Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
#607628 29/07/2006 19:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Mało tego. Od dzisiaj możemy mówić o [color:"red"]BETSSONGATE [/color] tak samo jak parę lat temu w STS-ie była "afera" Lemgogate.

Wystawili kurs w spotkaniu Hrbaty - Haas w wysokości 2,40 na Haasa. A później wykreślili spotkanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musieli dość mocno popłynąć na pomyłce.

Mam nadzieję że Banik, że wyjaśnisz to w jakiś przystępny sposób.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BETSSONGATE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#607629 29/07/2006 22:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Nie no ie ma co, obracam bonus i wypie***lam z tego buka. Godzina 00:56, a oni wystawili kusy na JEDNO spotkanie. Normalnie smiech na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#607630 30/07/2006 09:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Mało tego. Od dzisiaj możemy mówić o [color:"red"]BETSSONGATE [/color] tak samo jak parę lat temu w STS-ie była "afera" Lemgogate.

Wystawili kurs w spotkaniu Hrbaty - Haas w wysokości 2,40 na Haasa. A później wykreślili spotkanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musieli dość mocno popłynąć na pomyłce.

Mam nadzieję że Banik, że wyjaśnisz to w jakiś przystępny sposób.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BETSSONGATE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Napisz na priv dokladnie o co chodzi, bo z tego co piszesz nie wiele mozna zrozumiec.
Dali zwroty za Hasa przed spotkaniem ?

#607631 30/07/2006 12:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Muszę pochwalic firmę Betsson.Brawo!!!
W piątek o godz.11 zleciłem wypłatę,a
o godz.15.48 kasa znalazła się na moim koncie
oczywiście tego samego dnia.
REWELACJA!!! [color:"green"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#607632 30/07/2006 12:59
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
banik a rozumiem ze takie cos bedzie sie liczylo do obrotu:

spotkanie: ziemniaki - buraki

obstawiamy:

1. zwyciestwo ziemniakow
2. remis

#607633 30/07/2006 18:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam
Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są aktualne promocje u tego bukmachera, bo nie moge znaleźć na stronie nic takiego, a promocja 1-2-3 start pisało w regulaminie ze do czerwca tylko była.
Dzięki za odpowiedzi.

#607634 30/07/2006 19:18
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
Witam
Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są aktualne promocje u tego bukmachera, bo nie moge znaleźć na stronie nic takiego, a promocja 1-2-3 start pisało w regulaminie ze do czerwca tylko była.
Dzięki za odpowiedzi.
Promocja dalej aktualna.1-2-3 start maksymalnie 123 pln
wynosi bonus. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#607635 30/07/2006 19:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
jak jst rozliczany krecz,chodzi mi o mecz Djokovic-wawrinka

#607636 30/07/2006 19:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
zwrot

#607637 01/08/2006 08:09
Dołączył: May 2006
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 56
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h

#607638 01/08/2006 09:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
banik czy to prawda ze musze obrocic bonus w ciagu 1 miesiaca, i jak nie obroce to pieniazki przepadaja?

Nie przepadna , chyba ze nie bedziesz nimi wogole obracal.

Nie za bardzo rouzmiem, w regulaminie macie zapis, że bonusem trzeba obrócić w ciągu jednego miesiąca, a ty mówisz, że jak nie obrocę w ciągu miesiąca bonusem to go i tak nie tracę. Więc po co taki zapis?

#607639 01/08/2006 11:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
To jest zapis, aby Betsson uniknął zamrażania pieniędzy bonusowych; jeżeli będziesz w trakcie obracania bonusem to nawet po upływie miesiąca nie zabiorą Ci go z konta.

#607640 01/08/2006 12:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h

24 h w czasie dni roboczych

#607641 01/08/2006 13:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Quote
Quote
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h

24 h w czasie dni roboczych
[color:"red"]Kolego Banik udzielaj dokładnych informacji odnośnie wypłat z Betssona. A pozwalam sobie to napisać gdyż w dniu dzisiejszym rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielem firmy Betsson i od niego otrzymałem informację że na samo księgowanie dyspozycji wypłaty firma ma od 1 do 3 dni. Podkreślam księgowanie a nie wypłatę. I dlatego nie dziwi mnie fakt, że wczoraj zleciwszy wypłatę na MB jeszcze dzisiaj kiedy to piszę dyspozycja wypłaty w firmie Betsson jest w fazie niezrealizowanej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/color]

[color:"blue"] [b]Ponadto drodzy userzy /sprawdźcie to/ jak ja doczytałem odpowiedni punkt to firma Betsson dyspozycję wypłaty realizuje dopiero następnego dnia roboczego. Co w połączeniu z tym że pieniążki idą zapewne przez banki: na Kajmanach, Antylach Holenderskich, Kostarykę, Dominikanę i WYSPY BORA BORA nie dziwcie się że to trwa [/color] [color:"black"] STĄD DO WIECZNOŚCI [/color]


A że tekst uszczypliwy kolego Banik trudno Ty reprezentujesz firmę i jednocześnie jej niedoróbki.

#607642 01/08/2006 19:26
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
witam
czy są obecnie jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ?
w ogóle przeglądając buki bardzo słabe lub w ogóle nie ma na start lig piłkarskich żadnych promocji ( chyba popłynęły firmy na wm 2006 z promocjami )

#607643 01/08/2006 21:28
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na
Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na
moim koncie.
Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego
obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł.

#607644 01/08/2006 21:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na
Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na
moim koncie.
Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego
obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł.
A robiłeś pierwszą wypłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#607645 02/08/2006 06:59
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Badz cierpliwy betsson to dobra firma a BANIK pomocny ;]

Maja pewnie napisane ile trwa przelew do x dni bo w przypadku braku ciaglasci finansowej lub nadmiaru wyplat przez wielu uzytkownikow naraz maja czas te np. 5dni jak dobrze wszystko leci to na 2 dzien powinienes miec kase ;]

Bedzie dobrze ;] solidny buk ;]

#607646 02/08/2006 07:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Strasznie wkurza mnie u niektórych bukmacherów czas w jakim są realizowane wypłaty (szczególnie jak maja zapisane tam że wypłaty idą krócej niż w rzeczywistości).
Szczególnie wkurzające jest kiedy się korzysta z innych bukmacherów u których taka wypłata idzie kilkanaściue minut góra 3 godziny ( np, Gamebookers, Interwetten, sportingbet nawet Betgun).
Kłopoty z Moneybookers mają chyba tylko firmy w których jest kiepska organizacja, bałagan lub prowadzą działania w celu zatrzymania naszych pieniędzy.

Czas w jakim trafiają do mnie pieniądze jest jednym z wazniejszych kryteriów przy dobieraniu bukmachera.

Uważam że opóźnianie wypłat świadczy o braku szacunku do klienta. Unikam takich firm

#607647 02/08/2006 07:25
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
Quote
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na
Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na
moim koncie.
Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego
obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł.
A robiłeś pierwszą wypłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A ty pierwszą wpłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1