Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Tury -2,5 1Q @2 boks
Puzzle over 40 1Q @2 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel
Tury -2,5 1Q @2 boks
Puzzle over 40 1Q @2 boks
piękny dubelek worek

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ale Trefl mi zjebał handi -26,5 mad a mieli już chyba +50 puke

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Wrocek 1q over 40 @2 kosz

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by Azazel
Wrocek 1q over 40 @2 kosz


izoczek piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Valur over 136 boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
O mam wszystko na temat filipinskiej ligi laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
kurwa ale wjebałem kasy przez bet w meczu wkbl ehh chuje jebane pokazali, że koniec a tu z minuta była jeszcze

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
i 1 za dużo rzuciły no ja pierdole

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by dave84
kurwa ale wjebałem kasy przez bet w meczu wkbl ehh chuje jebane pokazali, że koniec a tu z minuta była jeszcze

rozumiem, że BET365
tak te hooje strasznie oszukują na live kosza z czasem blush
z gatunku śmiesznych jest też, że cały czas w posiadaniu piłki zespół A a kosze zdobywa B laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Dallas -5,5 + Portland -7,5 jak widzicie ew Chicago ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by dave84
kurwa ale wjebałem kasy przez bet w meczu wkbl ehh chuje jebane pokazali, że koniec a tu z minuta była jeszcze

rozumiem, że BET365
tak te hooje strasznie oszukują na live kosza z czasem blush
z gatunku śmiesznych jest też, że cały czas w posiadaniu piłki zespół A a kosze zdobywa B laugh



no ja o tym wiedziałem, ale zachowałem się jak kompletny amator, który widzi niby super promocję po meczu po 1.01-1.02 i kilka dobry stówek w plecy się okazuje, łącznie ze mną 1400 euro ktoś przemielił po 1.01-1.02 gdzie powinno być minimum 1.5 wtedy, a wszystkie 1.02 i 1.02 właśnie w tym momencie zeszły jak z bet365 mecz znikł jako zakończony

a co najlepsze miałem odpalony livescore oficjalny i williamahilla gdzie dalej trwał, ale z pośpiechu nie popatrzyłem nawet, ale chuj tam, odrabiał sobie pomału, już trochę mam tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
BTW
W Beijing grała Radwa z Hercog
1 set 4-0 dla Agi 30-40 i Bet oraz livesports pokazuje gem Hercog 4-1
a wisi lay 6-0 cs 1 set po 4..........biorę ten prezent a tam za chwile czelendż, równowaga i oczywiście set 6-0 a ja w plecy 600 euro.......cały Bet 365 puke

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
no trzeba uważać, jeszcze jedną pamiętam wpadkę właśnie z tenisa tylko dzięki flashscore i innym zajebistym livescore, pokazują w jakimś deblu wygraną a się okazało, że dalej grały i to KILKA MINUT JESZCE i lay 1.01 ktoś kilkaset euro czy nawet ileś tysiaków zbierał, dobrze ze tam ja dużo nie brałem, ale innym współczułem jak to zobaczyłem

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Reyer over 131 + Tadamon over 157 boks

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
Originally Posted by dave84
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by dave84
kurwa ale wjebałem kasy przez bet w meczu wkbl ehh chuje jebane pokazali, że koniec a tu z minuta była jeszcze

rozumiem, że BET365
tak te hooje strasznie oszukują na live kosza z czasem blush
z gatunku śmiesznych jest też, że cały czas w posiadaniu piłki zespół A a kosze zdobywa B laugh



no ja o tym wiedziałem, ale zachowałem się jak kompletny amator, który widzi niby super promocję po meczu po 1.01-1.02 i kilka dobry stówek w plecy się okazuje, łącznie ze mną 1400 euro ktoś przemielił po 1.01-1.02 gdzie powinno być minimum 1.5 wtedy, a wszystkie 1.02 i 1.02 właśnie w tym momencie zeszły jak z bet365 mecz znikł jako zakończony

a co najlepsze miałem odpalony livescore oficjalny i williamahilla gdzie dalej trwał, ale z pośpiechu nie popatrzyłem nawet, ale chuj tam, odrabiał sobie pomału, już trochę mam tongue

Witam
Równiez chciałbym cos dodac od siebie o firmie bet365
Ostatnio bardzo obnizyli loty przez co coraz mniej gram tam i pewnie wiecej ludzi rowniez
Ogolnie przestrzegam gry na LIVIE u nich podam ostatni przyklad
niedziela mecz ligi brytyjskiej koszykówki pomiedzy
Birmingham K. Glasgow Rocks gdzie druzyna gospodarzy to totalne dno ligowe gralem to samo zdarzenie rowniez na bwin ale patrzac rownolegle na ten mecz w bwin linia HC byla +23,5 pkt dla Birmingham a na Bet365 zaszla pewnie pomylka z ich strony sytemu nie wiem zaklad byl +23,5 na druzyne Glasgow no to ja ogien wale HC +23,5 na bet365 za 500 potem za 300 rowniez dalem na wygrana 1 polowe gdzie kursy byly po 5@ ja dalem za 200 czy kurs wzrosl i bylo nawet 7@ gdzie rowniez pogralem gdzie ta druzyna byla murowanym faworytem smile zagralem rowniez 1 kwarte normalny HC byl +8,5 pkt na gospodarzy ja w trakcie kwarty postawilem +1,5 pkt na druzyne gosci gdzie kursy powinny byc odwrotne ze wzgledu na przebieg kwarty postawilem to chyba jak bylo 10:7 dla gosci gdzie kursy powinny byc zgola odwrotne 1 q skonczyla sie wynikiem 21:17 dla gospodarzy no to ja dalej cislem na wygrana polowe na gosci kurs juz po 11@ 2q odjaz 15:23 czyli prowadzenie po HT dla gosci 36:40 mega fajne kursy powchodzily z ewidetnego bledu po stronie bet365 koncowy wynik to nic innego jak dominacja gosci skonczylo sie 66:80 czyli wszystko co dalem mysle izi
Ale jak to bet365 robi sobie debilow z uzytkownikow za HC +23,5 czy inne plusowe na gosci wedlug regulaminu dostalem zwroty po kursie 1,001 te zaklady gdzie dalem na HT rozliczyli po kursie 1,1 albo nizszym rowniez nie male pieniadze tam poszly.
Ale co sie stalo z 1 q nic przegralem bo wedlug regulaminu to juz pewnie nie uczestniczylo w zakladach taka filozofia lomow.
Ale o co chodzi zapmietajcie JESLI WYGRYWASZ TO CI DOWALI ZWROTY I ZASLONIA SIE CHORYM REGULAMINEM A JESLI PRZEGRYWASZ TO MASZ PECHA REGULAMIN JUZ NIE OBOWIAZUJE
Dostalem bardzo ciekawa odpowiedz od supportu:
Wszystkie zaklady zostaly rozliczone zgodnie z regulaminem bet365. W wyniku pomylki niektore kursy na
ten mecz byly ustawione blednie. Przykladowo handicap na Birmingham powinien byc +23.5 zamiast -23.5. Kursy zostaly wiec odpowiednio zmienione. Regulamin bet365 stanowi miedzy innymi:
6.1 bet365 nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy w zakładach, gdzie: (i) bet365 błędnie poda odpowiednie kursy/handcapy/sumy; (ii) bet365 nadal będzie
dla mnie chore bo to nie pierwszy raz gdzie okradaja cie jak wygrywasz zaslaniajac sie regulaminem a jak przegrywasz to przegrywasz i czesc a regulaminu niema smile
Pozdro

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
dla mnie może bez wad, ale najlepszy regulamin ma betfair, przynajmniej tam nikogo nie obchodzi, że zły kurs itp., bo zawsze mają kasę tongue

zobaczcie wynik w eurochallenge w 4 kwarcie w meczu Groningen 5-27 HAHAHHAHA laugh co sprzedajne kurwy laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
może nie bez wad*

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Charleroi co za jebane pedały puke
+7.5 żeby nie utrzymać
qurwa ostatnie 2.30 kosza nie rzucili
od 64-65 puke

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
gdzie znajdę info,że Mc Carville w koncu wystapi dziś w moskwie czy bedzie niezdolna do gry?

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1