Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
#607648 02/08/2006 08:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Quote
Strasznie wkurza mnie u niektórych bukmacherów czas w jakim są realizowane wypłaty (szczególnie jak maja zapisane tam że wypłaty idą krócej niż w rzeczywistości).
Szczególnie wkurzające jest kiedy się korzysta z innych bukmacherów u których taka wypłata idzie kilkanaściue minut góra 3 godziny ( np, Gamebookers, Interwetten, sportingbet nawet Betgun).
Kłopoty z Moneybookers mają chyba tylko firmy w których jest kiepska organizacja, bałagan lub prowadzą działania w celu zatrzymania naszych pieniędzy.

Czas w jakim trafiają do mnie pieniądze jest jednym z wazniejszych kryteriów przy dobieraniu bukmachera.

Uważam że opóźnianie wypłat świadczy o braku szacunku do klienta. Unikam takich firm

Czyżbyś miał również na uwadze również firmę Betsson. Mnie już przestało dziwić jak wczoraj przeczytałem w informacjach o firmie - z ich strony:
cyt.[color:"red"] "Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa..." [/color] - czyli prawdopodobnie klient podejmuje hazard po jakim czasie otrzyma pieniądze - 1, 2, ..., 5 dni
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić

Bonus: Unibet
#607649 02/08/2006 08:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić

Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał.

#607650 02/08/2006 08:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Quote
Quote
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić

Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał.
Prawda, że ciekawe, ale tak jest faktycznie na ich stronie w części informacje o firmie. Byłoby chyba nietaktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gdybym napisał sprawdź jeśli nie wierzysz.

#607651 02/08/2006 10:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Czy jest jakieś minimun do wypłaty i jak jest to ile wynosi

#607652 02/08/2006 10:08
Dołączył: May 2006
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 56
Quote
Czy jest jakieś minimun do wypłaty i jak jest to ile wynosi

#607653 02/08/2006 10:09
Dołączył: May 2006
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 56
MB-80zł Bank transfer-100zł

#607654 02/08/2006 12:09
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Quote
Quote
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h

24 h w czasie dni roboczych
Kolego Banik udzielaj dokładnych informacji odnośnie wypłat z Betssona. A pozwalam sobie to napisać gdyż w dniu dzisiejszym rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielem firmy Betsson i od niego otrzymałem informację że na samo księgowanie dyspozycji wypłaty firma ma od 1 do 3 dni. Podkreślam księgowanie a nie wypłatę. I dlatego nie dziwi mnie fakt, że wczoraj zleciwszy wypłatę na MB jeszcze dzisiaj kiedy to piszę dyspozycja wypłaty w firmie Betsson jest w fazie niezrealizowanej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Ponadto drodzy userzy /sprawdźcie to/ jak ja doczytałem odpowiedni punkt to firma Betsson dyspozycję wypłaty realizuje dopiero następnego dnia roboczego. Co w połączeniu z tym że pieniążki idą zapewne przez banki: na Kajmanach, Antylach Holenderskich, Kostarykę, Dominikanę i WYSPY BORA BORA nie dziwcie się że to trwa

A że tekst uszczypliwy kolego Banik trudno Ty reprezentujesz firmę i jednocześnie jej niedoróbki.

Zdecydowania wiekszosc wyplat z na MB z betsson nie przekracza 24h w czasie dni roboczych. Pracownik supportu z ktorym rozmawiales, dodal ze ze w niktorych przypadkach (podejrzane konto itd) wetfikacja moze sie przedluzyc nawet do 3 dni , sa to znikome przypadki i dotycza pierwszej wyplaty. Wszystki wyplaty z betsson wychodza z bankow z Unii Europejskiej. Caly czas czekamy na uruchomienie wyplat z konta polskiego.

#607655 02/08/2006 12:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Quote
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić

Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał.

Zweryfikuj sam :

"Betsson is a listed Swedish gaming company with approximately 3,800 shareholders. The company's B-shares are listed on the Stockholm Stock Exchange's O-list. The business specialises in Internet and casino gaming as well as gaming machines. The main gaming operations are run in restaurants in Sweden, on vessels trafficking Northern Europe and the Mediterranean, in amusement halls in Denmark and via Internet casinos and the Betsson.com betting exchange on a global market. Betsson employs about 800 people."

zrodlo http://www.betsson.se/cherry_en/index.htm

#607656 02/08/2006 14:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Banik, kiedys betsson przewdiuje miec konto w banku polskim???

#607657 02/08/2006 17:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Promocja podwoyenia depozytu 123pln aktualna? bo chce do nich wplacic a na stronie nie widze infa

#607658 02/08/2006 17:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Z tym moneybookers to rzeczywiście jakieśproblemy chyba z wypłatami są. Zleciłęm wypłatę w 28 lub 29 lipca, a tu do tej pory na MB nie ma pieniędzy. Strasznie długo to trwa jak narazie, tym bardziej że u konkurencji na którą część forum narzeka niemiłosiernie a ja nic do nich nie mam wypłaciłem w poniedziałek przed południem a o 16 we wtorek już pieniądze były na moim koncie bankowym!

No ale może rzeczywiście trwa to tak długo bo wypłacam pierwszy raz z betsson na MB...

#607659 02/08/2006 20:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Podaj login ryf na priv.

Promocja 123+123 aktualna

#607660 02/08/2006 20:58
Dołączył: May 2005
Posty: 233
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 233
Ja wypłacałem pierwszy raz z betssona 620 zł i kasa doszła po kilku godzinach. Pewnie im umknela Twoja prosba wyplaty ryf!Pozdro

#607661 02/08/2006 21:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Umknac na pewno nie umknela, ale moze cos ta nagorda z konkursu ci blokuje, bo o ile pamietam zajales miejsce nagradzane. Sprawdze to.

#607662 02/08/2006 21:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Banik, albo moż kto inny wie. Jak brałem udział w tej promocji 20 zł. na MS to już nie obejmuje mnie ta 123 cos tam?

#607663 02/08/2006 21:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Banik masz zapchaną skrzynkę ryf1981 nick.

Właśnie na priv pisałem Tobie o tym, że może coś nie tak, bo to kasa wygrana z konkursu i jeszcze troche pomnnożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Kiedy będą wysyłane koszulki??

#607664 02/08/2006 21:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Obejmuje. 123+123 zl , przed wyplata trzeba 5-krotnie obrocic bonusem gdzie kurs na kuponie nie moze byc mniejszy niz 1.23.

#607665 02/08/2006 21:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
A może to jeszcze problem innego rodzaju... Mogę wypłacić na MB skoro nie wpłacałem tam chyba tą drogą...?? Zawsze do nich stosowałem kartę lub przelew24 a MB chyba jeszcze nie...

#607666 02/08/2006 21:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Siemka Banik .wyczyść skrzynke .PRIV

#607667 02/08/2006 21:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
slyszalem o nowej promocji 333zl ?

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1