki, takie jest moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Oregon mocno sprowadzany na ziemie przez pierwszą lepszą drużynę,która się trafiła,póki co mega wpierdol,te 1.2 na nich to było nieporozumienie. Szkoda ale w ewentualnym finale Alabama ich by rozniosła,Floryda State zdaję się być lepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
pecha miałeś,rzucił typowi na pusty kosz w ostatnich sekundach a tamten zamiast załadować to pobiegł spod kosza na bok poczekać do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
pecha miałeś,rzucił typowi na pusty kosz w ostatnich sekundach a tamten zamiast załadować to pobiegł spod kosza na bok poczekać do końca oglądałem a chwilę wcześniej lebron trafił z wolnych 1/2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Howard hehe ale rzuca wolne, co ma ball to go fauluja, 4/16 bodajze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Houston takie męki z kim? Z Lakers? Howard też punktow nie narzucał ale jak sie ma skutecznosc rzutow wolnych 5/16 to co sie dziwić
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|