Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#6085 03/08/2001 19:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Nie wiem czemu nie bylo jeszcze do tej pory tego tematu, wiec postanowilem go stworzyc, jako, ze w ten weekend rozegrana bedzie juz II kolejka francuskiej I i II ligi.

Kilka spotkan z najblizszej kolejki, ktore wydaja mi sie ciekawe do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kursy STS)

LYON - SEDAN 1 1.60

Lyon zaczal sezon od porazki, druzyna ta co roku walczy o najwyzsze cele. U siebie praktycznie nie do pokonania. Mysle, ze w tym meczu spokojnie wygraja.

NANTES - LENS 1 1.65

Mistrz z ubieglego sezonu zadebiutuje przed wlasna publicznoscia. Kanarki musza ten mecz wygrac, tym bardziej, ze w I kolejce ulegli zyrondystom z Bordeaux. Raczej pewna "1".

MARSEILLE - BORDEAUX 1 (1x) 2.30 (1.30)

Marsylia w zupelnie zmienionym skladzie zagra mecz przed wlasnymi fanatycznymi kibicami. Jednak moze byc ciezko ze zwyciestwem, Bordeaux silne jak co roku, juz w I kolejce ogralo Nantes. Mysle, ze 1X jest pewne, mozna sie skusic na "1", ale tylko w jakims systemie.

LILLE - LORIENT 1 1.55

Dla druzyny Lille (beniaminka z zeszlego sezonu) swietny byl poprzedni sezon. W tym rowniez beda niezwykle grozni, glownie na wlasnym boisku. W meczu z tegorocznym beniaminkiem nie powinni miec problemu.

To tyle narazie. Czekam na komentarze i wasze typy! Czyzby liga mistrzow swiata i europy cieszyla sie mniejszym powodzeniem niz inne..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#6086 03/08/2001 19:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Jestem zainteresowany dzisiejszym spotkaniem
Marsylia - Bordeaux. Nie jestem przekonany co do 1X. Zastanawiam się nad zwycięstwem gości. U gospodarzy ponoć jest duży bałagan, drużyna nie jest zgrana, pierwszy mecz niespecjalny. Bordeaux prezentuje się korzystniej. Czy własne boisko ma być decydującym czynnikiem ? Proszę o komentarze.

#6087 03/08/2001 20:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
moze jestem naiwny ale OM przeorze to swoje boisko by tylko nie przegrac na oczach 60tys swoich fanow, 1X to jedynie mozliwy typ na wynik tego spotkania. Moze sie myle, ale innego wyjscia nie ma.

#6088 03/08/2001 20:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
a ja zaryzykuje 1 . bylem na paru meczach we francji (niestety, akurat nie marsylczykow) i wiem co potrafia tamtejsi kibice. jezeli ich druzyna przegrywa u siebie to potrafia nawet zlinczowac swoich pilkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .om da z siebie wszystko i , miejmy nadzieje, ze wygra.

#6089 03/08/2001 21:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Ja zagralem 1X i mam nadzieje, ze OM da z siebie wszystko. W koncu po cos byly te wzomocnienia zeby po latach kiepskiej gry nadeszly lepsze czasy..
Mysle, ze nie przegraja tego spotkania, a moga je rozstrzygnac na wlasna korzysc.

#6090 03/08/2001 22:21
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
A brat mój zagrał 2 i dlatego nie gram tego meczu, bo małolat rzadko gra, ale jak juz postawi to często ma szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , bo o drużynach ma raczej dość pobieżne rozeznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. [OT] na koniec bardzo mało miarodajny ranking http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=35194

#6091 04/08/2001 02:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
JA MAM SUPER MECZE Z II LIGI FRANCUSKIEJ!

CAEN - WASQUEHAL 1 (2,00)
GRENOBLE - LE MANS 1 (2,20)
Caen 95% a przy Grenoble lepiej zagrać 1x
Nie wiem jaki wtedy wyjdzie kurs, ale nie powinien być najgorszy

Można spróbować jeszcze z beniaminkiem
FC Istres - gra na wyjeździe (kurs 5,60) - a pierwszy mecz wygrał z St.Etienne!!!
I to w dodatku na wyjeździe (2-1) !!!

#6092 04/08/2001 02:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
hello everybody;
---------------------------------------------
PROFESJONAL 3.08.2001
---------------------------------------------

029 SOCHAUX-RENNES 1 @ 1.95
023 AUXERRE-PSG 1 @ 2.45
021 MARSEILLE-BORDEAUX 0 @ 2.90
025 LILLE-LORIENT 1 @ 1.51
223 CHATEAROUX-AJACCI 1 @ 1.83
---------------------------------------------
KURS : 38.28
STAWKA: 10.00
EWK : 344.56

---------------------------------------------

POZDRAWIAM Patricu$ życze dużych wygranych
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#6093 04/08/2001 13:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
witam panów---> popatrzcie wyżej
-----------------------------------------
MARSEILLE-BORDEAOUX O-O
-----------------------------------------

I KTO TU MIAL RACJE !!!
:eek: :eek: :eek:

#6094 04/08/2001 13:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
OM za kilka kolejek beda stanowic swietny zespol, ten wczorajszy mecz mogl sie podobac mimo bezbramkowego remisu. Brawo OM!!!!! Czemu ten tym z drugiej ligii francuskiej jest az tak pewny na 95%????

#6095 04/08/2001 14:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
hello:
Jeżeli chodzi Ci o mecz:
SOCHAUX-RENNES to z całą pewnością postaw na gospodarza ,uzasadnione jest to tym ,że beniamineki we francji graja nadzwyczaj dobrze (np.Lille w zeszlym sezonie) i bardzo starannie rozkladaja sily na cały sezon .Dobrym argumentem może być rownierz ich ostatnie spotkanie z Monaco wygrane zresztą 1-0.A Rennes 4 do tylu i to u siebie.!!!


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#6096 04/08/2001 14:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał vroon:
[qb]OM za kilka kolejek beda stanowic swietny zespol, ten wczorajszy mecz mogl sie podobac mimo bezbramkowego remisu. Brawo OM!!!!! Czemu ten tym z drugiej ligii francuskiej jest az tak pewny na 95%????[/qb]

I ty się pytasz czemu? Caen w ubiegłym sezonie nie imponowało formą, a że jest to klub z tradycjami szefostwo postanowiło wzmocnić klub paroma piłkarzami z Gravelainem na czele, ponadto udało się zatrzymać czolowych graczy takich jak np. Olivier Bogaczyk. Caen co prawda przegrało pierwszy mecz 3-4 ale grało bardzo dobrze i gdyby nie błędy defensywy mogło wygrać nawet do 0. Wasquehal w ubiegłym sezonie był rewelacją, ale nie w lidze (w której ledwo się uratował), lecz w pucharach (dotarł do 1/4 Pucharu Francji i 1/4 Pucharu Ligi)
W tym roku drużyna jest jednak osłabiona i trapiona kontuzjami a i pierwszy mecz sezonu (porażka 0-2 u siebie) nie nastraja pozytywnie. Caen jest zdecydowanym faworytem, nie wygra tylko wtedy gdy defensywa zagra równie fatalnie jak na inaugurację - co się nie raczej nie powtórzy.
Teraz może być tylko lepiej - sądzę że Stade Malherbe de Caen może nawet powalczyć o pierwszą 5 a może nawet wyżej...

#6097 04/08/2001 14:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Wasquehal jest kandydatem do spadku nr 1 !!!

#6098 04/08/2001 15:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Witam

Chcialem poruszyć jeden temat mianowicie niesamowite zacietrzewienie jednego z nowych forumowiczow ktory trafiajac jeden mecz z akumulatora czuje sie jakby to byla 7 szostka w totka wytypowana z rzedu

Jasnowidztwo to jest to czego na forum brakowalo
Moze sie za duzo nie udzielam ale obserwuje forum i wiem kogo typy sa cos warte . jest pare gwiazd nie bede wymienial ale mysle ze wszyscy wiedza o kogo chodzi i nie widzialem zeby ktorys z nich tak przezywal swoje trafienia.

Ja od siebie jako ze pozwolilem sobie wtracic to na lidze francuskiej
podam wg mnie typy ktore maja szanse na wejscie choc dla mnie ta liga nie jest zbyt przejrzysta - mecz rennes- auxerre z tamtego tygodnia czy chocby postawa Lille na plus i fatalny poprzedni sezon potentatow PSG Marsylii i Monaco
Auxerre-Paris SG 02 1.4
Lyon-Sedan 1 1.56
Caen-Wasquehal 1 2.05
Strasbourg-Nice 1 1.38
Male uzasadnienie w przypadku PSG kieruje sie ich obecna forma nie wygrywa sie z byle kim 7-1 a Ghent to nie sa kelnerzy jesli atak PSG zagra jak trzeba to moze pasc nawet 2
Lyon gdzies musi wygrywac Sedan jest niewygodnym rywalem ale potencjal Lyonu przemawia za nimi trzeba tylko miec nadzieje ze wasnie miedzy rezerwowymi zawodnikami a trenerem nie beda mialy wplywu na atmosfere w zespole

Co do drugiej ligi to Caen i Strasbourg dzieki madrej polityce zarzadow maja w miare solidne druzyny by walczyc o czolowke moze nawet o awans i w tym temacie popieram powyzsze posty
Pozdrawiam

#6099 04/08/2001 15:54
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał LOFIX:
[qb]Witam

Chcialem poruszyć jeden temat mianowicie niesamowite zacietrzewienie jednego z nowych forumowiczow ktory trafiajac jeden mecz z akumulatora czuje sie jakby to byla 7 szostka w totka wytypowana z rzedu

Jasnowidztwo to jest to czego na forum brakowalo
Moze sie za duzo nie udzielam ale obserwuje forum i wiem kogo typy sa cos warte . jest pare gwiazd nie bede wymienial ale mysle ze wszyscy wiedza o kogo chodzi i nie widzialem zeby ktorys z nich tak przezywal swoje trafienia.
[/qb]

Wyjąłeś mi to z ust LOFIX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ponadto zakładanie tematu, w którym mam opiewać każdy trafiony typ IMHO mija się z celem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#6100 05/08/2001 02:09
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Ja osobiscie chce podziekowac za Caen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche nerwow stracilem poniewaz byl to moj ostatni mecz na kuponie ale naszczescie Caen strzelilo gola choc na drugi raz wolalbym by wczesniej sobie przypomnieli ze maja strzelic bramke i nie miec takich nerwowych koncowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#6101 06/08/2001 16:04
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Ja rowniez dziekuje Ci Prem za Caen do systemu byl extra kokosow z tego nie mialem ale na spokojna wegetacje zawsze styknie.

#6102 10/08/2001 22:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Czy ktos moze mi podac jakies stromny fracuskich gazet. Bo szukałem alre niestety nie znalazlem, Chodzi mi glownie o France Football i LeQuite.
Dzieki pozdrzwiam

#6103 10/08/2001 23:06
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rafal08, betowiec, Lukasz111, kamel), 1,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,199
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1