Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#60779 08/06/2004 03:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Widze ze tej promocji to chyba nikt nie czytal dokladniej, moze to wyjasni czesc pytan.

Tekst z Expecta:

Tylko teraz, tylko przez dwa tygodnie, pomnażamy Twoje pieniądze w Expekt.com!

EURO 2004 coraz bliżej!

Z okazji Mistrzostw Europy, Expekt.com oferuje entuzjastom piłki nożnej w najlepszym Europejskim wydaniu, premię w postaci podwojenia depozytu!
Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 złotych.
Z promocji można skorzystać tylko 1 raz, nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Zasady sÄ… bardzo proste:

1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty.
WAŻNE! (Depozyty poniżej 100 złotych, nie są uprawnione do udziału w promocji).

2. Po aktywacji Twojego depozytu na koncie gracza i zagraniu przynajmniej jednego zakładu z naszej oferty, prześlij e-mail, na adres support.poland@expekt.com, podając w tytule Twój identyfikator gracza, czyli 6-cio, lub 7-mio cyfrowy numer, który uzyskałeś podczas rejestracji, oraz dopisek Bonus 100 złotych. Przykład e-maila:

123456(7) Bonus 100 złotych.

3. Po otrzymaniu Twojego e-maila, otrzymasz bonus w kwocie 100 złotych w przeciągu maksymalnie 48 godzin, od przesłania zgłoszenia.

Okres trwania promocji, od 7 Czerwca - 20 Czerwca, do 23:59 - decyduje data aktywacji wpłaty na koncie gracza.

Maksymalna kwota bonusu, to 100 złotych, jeżeli dokonasz depozytu w kwocie 100 złotych, na Twoim koncie gracza znajdzie się 200 złotych, jeżeli dokonasz wpłaty 200 złotych, stan Twojego konta gracza wzrośnie do 300 złotych itd.
Aby dokonać wypłaty bonusu, należy go zainwestować przynajmniej 3 razy w naszym serwisie bukmacherskim - obrót w Kasynie, czy też Pokerze, nie wlicza sie w obrót bonusu.


Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do przyszłych, oraz obecnych, pełnoletnich klientów Expekt.com, którzy dokonali rejestracji , posiadają aktywne konta gracza, wpłacili depozyt pomiędzy 7 a 20 Czerwca, zawarli przynajmniej jeden zakład w naszym serwisie bukmacherskim, oraz przesłali e-mail na adres support.poland@expekt.com z podanym ID gracza i nazwą promocji.
Bonus można uzyskać 1 raz podczas trwania promocji.


Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

· Aby dokonać wypÅ‚aty, należy obrócić kwotÄ™ bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestujÄ…c jÄ… w zakÅ‚ady w naszym serwisie bukmacherskim.
· Gra w Kasynie, lub Pokerze, nie wlicza siÄ™ w trzykrotny obrót bonusu.
· Jeżeli dokonasz wypÅ‚aty przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystajÄ…ca z tego samego komputera (IP) .
· Expekt.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny.
· Główne przepisy expekt.com obowiÄ…zujÄ… dla nowych i obecnych klientów w czasie trwania promocji.

Bonus: Unibet
#60780 08/06/2004 03:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
no skopiowałes wsio ze strony expektu i co z tego??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60781 08/06/2004 03:59
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
Quote
Oryginalnie wysłał revange:
[qb]Dziwne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak przegrasz bonus to wiadomo, że go nie wypłacisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
chodzi mi o to że jak przegram bonus nie obracajac nim 3x, to czy moge wyplacic ta stówę za która go dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60782 08/06/2004 04:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał chokopok:
[qb]chodzi mi o to że jak przegram bonus nie obracajac nim 3x, to czy moge wyplacic ta stówę za która go dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie mozesz

#60783 08/06/2004 09:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
Nie wiecie co sie dzieje z expectem ??
Od rana nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

"Not Found
The requested URL /pol/ was not found on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.27 Server at www.expekt.com [expekt.com] Port 80"

#60784 08/06/2004 10:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dostał już ktoś bonus, ja wczoraj wpłaciłem kase, wysłałem maila i czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60785 08/06/2004 10:57
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał suhotnik:
[qb]Nie wiecie co sie dzieje z expectem ??
Od rana nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

"Not Found
The requested URL /pol/ was not found on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.27 Server at www.expekt.com [expekt.com] Port 80"[/qb]
Quote
We are currently upgrading our software and we will be online as soon as possible
umnie cos takiego, czyli standardowo o tej porze

#60786 08/06/2004 16:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Chciałem tylko napisać, ze Expekt z bonusami działą bardzo szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rozlicza klientów z bonusów o tych samych godzinach, o których ksieguje przelewy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> O 9 miałem juz bonus na koncie

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60787 08/06/2004 17:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ile czasu idzie kasa z expektu? Pisza ze w przeciagu 5 dni, ale mozna sie spodziewac wplaty wczesniej? wy[placal juz ktos?

#60788 08/06/2004 17:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
ktos juz dostal za miesiac maj wyplate z tytulu referrali ?
ja dostalem ... 0 zł. troszke mnie to dziwi bo co miesiac mialem wieksze lub mniejsze wyplaty (ale zawsze jakies), zwlaszcza, ze w piramidzie na roznych poziomach mam ~ 200 osob. Nie wiem, ale dla mnie to nie mozliwe, ze zadna z tych osob nie przegrala na przestrzeni miesiaca chocby 10 zl.
Expekt cos kreci.

komus wyplacono referrale ?

<small>[ 08-06-2004, 13:30: Wiadomość edytowana przez: Greg[PL] ]</small>

#60789 08/06/2004 17:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam tak samo jak Greg[PL]. Mam nawet trochę więcej osób zapisanych a prowizji "0". Mam do Ciebie pytanie. Czy pomniejszyła Ci się w statystykach "ogólną przyznana prowizja" odkąd jesteś w PP, jaką miałeś w sumie za wszystkie miesiące ?

Pozdrawiam

#60790 08/06/2004 18:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
ogolna przyznana prowizja ? znaczy sie razem za wszystkie miesiace ? chyba nie, nie pomniejszyla sie. teraz wychodze, ale w statystykach konta (konto -> transakcje) sa tez wyplaty z tytulu referrali. zsumuje je i zobacze czy mi wychodzi tyle ile ogolem.

no ale to juz jest przegiecie, to jest chyba statystycznie niemozliwe, zeby te 200 osob nie przegralo chocby 10 zl. chyba, ze nikt nie gral, ale w to nie wierze.

rozne prowizje mialem, czasem 100, czasem 200, miesiac temu ponad 300, a rekordowo to cos kolo 500 bylo wiec nie wiem co jest grane.

napisalem do supportu i czekam na odpowiedz.
ty lepiej tez napisz, jak kilku sie zglosi to moze jakos to sprawdza.
wg mnie system cos im sie sypnal...

<small>[ 08-06-2004, 14:03: Wiadomość edytowana przez: Greg[PL] ]</small>

#60791 08/06/2004 18:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
yo

PROMOCJA

"Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim"

Mam pytanie ,bo pewny nie jestem , czyli abym mogl wyplacic z tych 100zl musze minimum zrobic 300zl ?
pozdro

#60792 08/06/2004 18:41
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
To ja mam pytanie.
Jak anulować zakład.
Wczoraj miałem taki przypadek, że jak kliknąłem na zakład 1 wskoczyło mi 2.
Zdarzyło się to 2 razy i mam 2 błędne kupony.
W tym momencie boję się sprawdzać, czy jak kliknę 1 to wskoczy mi 1.
A więc jak anulować zakład ??

#60793 08/06/2004 18:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Ja dostalem prowizje z referrali, przed momentem sprawdzilem na koncie w Expekt.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60794 08/06/2004 18:50
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 16
Quote
Oryginalnie wysłał abeg:
[qb][QUOTE]umnie cos takiego, czyli standardowo o tej porze[/qb]
Qrde, to straszna lipa.
Może trza do nich napisać

#60795 08/06/2004 19:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb]
Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.

#60796 08/06/2004 19:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb]
Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.[/qb]
jeśli chodzi Ci o zwykly przelew bankowy to 50 zł + prowizja dla banku

#60797 08/06/2004 19:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb]
Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.[/qb]
jeśli chodzi Ci o zwykly przelew bankowy to 50 zł + prowizja dla banku[/qb]
No ale ja wlasnie o ta prowizje pytam. Tzn jak wplacam na polskie konto expa w Kredyt banku 100 zeta to ile mi "zjedza"?

#60798 08/06/2004 19:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb]
Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.[/qb]
jeśli chodzi Ci o zwykly przelew bankowy to 50 zł + prowizja dla banku[/qb]
No ale ja wlasnie o ta prowizje pytam. Tzn jak wplacam na polskie konto expa w Kredyt banku 100 zeta to ile mi "zjedza"?[/qb]
jak masz konto w złotówkach i wplacisz 100 zł to dostaniesz na konto 100 zł. Jednak przy wpłacie babka - kasjerka Ci powie ile trzeba samemu bankowi zapłacić prowizji

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,424 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1