|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Czyli wnosisz że Porto robi bombe z Austrią jak z Artmedią Porto 2-3 Artmedia HT 2-1 FT 2-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 108 |
atletico kładzie lachę na mecz w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wśród powołanych zabrakło takich zawodników jak: Diego Godin, Filipe Luis, Mario Suarez, Arda Turan, Diego Costa czy David Villa.
POWOŁANIA:
Bramkarze: Daniel Aranzubia, Thibaout Courtois.
Obrońcy: Toby Alderweireld, Javi Manquillo, Jose Gimenez, Juanfran, Emiliano Insua, Joao Miranda.
Pomocnicy: Jorge Koke, Raul Garcia, Josuha Guilavogui, Gabi, Oliver Torres, Ndoye, Alex Diaz.
Napastnicy: Leo Baptistao, Adrian Lopez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na jutro zenit-1 @3.14 + siersciuch @7.33(ajax strzeli/chelsea/bvb bts/austria wieden+2.5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
marathon: west bromwich albion vs athletic bilbao 1 @2.5 Borussia Dortmund vs Chelsea 2 @2.95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
odpuszcze atleTico jednak Chelsea+Schalke po grubości
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
na jutro zenit-1 @3.14 + siersciuch @7.33(ajax strzeli/chelsea/bvb bts/austria wieden+2.5) Dokładnie -1 jak w morde na jutro. Coś mnie korci i to strasznie jak dobry chrzan coś w stronę Ajaxu jutro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jakby na hiszpanow bylo @1.3 to moznaby smialo szukac czegos w strone ajaxu, bo barka jedzie do amsterdamu mocno oslabiona ja tam tylko na ako wsadzilem golika ajaxu, +1.5 po [email protected] to mimo wszystko stanowczo za malo w porownaniu do ryzyka, zeby w singla sie pchac kurs na porto z serii komiczne, austria przetrzymala szturmy zenita na wyjezdzie(w oslabieniu zenit gral ledwie 45 minut), do tego z porto u siebie grala jak rowny z rownym i tak de facto niewiele braklo, zeby tego meczu nie przegrala ... handi +2.5 po @1.6 wyglada bardzo zdrowo, tym bardziej, ze portugalczycy w ofensywie prezentuja sie, delikatnie mowiac, mizernie i bez wiekszego polotu - austriakow stac na to, zeby odpierac ataki przez dobra godzine czy 70 minut, 0-0 ft tez jakos specjalnie mnie nie zszokuje, porto z taka kadra jaka aktualnie posiada jest w stanie nie wygrac z kazdym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2013
Posty: 14 |
Wczoraj duża wtopa na meczu(jak to można nazwać meczem) Lechia-Ruch. Na dzisiaj LECH. @2.25 w bet(na tą chwile już 2.15). Cracovia po dobrym początku,notuje spadek formy. Dodatkowo Cracovia zagra bez Nowaka, Ntibazonkizy,Budzińskiego Szeligi, Bernhardt.Czyli tracą 80% siły ofensywnej. Lech zagra bez długo już kontuzjowanych Burica,Ubiparipa,Kędziory oraz Wołąkiewicza. Rumak nie może już sobie pozwolić na stray punktowe. I przy słabej grze w obronie Cracovii licze na pewną wygraną Lecha. LECH POZNAŃ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
czesc mam pytanie do skrila uzywal ktos przelewy24? bo zlecilem wplate pisze ze to natychmiastowe a minelo juz troche czasu przelew poszedl a konto niezasilone.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kto ma powolanych na mecz celticu jutro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Aston V. x2 Besiktas Malaga x perelka dnia Cagliari x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jak mozna grac rome po @1,4 patrzac na h2h i wiedzac ze to wloska korupcja  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak mozna grac rome po @1,4 patrzac na h2h i wiedzac ze to wloska korupcja  ? A w Turcji nie ma? czyt. Fener  Roma Besiktas Alborg dnb Auxerre dnb WBA dnb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak mozna grac rome po @1,4 patrzac na h2h i wiedzac ze to wloska korupcja  ? a skąd wiesz że akurat dzisiaj będą tankować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Krasnodar over 4,5 @ 1,83 100, 00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cluj @2.21 nordsjaelland @3.42 auxerre-caen o2.5 @2.16 pewunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|