Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
I tym sposobem można księgować zwycięstwo najlepszej drużyny wszechczasów Miami Heat piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by saturas25
I tym sposobem można księgować zwycięstwo najlepszej drużyny wszechczasów Miami Heat piwo
laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
I co w tym śmiesznego? Nigdy nie było tak mocnej ekipy i taka jest prawda.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Będziesz jeszcze gratulował jak LeBronek po raz trzeci z rzędu założy pierścień wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
TDDDDDDDDDD

bić leszczów boks

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by saturas25
I co w tym śmiesznego? Nigdy nie było tak mocnej ekipy i taka jest prawda.

prosze Cie, poczytaj troche historii NBA.... czytam

Mjami jest cienkie jak Polsilver ale zwyczajnie nie ma specjalnie rywali w lidze, w 2011 ogoliło ich Dallas, w finale 2013 powinni dostać od dziadków z SAS ale jakimś cudem oddali wygrany finał i taka jest prawda tongue. Ponadto musiała liga indorkowi zbudować dream team i zatrudnić sędziów aby mógł zdobyć w końcu te swoje tytuły i aby dalej go pompować na największą gwiazde ligi grin

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Nie ma co walczyć z Miami, po prostu trzeba na nich stawiać, to już wiejm od jakiegoś czasu. Miami to nie tylko LeBron, ale też wspaniały trener Spoelstra i piękna gra drużynowa. Niestety do niektórych prawda dotrze dopiero po pięciu z rzędu zdobytych tytułach Heat frown

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Oczywiście stawiać w ważnych meczach, bo z leszczami lubią sobie odpuścić wink

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by saturas25
Nie ma co walczyć z Miami, po prostu trzeba na nich stawiać, to już wiejm od jakiegoś czasu. Miami to nie tylko LeBron, ale też wspaniały trener Spoelstra i piękna gra drużynowa. Niestety do niektórych prawda dotrze dopiero po pięciu z rzędu zdobytych tytułach Heat frown

Wspaniały trener i zespołowa gra, chyba na play station:D laugh laugh

Przecież ten trener jest tam tylko bo ktoś musi być, nie ma nic do gadania, rządzi Pat, indor i Wade. A co do zespołowości to prosze Cię, pzreciez Miami to tylko indywidualne popisy tria plus czasem jakieś trójki emerytów. Gdzie ty tam widzisz zespół, tam są dwie samice, Bosh, Allen i reszta aby zapłenić ławke...

Przecież tam nawet play maker jest tylko na sztuke, bo i tak Bronek se sam rozgrywa albo Wade. Cala gra opiera się na indywidualnej grze gwiazdorków, reszta cos tam dorzuci....

Jak się gra zespołowo i jak wygląda wspaniały trener to pokazało SAS w finale na tle indywidualnych gierek Miami i wspanialego trenera bez pomyslu na gre, niestety brakło czegoś jednak, chyba zdrowia.....

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
ale fakt po kursach 1,4 i wiecej mozna ich grać, szczególnie u siebie to wtopia max 4-5 meczy wiec warto z lepszymi ekipami, bo jak piszesz, pewnie odwala u siebie pare wałków z jakimiś bobkami czy magikami

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
RGIII tddddddddddddddd w ostatnich sekundach i +11
bić frajerów boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by taktoonZS
RGIII tddddddddddddddd w ostatnich sekundach i +11
bić frajerów boks

+10*

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Fakt, że ze Spurs mieli spore problemy, ale jednak wygrali, a zwyciężców się nie osądza. Kto ich niby zatrzyma w tym sezonie? Osłabiona Oklahoma? Houston mocne, ale nie na Miami... Nawet gdyby LeBron złapał kontuzję, to tak czy siak Miami by mogli śmiało wygrać rozgrywki, takie jest moje zdanie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
miami dałem -5.5 więc nie mogło się skończyć inaczej laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Oregon mocno sprowadzany na ziemie przez pierwszą lepszą drużynę,która się trafiła,póki co mega wpierdol,te 1.2 na nich to było nieporozumienie.
Szkoda ale w ewentualnym finale Alabama ich by rozniosła,Floryda State zdaję się być lepsza

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by Kretol
miami dałem -5.5 więc nie mogło się skończyć inaczej laugh laugh laugh

pecha miałeś,rzucił typowi na pusty kosz w ostatnich sekundach a tamten zamiast załadować to pobiegł spod kosza na bok poczekać do końca

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by Kretol
miami dałem -5.5 więc nie mogło się skończyć inaczej laugh laugh laugh

pecha miałeś,rzucił typowi na pusty kosz w ostatnich sekundach a tamten zamiast załadować to pobiegł spod kosza na bok poczekać do końca


oglądałem a chwilę wcześniej lebron trafił z wolnych 1/2 laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
ale kompromitacja Oregonu laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Howard hehe ale rzuca wolne, co ma ball to go fauluja, 4/16 bodajze laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Houston takie męki z kim? Z Lakers? Howard też punktow nie narzucał ale jak sie ma skutecznosc rzutow wolnych 5/16 to co sie dziwić

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, forty, rafal08, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, betowiec, bukma, 11kera11), 2,560 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1