|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Nie wiem czemu nie bylo jeszcze do tej pory tego tematu, wiec postanowilem go stworzyc, jako, ze w ten weekend rozegrana bedzie juz II kolejka francuskiej I i II ligi.
Kilka spotkan z najblizszej kolejki, ktore wydaja mi sie ciekawe do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kursy STS)
LYON - SEDAN 1 1.60
Lyon zaczal sezon od porazki, druzyna ta co roku walczy o najwyzsze cele. U siebie praktycznie nie do pokonania. Mysle, ze w tym meczu spokojnie wygraja.
NANTES - LENS 1 1.65
Mistrz z ubieglego sezonu zadebiutuje przed wlasna publicznoscia. Kanarki musza ten mecz wygrac, tym bardziej, ze w I kolejce ulegli zyrondystom z Bordeaux. Raczej pewna "1".
MARSEILLE - BORDEAUX 1 (1x) 2.30 (1.30)
Marsylia w zupelnie zmienionym skladzie zagra mecz przed wlasnymi fanatycznymi kibicami. Jednak moze byc ciezko ze zwyciestwem, Bordeaux silne jak co roku, juz w I kolejce ogralo Nantes. Mysle, ze 1X jest pewne, mozna sie skusic na "1", ale tylko w jakims systemie.
LILLE - LORIENT 1 1.55
Dla druzyny Lille (beniaminka z zeszlego sezonu) swietny byl poprzedni sezon. W tym rowniez beda niezwykle grozni, glownie na wlasnym boisku. W meczu z tegorocznym beniaminkiem nie powinni miec problemu.
To tyle narazie. Czekam na komentarze i wasze typy! Czyzby liga mistrzow swiata i europy cieszyla sie mniejszym powodzeniem niz inne..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Jestem zainteresowany dzisiejszym spotkaniem Marsylia - Bordeaux. Nie jestem przekonany co do 1X. Zastanawiam się nad zwycięstwem gości. U gospodarzy ponoć jest duży bałagan, drużyna nie jest zgrana, pierwszy mecz niespecjalny. Bordeaux prezentuje się korzystniej. Czy własne boisko ma być decydującym czynnikiem ? Proszę o komentarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
moze jestem naiwny ale OM przeorze to swoje boisko by tylko nie przegrac na oczach 60tys swoich fanow, 1X to jedynie mozliwy typ na wynik tego spotkania. Moze sie myle, ale innego wyjscia nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
a ja zaryzykuje 1 . bylem na paru meczach we francji (niestety, akurat nie marsylczykow) i wiem co potrafia tamtejsi kibice. jezeli ich druzyna przegrywa u siebie to potrafia nawet zlinczowac swoich pilkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .om da z siebie wszystko i , miejmy nadzieje, ze wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Ja zagralem 1X i mam nadzieje, ze OM da z siebie wszystko. W koncu po cos byly te wzomocnienia zeby po latach kiepskiej gry nadeszly lepsze czasy.. Mysle, ze nie przegraja tego spotkania, a moga je rozstrzygnac na wlasna korzysc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
A brat mój zagrał 2 i dlatego nie gram tego meczu, bo małolat rzadko gra, ale jak juz postawi to często ma szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , bo o drużynach ma raczej dość pobieżne rozeznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. [OT] na koniec bardzo mało miarodajny ranking http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=35194
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
JA MAM SUPER MECZE Z II LIGI FRANCUSKIEJ!
CAEN - WASQUEHAL 1 (2,00) GRENOBLE - LE MANS 1 (2,20) Caen 95% a przy Grenoble lepiej zagrać 1x Nie wiem jaki wtedy wyjdzie kurs, ale nie powinien być najgorszy
Można spróbować jeszcze z beniaminkiem FC Istres - gra na wyjeździe (kurs 5,60) - a pierwszy mecz wygrał z St.Etienne!!! I to w dodatku na wyjeździe (2-1) !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
hello everybody; --------------------------------------------- PROFESJONAL 3.08.2001 ---------------------------------------------
029 SOCHAUX-RENNES 1 @ 1.95 023 AUXERRE-PSG 1 @ 2.45 021 MARSEILLE-BORDEAUX 0 @ 2.90 025 LILLE-LORIENT 1 @ 1.51 223 CHATEAROUX-AJACCI 1 @ 1.83 --------------------------------------------- KURS : 38.28 STAWKA: 10.00 EWK : 344.56
---------------------------------------------
POZDRAWIAM Patricu$ życze dużych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
witam panów---> popatrzcie wyżej ----------------------------------------- MARSEILLE-BORDEAOUX O-O -----------------------------------------
I KTO TU MIAL RACJE !!! :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
OM za kilka kolejek beda stanowic swietny zespol, ten wczorajszy mecz mogl sie podobac mimo bezbramkowego remisu. Brawo OM!!!!! Czemu ten tym z drugiej ligii francuskiej jest az tak pewny na 95%????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
hello: Jeżeli chodzi Ci o mecz: SOCHAUX-RENNES to z całą pewnością postaw na gospodarza ,uzasadnione jest to tym ,że beniamineki we francji graja nadzwyczaj dobrze (np.Lille w zeszlym sezonie) i bardzo starannie rozkladaja sily na cały sezon .Dobrym argumentem może być rownierz ich ostatnie spotkanie z Monaco wygrane zresztą 1-0.A Rennes 4 do tylu i to u siebie.!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał vroon: [qb]OM za kilka kolejek beda stanowic swietny zespol, ten wczorajszy mecz mogl sie podobac mimo bezbramkowego remisu. Brawo OM!!!!! Czemu ten tym z drugiej ligii francuskiej jest az tak pewny na 95%????[/qb] I ty się pytasz czemu? Caen w ubiegłym sezonie nie imponowało formą, a że jest to klub z tradycjami szefostwo postanowiło wzmocnić klub paroma piłkarzami z Gravelainem na czele, ponadto udało się zatrzymać czolowych graczy takich jak np. Olivier Bogaczyk. Caen co prawda przegrało pierwszy mecz 3-4 ale grało bardzo dobrze i gdyby nie błędy defensywy mogło wygrać nawet do 0. Wasquehal w ubiegłym sezonie był rewelacją, ale nie w lidze (w której ledwo się uratował), lecz w pucharach (dotarł do 1/4 Pucharu Francji i 1/4 Pucharu Ligi) W tym roku drużyna jest jednak osłabiona i trapiona kontuzjami a i pierwszy mecz sezonu (porażka 0-2 u siebie) nie nastraja pozytywnie. Caen jest zdecydowanym faworytem, nie wygra tylko wtedy gdy defensywa zagra równie fatalnie jak na inaugurację - co się nie raczej nie powtórzy. Teraz może być tylko lepiej - sądzę że Stade Malherbe de Caen może nawet powalczyć o pierwszą 5 a może nawet wyżej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wasquehal jest kandydatem do spadku nr 1 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Witam
Chcialem poruszyć jeden temat mianowicie niesamowite zacietrzewienie jednego z nowych forumowiczow ktory trafiajac jeden mecz z akumulatora czuje sie jakby to byla 7 szostka w totka wytypowana z rzedu
Jasnowidztwo to jest to czego na forum brakowalo Moze sie za duzo nie udzielam ale obserwuje forum i wiem kogo typy sa cos warte . jest pare gwiazd nie bede wymienial ale mysle ze wszyscy wiedza o kogo chodzi i nie widzialem zeby ktorys z nich tak przezywal swoje trafienia.
Ja od siebie jako ze pozwolilem sobie wtracic to na lidze francuskiej podam wg mnie typy ktore maja szanse na wejscie choc dla mnie ta liga nie jest zbyt przejrzysta - mecz rennes- auxerre z tamtego tygodnia czy chocby postawa Lille na plus i fatalny poprzedni sezon potentatow PSG Marsylii i Monaco Auxerre-Paris SG 02 1.4 Lyon-Sedan 1 1.56 Caen-Wasquehal 1 2.05 Strasbourg-Nice 1 1.38 Male uzasadnienie w przypadku PSG kieruje sie ich obecna forma nie wygrywa sie z byle kim 7-1 a Ghent to nie sa kelnerzy jesli atak PSG zagra jak trzeba to moze pasc nawet 2 Lyon gdzies musi wygrywac Sedan jest niewygodnym rywalem ale potencjal Lyonu przemawia za nimi trzeba tylko miec nadzieje ze wasnie miedzy rezerwowymi zawodnikami a trenerem nie beda mialy wplywu na atmosfere w zespole
Co do drugiej ligi to Caen i Strasbourg dzieki madrej polityce zarzadow maja w miare solidne druzyny by walczyc o czolowke moze nawet o awans i w tym temacie popieram powyzsze posty Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał LOFIX: [qb]Witam
Chcialem poruszyć jeden temat mianowicie niesamowite zacietrzewienie jednego z nowych forumowiczow ktory trafiajac jeden mecz z akumulatora czuje sie jakby to byla 7 szostka w totka wytypowana z rzedu
Jasnowidztwo to jest to czego na forum brakowalo Moze sie za duzo nie udzielam ale obserwuje forum i wiem kogo typy sa cos warte . jest pare gwiazd nie bede wymienial ale mysle ze wszyscy wiedza o kogo chodzi i nie widzialem zeby ktorys z nich tak przezywal swoje trafienia. [/qb] Wyjąłeś mi to z ust LOFIX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ponadto zakładanie tematu, w którym mam opiewać każdy trafiony typ IMHO mija się z celem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Ja osobiscie chce podziekowac za Caen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche nerwow stracilem poniewaz byl to moj ostatni mecz na kuponie ale naszczescie Caen strzelilo gola choc na drugi raz wolalbym by wczesniej sobie przypomnieli ze maja strzelic bramke i nie miec takich nerwowych koncowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Ja rowniez dziekuje Ci Prem za Caen do systemu byl extra kokosow z tego nie mialem ale na spokojna wegetacje zawsze styknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Czy ktos moze mi podac jakies stromny fracuskich gazet. Bo szukałem alre niestety nie znalazlem, Chodzi mi glownie o France Football i LeQuite. Dzieki pozdrzwiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|