|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
jak myslicie mam szanse na odzyskanie kasy? mam tego sporo wiec zalezy mi . kurde tylko czy odblokuja mi ? ale pecha mam dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Jeszcze sie nie rejestrowalem u tego buka ale widze ze nie ma MB ani NT czy moze opcje beda dopiero po zalogowaniu ? Promocja Jeszcze jest (50E) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Jeszcze sie nie rejestrowalem u tego buka ale widze ze nie ma MB ani NT czy moze opcje beda dopiero po zalogowaniu ? Promocja Jeszcze jest (50E) ? jedyny minus tej firmy brak MB lub Netteler:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Jezeli ktos wyplacal kase z Starbet , prosze o kontakt na Pw lub GG 9329321 Dzieki z Gory .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Problem w tym ze Konto nr. to numer konta mojego w banku zgadza sie?? Gdy wpisuje numer miesci sie tylko 16 cyfr:( co robic ?? proszo pomoc na pw lub tutaj
|
|
|
Link skopiowany do schowka