Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#608906 03/11/2006 15:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Fakt, ze do tej pory mialem do czynienia z powszechnie szanowanymi bukami i jest to chyba moje pierwsze takie doswiadczenia, ale musze przyznac, ze nie spotkalem sie z wiekszym amatorstwem, prostactwem i dziadostwem , niz jest to w wypadku 10bet [media.lsbetmed.com].

Oczywiscie, nie mam zamiaru klocic sie na temat zasad i regulaminu, ktory zaakceptowalem. Ale przyznajcie sami JAK mozna wygrac u nich pieniadze skoro maja warunki i zasady przygotowane na kazda okazje?

Chcialem obstawic zwyciestwo Safina w turnieju Masters. Kurs 19, to bylo jeszcze przed wycofaniem sie Federera... Zaakceptowano moj zaklad. Nastepnie Roger decyduje, iz nie zagra w Paryzu.

W porzadku, moje ryzyko, BET365 obnizyl mi kurs az o 70% - ale maja to jasno okreslone w regulaminie!

Tymczasem jeden punkt regulaminu 10bet mowi iz: "Zakłady długoterminowe są ważne nawet jeśli dany zawodnik nie wystartował w turnieju."

Po dwoch dniach okazalo sie, ze moj zaklad zostal... anulowany z powodu "wrong line".

Przypuszczam, bo zadnego glebszego wyjasnienia od nich nie otrzymalem, iz posluzyli sie po prostu... innym punktem regulaminu: "10Bet zastrzega sobie prawo do usunięcia całości lub części jakiegokolwiek zakładu i uczynienia go nieważnym bez podania przyczyny."

Pytam: czy w takim razie maja prawo usunac KAZDY zaklad w KAZDYM momencie, nie zwazajac na nic?


Widac, ze tak. Moja rada dla Was, bez wzgledu na to ile lat macie, ile kapitalu wkladacie - zastanowcie sie u kogo gracie. Moga miec nawet najlepsze kursy na rynku lub bogata oferte. Ja wiem, ze MNIE juz nigdy niczym nie skusza. Bo sa dziadowska firma...

Gdyby to tylko byl koniec... Otoz natychmiast zdecydowalem sie wyplacic od nich pieniadze. Nie dosc, ze to ja musialem im o tym przypomniec po kilku dniach, to przyslali mi w dodatku maila, w ktorym zycza sobie... 15 EUR oplaty jako ze nie obstawilem zadnego zakladu!

Nie potrafie znalezc punktu, na podstawie ktorego uzurpuja sobie do tego prawo. Jesli nie znajde, a to uczynia, bede sie zastanawial nawet nad... powazna walka o te kwote (oczywiscie nie dla samej kwoty, bo gram o wiele wiele wiekszym kapitalem i stawkami, ale dla zasady).

15 EUR nie uszczupli mojego budzetu, ale pokazuje jak zalosni sa ci ludzie...

Uwazajcie u kogo gracie. Chce mi sie smiac z nich, ale ciesze sie z tego doswiadczenia, bo wiem gdzie moje pieniadze juz nigdy nie pojda.

Bonus: Unibet
#608907 03/11/2006 16:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Please note: 10Bet [media.lsbetmed.com] may charge a withdrawal fee if the initial deposit is not rolled over 3 times.

#608908 03/11/2006 16:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Ah, w porzadku, teraz rozumiem, dziekuje...

Zastanawiam sie jeszcze czy tez anulowaliby mi ten zaklad, gdybym obstawil Federera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I czy oddali pieniadze tym, ktorzy to zrobili?

Tak czy inaczej juz dla mnie nie istnieja.

#608909 04/11/2006 00:20
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Niestety czesc firm to by chciala zeby najlepiej wplacic do nich troszke euro. Potem ładnie przegrac, najlepiej nie na singlach bo byc moze kontrujemy gdzie indziej. A potem operacje wplaty i przegrywania powtarzac. Bron Boze nic nie wygrywac bo naloza na nas limity... Ale rynek sam sie obroni i pozostana tylko najlepsi!

#608910 09/11/2006 15:23
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Mam kilka pytań dotyczących tego buka.
- jakie są limity na zakłady (np. koszykówka)
- czy to są limity dla wszystkich czy po jakimś czasie nakładają limity indywidualne,jeśli tak ile one wynoszą
To chyba tyle, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608911 13/11/2006 17:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Witam. Jest nowe promo w 10Bet [media.lsbetmed.com]. Bonus 50% max 30 euro. Obrót 3 razy depozyt+bonus po minimalnym kursie 1.6

#608912 13/11/2006 18:30
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
Witam. Jest nowe promo w 10Bet. Bonus 50% max 30 euro. Obrót 3 razy depozyt+bonus po minimalnym kursie 1.6
można więcej informacji prosić o tej promocji , czy tylko dla nowych graczy ? ile czasu trwa ?
jak dla nowych to czy trzeba rejestrować się ze specjalnych linków
bądz wpisywać jakieś specjalne kody promocyjne
dzięki za info

#608913 13/11/2006 19:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dla nowych tylko

#608914 14/11/2006 07:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
stronka wygląda nieźle

#608915 14/11/2006 13:05
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Orientuje się ktoś czy można wpłacić tam pieniądze za pomocą karty debetowej VISA ELECTRON mBanku lub BZWBK? Na stronie piszę, że można, nie jestem pewny ale wydaję mi się, żę musiałaby to być karta wypukła a standardowe karty dodawane do rachunków w BZWBK i mBank są kartami płaskimi.
Czy dokonywał ktoś depozytu za pomocą przekazu WESTERN UNION?

#608916 14/11/2006 13:10
Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
nie polecam wplacac tam karta ... no chyba ze chcesz sie pobawic w skany i inne duperelki

#608917 14/11/2006 19:28
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mama pytamko o tej nowej promocji 50 % depozytu , bonus przyznają automatycznie czy trzeba emaila wysyłać ?
wpłata będzie przez m.b
dzięki za info

#608918 15/11/2006 23:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Quote
mama pytamko o tej nowej promocji 50 % depozytu , bonus przyznają automatycznie czy trzeba emaila wysyłać ?
wpłata będzie przez m.b
dzięki za info
Chcialbym sie dolaczyc do tego pytania.

#608919 16/11/2006 07:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
automatycznie

#608920 16/11/2006 10:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
a co do obrotu to kurs jednego zdarzenia musi byc wyzszy niz 1,6 czy cale AKO?

#608921 16/11/2006 10:59
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jak to jest przy przesyłaniu skanu karty kredytowej?? Mam im wysłać tylną stronę karty z wglądem do mojego numeru zabezpieczającego(ostanie 3 cyfry na odwrocie)??:/

#608922 16/11/2006 12:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Witam!

No ładn graficzniey book i nareszcie jakas sensowna promocja choc ograniczenie do 30E srednio mi i kumplom sie podoba ale chyba na wieksze promo u tego booka nie ma co liczyc.
Chcialem sie tylko zapytac czy nie ma problemow z promocja (wpłatą i WYPŁATĄ) za pomoca MB, oraz czy musze sie przygotowac na weryfikacje dowodową lub/i rachunkową. Oraz ile przeciętnie trwa takowa?

Z gory dzieuję za odpowiedz!

Pozdrawiam
DoQ

#608923 18/11/2006 10:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
witam!! zalozylem tam konto i jestem z niego bardzo niezadowolony. moze ktos wytlumaczyc w jaki sposob oni rozliczaja handicapy azjatyckie?? chodzi mi o to, ze wiem na czym one polegaja ale w tej firmie chyba jest cos nie tak dla przykladu:
Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - padl wynik 5;2 a oni rozliczyli mi wynik tak. Nawet gdyby byl wynik 4;2 tak jak oni pisza to moje zaklady i tak powinny byc wygrane. hmm nie rozumiem tego. z gory dziekuje za wasza pomoc
3602794 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 8.00 &#8364; 1.962 -0.5 4 : 2 Won: 15.69 &#8364;
3602799 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 8.00 &#8364; 1.962 -1 4 : 2 Draw
3602754 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 5.00 &#8364; 1.935 -1 4 : 2 Draw
3602750 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 5.00 &#8364; 1.935 -0.5 4 : 2 Won: 9.68 &#8364;
3602660 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 15.00 &#8364; 2.17 -1 4 : 2 Draw

#608924 18/11/2006 12:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
witam!! zalozylem tam konto i jestem z niego bardzo niezadowolony. moze ktos wytlumaczyc w jaki sposob oni rozliczaja handicapy azjatyckie?? chodzi mi o to, ze wiem na czym one polegaja ale w tej firmie chyba jest cos nie tak dla przykladu:
Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - padl wynik 5;2 a oni rozliczyli mi wynik tak. Nawet gdyby byl wynik 4;2 tak jak oni pisza to moje zaklady i tak powinny byc wygrane. hmm nie rozumiem tego. z gory dziekuje za wasza pomoc
3602794 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 8.00 &#8364; 1.962 -0.5 4 : 2 Won: 15.69 &#8364;
3602799 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 8.00 &#8364; 1.962 -1 4 : 2 Draw
3602754 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 5.00 &#8364; 1.935 -1 4 : 2 Draw
3602750 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 5.00 &#8364; 1.935 -0.5 4 : 2 Won: 9.68 &#8364;
3602660 Soccer -- LIVE BETTING -- 17/11/2006 Dynamo Kiev vs Arsenal Kiev (Ukr) - Live Betting Spread Dynamo Kiev 15.00 &#8364; 2.17 -1 4 : 2 Draw

w przypadku azjanow na live licza sie tylko bramki zdobyte po zlozeniu zakladu!!!! nie zdziwily Cie tak wysokie kursy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> poczytaj poprzedni temat o 10bet tam jest duzo o tym pisane

#608925 18/11/2006 13:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
Jak to jest przy przesyłaniu skanu karty kredytowej?? Mam im wysłać tylną stronę karty z wglądem do mojego numeru zabezpieczającego(ostanie 3 cyfry na odwrocie)??:/

dobre pytanie , mam podobny problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Napewno wielu z graczy miało z czymś takim do czynienia, więc jak rozwiązaliście ten problem?

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1