Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#60879 10/06/2004 05:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:

Wymogiem jest postawienie 1 zakladu w euro 2004 i obrot x3 darowna 100zl
Czy aby na pewno trzeba postawic cos z euro 2004? Wydaje mi sie ze nie! Nic na ten temat nie pisze w zasadach promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#60880 10/06/2004 05:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113

#60881 10/06/2004 07:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
co z tym expektem znowu. co za beznadzieja. zawsze jak chce zagrac to nie dziala

#60882 10/06/2004 13:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał Kempsi:
[qb]Sorki chłopaki ale mam pytanie czy jak będe grał w supertoto to też się liczy to do obrotu tego Bonusu??

A i czy faktycznie można zagrać kupon za 300 zł
z kurse 1.01 i po sprawie z obrotem[/qb]
kupon mozna zagrac po kursie 1.01 ale trzeba tez uwazac zeby tego nie przegrac
bo moj kumpel jak byla ta promocja w Unibecie 100+100 to zeby zrobic obrot zagral 100 zl na awans Milanu w LM po wysoko wygranym pierwszym meczu z Deportivo a kurs byl tylko 1.03 a jak dalej bylo to wszyscy wiemy :eek:

#60883 10/06/2004 14:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ciekawe czy support expektu dzisaij pracuje. wplacilem 100 PLN wczoraj, wyslalem emaila i jak dzisiaj maja wolne to se poczekam do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#60884 10/06/2004 15:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Ja też wczoraj wpłaciłem.A bonusu jak nie było tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

#60885 10/06/2004 15:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]ciekawe czy support expektu dzisaij pracuje. wplacilem 100 PLN wczoraj, wyslalem emaila i jak dzisiaj maja wolne to se poczekam do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Od 12 do 18. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60886 10/06/2004 15:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał Cyprian:
[qb]Ja też wczoraj wpłaciłem.A bonusu jak nie było tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .[/qb]
Właśnie dostałem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chociaż raz Expekt w miarę szybko zadziałał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60887 10/06/2004 15:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
ja wplacilem we wtorek po poludniu kese na koncie mialem wczoraj wieczorem, maila wyslalem wczoraj ok. 21.00, a dzis o 10.20 dostalem juz bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60888 10/06/2004 15:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tez dostalem juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: to teraz zabieramy sie do obrotu kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60889 10/06/2004 15:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ja jutro rano robie przelew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze max dwa dni i bede mial bonus na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60890 10/06/2004 18:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
A moge np. wplacic kase do Expa z konta kumpla, ojca, obojetnie kogo a wygrana wyplacic na swoje konto ? (bo chyba na czyjes konto wyplacac nie mozna).

#60891 10/06/2004 20:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]A ja mam taki problem że w środe wysłałem im kase a dzisiaj jest już prawie że następna środa i kasy niema wysłałem im skan wpłaty o który prosili i zobaczymy co zrobią !![/qb]
No napisali mi dzisiaj w emailu że tą sprawe przekazali do dzialu finansowego

Zobaczymy co z tego wyniknie !!![/qb]
W jakim banku wysyłałeś??? Scan napewno pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , sam keidys musiaem wysyłać bo mi ponat tydzień kasy nie przelali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
No jestesm zadowlony bo już wszystko się wytłumaczyło chodziło o to że podałem zły numer ID i oni mi tak napisali ja potwierdziłem dlaczego i kasa przed chwilą wpłyneła na moje konto i zaraz zaczynam typować

Pozdro

PS. Polecam Expekt !!!

#60892 10/06/2004 21:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM

#60893 10/06/2004 21:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM[/qb]
grałeś może na hcp +/-8pkt w meczu nr 2 LA Lakers- DET Pistons?

#60894 10/06/2004 21:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM[/qb]
o jejku czlowieku, ze raz sie pomylili to odradzasz tego buka wszystkim innym ? Mimo, ze wiele osob znacznie go sobie chwali i chyba najwiecej z nich tam gra...

#60895 10/06/2004 21:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM[/qb]
o jejku czlowieku, ze raz sie pomylili to odradzasz tego buka wszystkim innym ? Mimo, ze wiele osob znacznie go sobie chwali i chyba najwiecej z nich tam gra...[/qb]
Raz to oni pomylili sie na moja korzysc, co zreszta sam im napisalem w mailu. To ze duzo osob tam gra nie znaczy ze jest dobry, ja znam wiele innych lepszych bukuow od tego.

#60896 10/06/2004 21:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Dokladnie przy zwrocie za ten mecz mialem taka sama sytuacje, zamiast zwrocic mi kase, jeszcze raz pobrali. Wlasnie pisze mejla w tej sprawie

dotej pory wszystko bylo dobrze i wspolpraca ukladala sie ok

#60897 10/06/2004 21:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Jak dotad nie mialem wiekszych spiec z expektem. Ale ten support :eek: odzyskalem juz wygrana z tego zakladu - teraz walcze o dopisanie wygranej z kuponu, ktory postawilem pozniej - wg expektu za pieniadze, ktorych nie mialem (bo mi je pozniej zabrali a teraz spowrotem oddali).

Skorzystam jeszcze z bonusu przy depozycie, pogram chwile euro i podziekuje temu pieknemu bukmacherowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#60898 10/06/2004 22:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Rany wy to jestescie.
Jak sie kase zarabia to wszyscy chwalicie expect w zaciszu domu, a jak tylko sa komplikacje to juz kazdy odradza, niepoleca i zali sie na swoj los.


Expect nie jest najlepszy ma skromna oferte i ma beznadziejny suport (wyjatek bonus- szubko jak nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) , ale to nie powod zeby zaraz go krytykowac czy cos, tylko dlatego ze skurat w czyms sie walneli.

Inne buki wcale nie sa lepsze i tez maja podobne historie, a ten nie jest ani lepszy ani gorszy. Buk jak buk, ma swoje zalety i wady. Jak wszyscy tu piszecie jak to jest wam zle i trzeba sie przeniesc to ciekawe gdzie, skoro inni robie taki same jazdy.

A ze sie o swoje trzeba upominac i maili im wysylac to taki juz los gracza.
My w swoja strone a oni w swoja. Wystarczy poczytac historie z innych dzielow forum na innych bukach, tak jest dokladnie tak samo.
Powodzenia i jak najmniej wpadek u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1