|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Nie kumam o co Wam wszystkim chodzi. Tak jak napisał Janko 7-8 typów na 10 Korvera wchodzi. Chyba mało jest osób na forum, które gra jego typy i jest na minusie z tego. Dziś nie wszedł mu typ, a jebiecie go jak jakiegoś szmundaka. Sami kurwa cokolwiek zapodajcie, pokażcie że jesteście lepsi a potem udawajcie mędrców. Przez takich ludków poziom tego forum pikuje w dół z prędkością światła. Nic od siebie nie dać, innych zjebać i się cieszyć. Za chwilę w ogóle nikt niczego nie zapoda i dalej będą tylko wpisy na QCZ w stylu jakiś tam team boks i finito.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zobacz sobie jak kursy się zachowywały, kiedy grałem i jak to wygladalo w czasie. nie trzeba mieć umysłu analitycznego by zauważyć jak było.. btw "pelikany" z mecz.pl nie są grubymi graczami, aby liczyć na takie coś. łatwiej by było podsunąc świnie znajomym, grającym za prawdziwe pieniądze.
nie chce mi się już tłumaczyć. krzyż na drogę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
zobacz sobie jak kursy się zachowywały, kiedy grałem i jak to wygladalo w czasie. nie trzeba mieć umysłu analitycznego by zauważyć jak było.. btw "pelikany" z mecz.pl nie są grubymi graczami, aby liczyć na takie coś. łatwiej by było podsunąc świnie znajomym, grającym za prawdziwe pieniądze.
nie chce mi się już tłumaczyć. krzyż na drogę To co Korver, mowisz, ze nie ma tu grubych graczy? Nie mam zamiaru sie chwalic, bo zdaje sobie sprawe, ze mase osob moze grac wiekszymi stawkami, ale moge Ci pare screenow wyslac jak chcesz. Prawda jest taka, ze mogles pograc po roznych kursach ten bet w druga str i wyjsc z tego bez szwanku. Nie mowie, ze tak zrobiles i tylko dlatego przeprosilem. A jak bylo naprawde to juz zostanie Twoja tajemnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
zobacz sobie jak kursy się zachowywały, kiedy grałem i jak to wygladalo w czasie. nie trzeba mieć umysłu analitycznego by zauważyć jak było.. btw "pelikany" z mecz.pl nie są grubymi graczami, aby liczyć na takie coś. łatwiej by było podsunąc świnie znajomym, grającym za prawdziwe pieniądze.
nie chce mi się już tłumaczyć. krzyż na drogę http://www.oddsportal.com/volleybal...-2014/vasas-budapest-kangasala-jHwbHpZp/właśnie widać jak sie zachowywaly kursy, po twoim poście zjazd w bet365 (najpopularniejszy buk gdzie mozna grac grube stawki) z 2,05 na 1,60 i nie pisz mi prosze ze podanie typu na mecz.pl nie skutkuje zjazdem kursu na mniej plynnych rynkach, wiesz o tym wiesz jaka siłe ma mecz.pl i to wykorzystałeś dziś podkładająć świnię "inwestorom" takie piekne wypracowanie było a jaki wynik każdy widział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
zobacz sobie jak kursy się zachowywały, kiedy grałem i jak to wygladalo w czasie. nie trzeba mieć umysłu analitycznego by zauważyć jak było.. btw "pelikany" z mecz.pl nie są grubymi graczami, aby liczyć na takie coś. łatwiej by było podsunąc świnie znajomym, grającym za prawdziwe pieniądze.
nie chce mi się już tłumaczyć. krzyż na drogę http://www.oddsportal.com/volleybal...-2014/vasas-budapest-kangasala-jHwbHpZp/właśnie widać jak sie zachowywaly kursy, po twoim poście zjazd w bet365 (najpopularniejszy buk gdzie mozna grac grube stawki) z 2,05 na 1,60 i nie pisz mi prosze ze podanie przez Ciebie typu na mecz.pl nie skutkuje mocnym zjazdem kursu na mniej plynnych rynkach, wiesz o tym wiesz jaka siłe ma mecz.pl i to wykorzystałeś dziś podkładająć świnię "inwestorom" takie piekne wypracowanie było a jaki wynik każdy widział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2013
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2013
Posty: 114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Korver na chuj sie tlumaczysz ? WYJEBANE MNIE NA CWOKOW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Niezła komedia, jeszcze w temat wjebał się mistrz deski Hagii  Dzieci pograły typ, niestety tym razem popłynęli i jak to zwyczajowo po wtopie na quasi chat jadą po wszystkim łącznie z rodziną  Kto każe grać? Czytać? Jak nie potraficie wyciągać wniosków to do piaskownicy wracać ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Wypowiem się odnośnie wczorajszej akcji.
Wszyscy, którzy wylewają tutaj żale są niedojrzali emocjonalnie. Jestem w stanie zrozumieć takich ludzi jeżeli mają 10-18 lat . Natomiast jeżeli ktoś z wyżej wymienionych urodził się przed 1995 rokiem to po prostu bardzo mi przykro, że Wasze życie tak właśnie wygląda. Zróbcie rachunek sumienia Panowie i Panie i nie popełniajcie tych samych błędów w przyszłości. Wszyscy jak jeden mąż powinniście mieć zakaz użytkowania wszelakich for, na których można zamieszczać posty. Giertyszek, Hagii , janko muzyk - bez komentarza. A to co wypisuje Giertyszek to zasługuje na zlinczowanie. Jak można tak po kimś jechać w biały dzień. Nie wstyd Ci chłopie ?
Giertyszek, Hagii, janko muzyk i inni, wiecie co jest prawdziwą siłą faceta ? Siła argumentu, której daleko od jakichkolwiek przejawów agresji ( mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi w tym zdaniu).
Agresja to domena tych wszystkich leszczy, którym ciężko o składne zdania na poziomie.
Bez odbioru , bo i tak Wam nie odpiszę na zaczepki oraz potok wulgaryzmów i wyzwisk.
Pozdrawiam tych normalnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AGAMEZY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AGAMEZY  znaczy się SANCHEZ'y 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no to widze pojechaliscie, chcieliscie dowodu ze stracil na becie - pokazal wam screeny (choc juz tutaj uwazam ze niepotrzebnie)
ale ci jak Macierewicz..czarno na bialym..to znowu w druga strone ze oszukane, ze robil greena, ze screeny podrabia
czasem trzeba sie przyznac do bledu i porazki a nie brnac dalej
i mysle ze korver finansowo wiecej stracil od wszystkich tutaj ujadajacych
ja tam czasem typy gram, ale oczywiscie nie w ciemno, a czytajac ta analize w zyciunie wziwalbym tego jako pewki
nie bede juz przypomnial jak ostatnio byly grane puchary i wszyscy blogoslawili korvera za dobre typy..no ale tego sie nie pamieta
Giertyszek a twoje inwektywy, podawanie nazwiska, adresu to jzu ponizej wszelkiej krytyki, nie kwalifikuje sie w zadnej skali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Jak to nie kwalifikuje? Kwalifikuje się do bana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
z tą różnicą hunters, że do bana na tym forum kwalifikują się jedynie osoby, którzy nie znają się osobiście z Konradem. W tym konkretnym przypadku Giertych może obrażać od najgorszych świn i chamideł każdego podając nawet do publicznej wiadomości dane personalne osoby wraz z miejscem jego pobytu (jak dla mnie artykuł 216 kodeksu karnego § 1, 2 się tutaj kłania)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Że tylko przytoczę najpikantniejsze kąski z wczorajszej furii w/w użytkownika, gdyby komuś umknęło. Żamojć kurwo sprzedajna to po co dajesz analizę która nic nie wnosi. Napisz szmato za ile pograłeś Budapeszt to bedziemy wiedziec ile zarobiłeś na wydymaniu inwestorów. Bo Korver to szmata bez honoru sprzedajna kurwa co zrobi wszystko dla kasy, więc chce wiedzieć skoro nie masz honoru i chcesz jeszcze cos pisac ile zarobiłeś na budapeszcie dzisiaj. co chuju pierdolony z Gniezna? pilnuj swojego etoto lepiej. W Gnieźnie go szukajcie. Pytajcie o pub sportowy pod nazwą BAR-CEL-ONA. Jest tam też punkt etoto. I tak dalej...a wszystko z powodu jednego nietrafionego beta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
Że tylko przytoczę najpikantniejsze kąski z wczorajszej furii w/w użytkownika, gdyby komuś umknęło. Żamojć kurwo sprzedajna to po co dajesz analizę która nic nie wnosi. Napisz szmato za ile pograłeś Budapeszt to bedziemy wiedziec ile zarobiłeś na wydymaniu inwestorów. Bo Korver to szmata bez honoru sprzedajna kurwa co zrobi wszystko dla kasy, więc chce wiedzieć skoro nie masz honoru i chcesz jeszcze cos pisac ile zarobiłeś na budapeszcie dzisiaj. co chuju pierdolony z Gniezna? pilnuj swojego etoto lepiej. W Gnieźnie go szukajcie. Pytajcie o pub sportowy pod nazwą BAR-CEL-ONA. Jest tam też punkt etoto. I tak dalej...a wszystko z powodu jednego nietrafionego beta.  Kell, dlaczego dalej wałkujesz ten temat i znów podsycasz atmosferę? Każdy ma swoje zdanie o zaistniałej sytuacji i tyle w temacie. I tak zapewne dla większości to jest podejrzana sprawa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@adi ..a co ty pierniczysz? koles zbluzgal zwyzywal i teraz ma przejsc to bez reakcji zeby nie walkowac tematu?
no jasne to moze tez walniesz komus rurka w leb a na drugi dzien powiesz zeby o tym nie mowic bo po co podsycac atmosfere
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
AGAMEZY  znaczy się SANCHEZ'y  z 0-2 na 3-2 ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
@adi ..a co ty pierniczysz? koles zbluzgal zwyzywal i teraz ma przejsc to bez reakcji zeby nie walkowac tematu?
no jasne to moze tez walniesz komus rurka w leb a na drugi dzien powiesz zeby o tym nie mowic bo po co podsycac atmosfere Chodziło mi o to, że większość ma w głowach nie bluzgi Giertyszka, ale sam typ (czy rzeczywiście podstawił świnie czy może po prostu to była "nieszczęśliwa" porażka).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|