|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
i niestety Matkowski fatalny gem
a zaczęło się od smecza, którego w meczu z Bryanami psuć nie można
no to będzie STB raczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
to był najlepszy set Fyrstenbergów jaki widziałem, z jedną przegraną piłką na podaniu  podobnie dobry był na ROlandzie Garrosie jak wygrali 6-1 z Peyą i Soaresem w 1 secie dlaczego o tym mówię ? żeby jakiś debil się tutaj za szybko nie cieszył, bo po drugiej stronie siatki są bracia Bryan szanse na 2-0 będą i trzeba je wykorzystać ! Debili to w swoim otoczeniu szukaj, bo Cię ponosi chyba trochę, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
szczerze ? wiedziałem, że 2 set nie będzie łatwy, bo nasi zagrali na kosmicznym poziomie w 1 secie, takim który nie jest przypisany nikomu na cały mecz, tym bardziej do naszej chimerycznego pary  ale, żeby tak w głupi sposób oddać, to co się zbudowało w 1 secie, to na prawdę jest głupota ! ten zepsuty smecz wiedziałem, że przyniesie kłopoty, bo tu nawet nie chodziło tylko o przełamanie, ale o to, że Bryany poczuły w tym momencie, że Polaków można pokonać a jakby nasi dłużej trzymali podanie, to byłaby szansa, że braciszkowie byliby co raz bardziej pod presją, a jak pokazało przełamanie w 1 secie, nawet 1 para świata potrafi w takim momencie zrobić chociażby podwójny błąd ... może coś jeszcze drgnie w tym secie, a jak nie to mam nadzieję, że nasi w końcu w STB zagrają na poziomie, a nie głupimi błędami zaprzepaszczą kolejną szansę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Andre Miele 1set @3.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
to był najlepszy set Fyrstenbergów jaki widziałem, z jedną przegraną piłką na podaniu  podobnie dobry był na ROlandzie Garrosie jak wygrali 6-1 z Peyą i Soaresem w 1 secie dlaczego o tym mówię ? żeby jakiś debil się tutaj za szybko nie cieszył, bo po drugiej stronie siatki są bracia Bryan szanse na 2-0 będą i trzeba je wykorzystać ! Debili to w swoim otoczeniu szukaj, bo Cię ponosi chyba trochę,  Mogliby bany wlepiać za wyzywanie innych użytkowników, za zaczynanie sporów bez powodu ... Czujesz się lepiej ? Dowartościowałeś się ? Zawsze jak chłopacy grali na podwórku w nogę to Tobie zostawało sędziowanie ? Daj se spokój koleś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
to był najlepszy set Fyrstenbergów jaki widziałem, z jedną przegraną piłką na podaniu  podobnie dobry był na ROlandzie Garrosie jak wygrali 6-1 z Peyą i Soaresem w 1 secie dlaczego o tym mówię ? żeby jakiś debil się tutaj za szybko nie cieszył, bo po drugiej stronie siatki są bracia Bryan szanse na 2-0 będą i trzeba je wykorzystać ! Debili to w swoim otoczeniu szukaj, bo Cię ponosi chyba trochę,  Mogliby bany wlepiać za wyzywanie innych użytkowników, za zaczynanie sporów bez powodu ... Czujesz się lepiej ? Dowartościowałeś się ? Zawsze jak chłopacy grali na podwórku w nogę to Tobie zostawało sędziowanie ? Daj se spokój koleś  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
łamać Frytasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
80% wskazuje na STB
oprócz gema w którym się połamali przegrali na razie 1 piłkę na swoim podaniu, a tam nie trafiał Matka serwisem
jak będą dobrze trafiać 1 podaniem to nie są w STB bez szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
dadza rade nasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
mudżińska Garanganga 1set @3.4  i  ianko..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
podlamaly sie chlopaki, bedzie zjazd najprawdopodobniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Polacy mistrzowie STB... biere Bryanow.. tak czy tak bedzie radosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Frytki wracamy do dyspozycji z 1 seta , bo inaczej będzie źle ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|