|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Mało tego. Od dzisiaj możemy mówić o [color:"red"]BETSSONGATE [/color] tak samo jak parę lat temu w STS-ie była "afera" Lemgogate.
Wystawili kurs w spotkaniu Hrbaty - Haas w wysokości 2,40 na Haasa. A później wykreślili spotkanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musieli dość mocno popłynąć na pomyłce.
Mam nadzieję że Banik, że wyjaśnisz to w jakiś przystępny sposób.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BETSSONGATE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Nie no ie ma co, obracam bonus i wypie***lam z tego buka. Godzina 00:56, a oni wystawili kusy na JEDNO spotkanie. Normalnie smiech na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Mało tego. Od dzisiaj możemy mówić o [color:"red"]BETSSONGATE [/color] tak samo jak parę lat temu w STS-ie była "afera" Lemgogate.
Wystawili kurs w spotkaniu Hrbaty - Haas w wysokości 2,40 na Haasa. A później wykreślili spotkanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musieli dość mocno popłynąć na pomyłce.
Mam nadzieję że Banik, że wyjaśnisz to w jakiś przystępny sposób.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BETSSONGATE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Napisz na priv dokladnie o co chodzi, bo z tego co piszesz nie wiele mozna zrozumiec. Dali zwroty za Hasa przed spotkaniem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Muszę pochwalic firmę Betsson.Brawo!!! W piątek o godz.11 zleciłem wypłatę,a o godz.15.48 kasa znalazła się na moim koncie oczywiście tego samego dnia. REWELACJA!!! [color:"green"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
banik a rozumiem ze takie cos bedzie sie liczylo do obrotu:
spotkanie: ziemniaki - buraki
obstawiamy:
1. zwyciestwo ziemniakow 2. remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są aktualne promocje u tego bukmachera, bo nie moge znaleźć na stronie nic takiego, a promocja 1-2-3 start pisało w regulaminie ze do czerwca tylko była. Dzięki za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Witam Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są aktualne promocje u tego bukmachera, bo nie moge znaleźć na stronie nic takiego, a promocja 1-2-3 start pisało w regulaminie ze do czerwca tylko była. Dzięki za odpowiedzi. Promocja dalej aktualna.1-2-3 start maksymalnie 123 pln wynosi bonus. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
jak jst rozliczany krecz,chodzi mi o mecz Djokovic-wawrinka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
banik czy to prawda ze musze obrocic bonus w ciagu 1 miesiaca, i jak nie obroce to pieniazki przepadaja? Nie przepadna , chyba ze nie bedziesz nimi wogole obracal. Nie za bardzo rouzmiem, w regulaminie macie zapis, że bonusem trzeba obrócić w ciągu jednego miesiąca, a ty mówisz, że jak nie obrocę w ciągu miesiąca bonusem to go i tak nie tracę. Więc po co taki zapis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
To jest zapis, aby Betsson uniknął zamrażania pieniędzy bonusowych; jeżeli będziesz w trakcie obracania bonusem to nawet po upływie miesiąca nie zabiorą Ci go z konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h 24 h w czasie dni roboczych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
W niedziele zleciłem wypłate na MB a kasy nie ma. Podobno trwa to max 24h 24 h w czasie dni roboczych [color:"red"] Kolego Banik udzielaj dokładnych informacji odnośnie wypłat z Betssona. A pozwalam sobie to napisać gdyż w dniu dzisiejszym rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielem firmy Betsson i od niego otrzymałem informację że na samo księgowanie dyspozycji wypłaty firma ma od 1 do 3 dni. Podkreślam księgowanie a nie wypłatę. I dlatego nie dziwi mnie fakt, że wczoraj zleciwszy wypłatę na MB jeszcze dzisiaj kiedy to piszę dyspozycja wypłaty w firmie Betsson jest w fazie niezrealizowanej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/color]
[color:"blue"] [b]Ponadto drodzy userzy /sprawdźcie to/ jak ja doczytałem odpowiedni punkt to firma Betsson dyspozycję wypłaty realizuje dopiero następnego dnia roboczego. Co w połączeniu z tym że pieniążki idą zapewne przez banki: na Kajmanach, Antylach Holenderskich, Kostarykę, Dominikanę i WYSPY BORA BORA nie dziwcie się że to trwa [/color] [color:"black"] STĄD DO WIECZNOŚCI [/color] A że tekst uszczypliwy kolego Banik trudno Ty reprezentujesz firmę i jednocześnie jej niedoróbki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam czy są obecnie jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ? w ogóle przeglądając buki bardzo słabe lub w ogóle nie ma na start lig piłkarskich żadnych promocji ( chyba popłynęły firmy na wm 2006 z promocjami )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na moim koncie. Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na moim koncie. Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł. A robiłeś pierwszą wypłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Badz cierpliwy betsson to dobra firma a BANIK pomocny ;]
Maja pewnie napisane ile trwa przelew do x dni bo w przypadku braku ciaglasci finansowej lub nadmiaru wyplat przez wielu uzytkownikow naraz maja czas te np. 5dni jak dobrze wszystko leci to na 2 dzien powinienes miec kase ;]
Bedzie dobrze ;] solidny buk ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Strasznie wkurza mnie u niektórych bukmacherów czas w jakim są realizowane wypłaty (szczególnie jak maja zapisane tam że wypłaty idą krócej niż w rzeczywistości). Szczególnie wkurzające jest kiedy się korzysta z innych bukmacherów u których taka wypłata idzie kilkanaściue minut góra 3 godziny ( np, Gamebookers, Interwetten, sportingbet nawet Betgun). Kłopoty z Moneybookers mają chyba tylko firmy w których jest kiepska organizacja, bałagan lub prowadzą działania w celu zatrzymania naszych pieniędzy.
Czas w jakim trafiają do mnie pieniądze jest jednym z wazniejszych kryteriów przy dobieraniu bukmachera.
Uważam że opóźnianie wypłat świadczy o braku szacunku do klienta. Unikam takich firm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Osobiście nie miałem problemow.Zleciłem wypłatę na Moneybookers w piątek o 11.00 , a 15.48 kasa była na moim koncie. Natomiast , jeżeli chodzi o Banika to stanę w jego obronie, ponieważ wielu kolegą na tym forum naprawdę pomógł. A robiłeś pierwszą wypłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A ty pierwszą wpłatę??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|