Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by funny_tennis
Cóż, Cannes 0:3, choć pierwszego seta przegrały na własne życzenie.

Jednego frustrata za dużo. Typ może i nie wszedł, ale dużo suchych podawał i można było grać je w ciemno. Choćby była to IV liga wenezuelska. Zna się facet na tym, mógłby jednak wesprzeć, od czasu do czasu, swoimi przemyśleniami.
no przeciez wsparł ostatni typ swoimi przemyśleniami to został zjechany przez guru z Warszawy wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Jakby jeden giertyszek go zjechal to podejrzewam, ze nic by sobie z tego nie robil, ale tutaj cala chmara szaranczy go zjechala rowno z ziemia insynuujac, ze wyjebal wszystkich na kase podajac mine. Pewnie bardziej go zabolalo to, ze pomimo podawania wartosciowych typow wystarczy jeden osobnik nic nie podajacy cieszy sie wiekszym zaufaniem. No nic samiscie sobie winni teraz na kogos takiego na forum bedziecie czekac latami smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Dąbrowa czy volero?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Dąbrowa jest żałosna, Volero też cudów nie gra smile

ja coś live pogram

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Rzuciłem na Volero, a właścieiwe to bardziej przeciw Dąbrowie, bo jakoś ich nie widzę w tym meczu.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by kiziorro
Jakby jeden giertyszek go zjechal to podejrzewam, ze nic by sobie z tego nie robil, ale tutaj cala chmara szaranczy go zjechala rowno z ziemia insynuujac, ze wyjebal wszystkich na kase podajac mine. Pewnie bardziej go zabolalo to, ze pomimo podawania wartosciowych typow wystarczy jeden osobnik nic nie podajacy cieszy sie wiekszym zaufaniem. No nic samiscie sobie winni teraz na kogos takiego na forum bedziecie czekac latami smile
eksakly cool
nawet nie typy chodziło, ale jak potrzebna byla tabelka mistrzostw u19 kobiet z Ameryki Południowej to z głowy- mniej więcej potrafił podać, typ nawet najlepiej uzasadniony czasem nie wejdzie, ale wiedza Korvera - bezcenna, cool
to moja ocena, ja w 90% gram na to co widziałem w ostatnim czasie, ale często nie mam czasu nawet składu sprawdzić a K zawsze wrzucił info o kontuzjach lub przewidywalnej miesiączce wu połowy zawodniczek wink

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
kawka wkoncu się poddał, powinien to zrobić po najbardziej frajerskich finałach ligi w historii

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by wojbest1987
Dąbrowa jest żałosna, Volero też cudów nie gra smile

ja coś live pogram
widziałem Volero z Cygankami- i widziałem Dąbrowę w naszej lidze hmm wychodzi Volero 3:0 cool albo under 181 boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Dabrowa gra zaloznie, ale sklad maja nienajgorszy - w koncu powinny odpalic i zaczac lepiej grac, bo napewno stac je na wiele wiecej. Kawka odszedl - czasem taka zmiana trenera przynosi bardzo szybko poprawe gry. Czy tak bedzie teraz? Nie wiem, ale ja po takim kursie zagralem na Dabrowe, moim zdaniem to one powinny byc lekkim faworytem. Zagralem tez na Conegliano, mimo ich ostatniego meczu z Piacenza i porazka w fatalnym stylu, ktora na takim poziomie nie powinna sie przytrafic.

Dobrowa i Conegliano boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Roger #17
kawka wkoncu się poddał, powinien to zrobić po najbardziej frajerskich finałach ligi w historii
czy ja wiem cool energia ATOMU jest zdecydowanie większa niż niż Tauronu laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Originally Posted by janko muzyk
Dabrowa gra zaloznie, ale sklad maja nienajgorszy - w koncu powinny odpalic i zaczac lepiej grac, bo napewno stac je na wiele wiecej. Kawka odszedl - czasem taka zmiana trenera przynosi bardzo szybko poprawe gry. Czy tak bedzie teraz? Nie wiem, ale ja po takim kursie zagralem na Dabrowe, moim zdaniem to one powinny byc lekkim faworytem. Zagralem tez na Conegliano, mimo ich ostatniego meczu z Piacenza i porazka w fatalnym stylu, ktora na takim poziomie nie powinna sie przytrafic.

Dabrowa i Conegliano boks
literowka tongue

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
chyba LITERATKA toast

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
dobra, Dąbrowa 1set boks

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
kto jest teraz trenerem Dabrowy?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Nicola Negro, ale od soboty

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Sassa to jest ładna pomyłka

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Volero boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Dzisiaj jeszcze prowadzi je drugi trener Leszek Rus, a od soboty tak jak kolega wyzej napisal

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by janko muzyk
Dzisiaj jeszcze prowadzi je drugi trener Leszek Rus, a od soboty tak jak kolega wyzej napisal
ma być tak że nie będzie pierwszego trenera obaj na równi mają jechać

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wojbest1987 wczoraj z ta zarosliska to tak na serio?

Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, Lukasz111, rymoholik), 1,981 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1