|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Strasznie wkurza mnie u niektórych bukmacherów czas w jakim są realizowane wypłaty (szczególnie jak maja zapisane tam że wypłaty idą krócej niż w rzeczywistości). Szczególnie wkurzające jest kiedy się korzysta z innych bukmacherów u których taka wypłata idzie kilkanaściue minut góra 3 godziny ( np, Gamebookers, Interwetten, sportingbet nawet Betgun). Kłopoty z Moneybookers mają chyba tylko firmy w których jest kiepska organizacja, bałagan lub prowadzą działania w celu zatrzymania naszych pieniędzy.
Czas w jakim trafiają do mnie pieniądze jest jednym z wazniejszych kryteriów przy dobieraniu bukmachera.
Uważam że opóźnianie wypłat świadczy o braku szacunku do klienta. Unikam takich firm Czyżbyś miał również na uwadze również firmę Betsson. Mnie już przestało dziwić jak wczoraj przeczytałem w informacjach o firmie - z ich strony: cyt.[color:"red"] "Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa..." [/color] - czyli prawdopodobnie klient podejmuje hazard po jakim czasie otrzyma pieniądze - 1, 2, ..., 5 dnicyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał. Prawda, że ciekawe, ale tak jest faktycznie na ich stronie w części informacje o firmie. Byłoby chyba nietaktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gdybym napisał sprawdź jeśli nie wierzysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Czy jest jakieś minimun do wypłaty i jak jest to ile wynosi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
Czy jest jakieś minimun do wypłaty i jak jest to ile wynosi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
MB-80zł Bank transfer-100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h 24 h w czasie dni roboczych Kolego Banik udzielaj dokładnych informacji odnośnie wypłat z Betssona. A pozwalam sobie to napisać gdyż w dniu dzisiejszym rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielem firmy Betsson i od niego otrzymałem informację że na samo księgowanie dyspozycji wypłaty firma ma od 1 do 3 dni. Podkreślam księgowanie a nie wypłatę. I dlatego nie dziwi mnie fakt, że wczoraj zleciwszy wypłatę na MB jeszcze dzisiaj kiedy to piszę dyspozycja wypłaty w firmie Betsson jest w fazie niezrealizowanej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ponadto drodzy userzy /sprawdźcie to/ jak ja doczytałem odpowiedni punkt to firma Betsson dyspozycję wypłaty realizuje dopiero następnego dnia roboczego. Co w połączeniu z tym że pieniążki idą zapewne przez banki: na Kajmanach, Antylach Holenderskich, Kostarykę, Dominikanę i WYSPY BORA BORA nie dziwcie się że to trwa A że tekst uszczypliwy kolego Banik trudno Ty reprezentujesz firmę i jednocześnie jej niedoróbki. Zdecydowania wiekszosc wyplat z na MB z betsson nie przekracza 24h w czasie dni roboczych. Pracownik supportu z ktorym rozmawiales, dodal ze ze w niktorych przypadkach (podejrzane konto itd) wetfikacja moze sie przedluzyc nawet do 3 dni , sa to znikome przypadki i dotycza pierwszej wyplaty. Wszystki wyplaty z betsson wychodza z bankow z Unii Europejskiej. Caly czas czekamy na uruchomienie wyplat z konta polskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
cyt. [color:"red"]"Grupa Betsson to szwedzka firma hazardowa ... i posiada 800 pracowników."[/color] - wniosek - chyba za dużo pracowników i nikt tak do końca nie wie co ma robić Haha, ale ściema. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ktoś "przez pomyłkę" jedno zero dopisał. Zweryfikuj sam : "Betsson is a listed Swedish gaming company with approximately 3,800 shareholders. The company's B-shares are listed on the Stockholm Stock Exchange's O-list. The business specialises in Internet and casino gaming as well as gaming machines. The main gaming operations are run in restaurants in Sweden, on vessels trafficking Northern Europe and the Mediterranean, in amusement halls in Denmark and via Internet casinos and the Betsson.com betting exchange on a global market. Betsson employs about 800 people." zrodlo http://www.betsson.se/cherry_en/index.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Banik, kiedys betsson przewdiuje miec konto w banku polskim???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Promocja podwoyenia depozytu 123pln aktualna? bo chce do nich wplacic a na stronie nie widze infa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Z tym moneybookers to rzeczywiście jakieśproblemy chyba z wypłatami są. Zleciłęm wypłatę w 28 lub 29 lipca, a tu do tej pory na MB nie ma pieniędzy. Strasznie długo to trwa jak narazie, tym bardziej że u konkurencji na którą część forum narzeka niemiłosiernie a ja nic do nich nie mam wypłaciłem w poniedziałek przed południem a o 16 we wtorek już pieniądze były na moim koncie bankowym!
No ale może rzeczywiście trwa to tak długo bo wypłacam pierwszy raz z betsson na MB...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Podaj login ryf na priv.
Promocja 123+123 aktualna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 233 |
Ja wypłacałem pierwszy raz z betssona 620 zł i kasa doszła po kilku godzinach. Pewnie im umknela Twoja prosba wyplaty ryf!Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Umknac na pewno nie umknela, ale moze cos ta nagorda z konkursu ci blokuje, bo o ile pamietam zajales miejsce nagradzane. Sprawdze to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Banik, albo moż kto inny wie. Jak brałem udział w tej promocji 20 zł. na MS to już nie obejmuje mnie ta 123 cos tam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Banik masz zapchaną skrzynkę ryf1981 nick.
Właśnie na priv pisałem Tobie o tym, że może coś nie tak, bo to kasa wygrana z konkursu i jeszcze troche pomnnożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Kiedy będą wysyłane koszulki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Obejmuje. 123+123 zl , przed wyplata trzeba 5-krotnie obrocic bonusem gdzie kurs na kuponie nie moze byc mniejszy niz 1.23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
A może to jeszcze problem innego rodzaju... Mogę wypłacić na MB skoro nie wpłacałem tam chyba tą drogą...?? Zawsze do nich stosowałem kartę lub przelew24 a MB chyba jeszcze nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Siemka Banik .wyczyść skrzynke .PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
slyszalem o nowej promocji 333zl ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|