|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Cóż, Cannes 0:3, choć pierwszego seta przegrały na własne życzenie.
Jednego frustrata za dużo. Typ może i nie wszedł, ale dużo suchych podawał i można było grać je w ciemno. Choćby była to IV liga wenezuelska. Zna się facet na tym, mógłby jednak wesprzeć, od czasu do czasu, swoimi przemyśleniami. no przeciez wsparł ostatni typ swoimi przemyśleniami to został zjechany przez guru z Warszawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Jakby jeden giertyszek go zjechal to podejrzewam, ze nic by sobie z tego nie robil, ale tutaj cala chmara szaranczy go zjechala rowno z ziemia insynuujac, ze wyjebal wszystkich na kase podajac mine. Pewnie bardziej go zabolalo to, ze pomimo podawania wartosciowych typow wystarczy jeden osobnik nic nie podajacy cieszy sie wiekszym zaufaniem. No nic samiscie sobie winni teraz na kogos takiego na forum bedziecie czekac latami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Dąbrowa jest żałosna, Volero też cudów nie gra  ja coś live pogram
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Rzuciłem na Volero, a właścieiwe to bardziej przeciw Dąbrowie, bo jakoś ich nie widzę w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Jakby jeden giertyszek go zjechal to podejrzewam, ze nic by sobie z tego nie robil, ale tutaj cala chmara szaranczy go zjechala rowno z ziemia insynuujac, ze wyjebal wszystkich na kase podajac mine. Pewnie bardziej go zabolalo to, ze pomimo podawania wartosciowych typow wystarczy jeden osobnik nic nie podajacy cieszy sie wiekszym zaufaniem. No nic samiscie sobie winni teraz na kogos takiego na forum bedziecie czekac latami  eksakly  nawet nie typy chodziło, ale jak potrzebna byla tabelka mistrzostw u19 kobiet z Ameryki Południowej to z głowy- mniej więcej potrafił podać, typ nawet najlepiej uzasadniony czasem nie wejdzie, ale wiedza Korvera - bezcenna, to moja ocena, ja w 90% gram na to co widziałem w ostatnim czasie, ale często nie mam czasu nawet składu sprawdzić a K zawsze wrzucił info o kontuzjach lub przewidywalnej miesiączce wu połowy zawodniczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kawka wkoncu się poddał, powinien to zrobić po najbardziej frajerskich finałach ligi w historii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Dąbrowa jest żałosna, Volero też cudów nie gra  ja coś live pogram widziałem Volero z Cygankami- i widziałem Dąbrowę w naszej lidze  wychodzi Volero 3:0  albo under 181 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Dabrowa gra zaloznie, ale sklad maja nienajgorszy - w koncu powinny odpalic i zaczac lepiej grac, bo napewno stac je na wiele wiecej. Kawka odszedl - czasem taka zmiana trenera przynosi bardzo szybko poprawe gry. Czy tak bedzie teraz? Nie wiem, ale ja po takim kursie zagralem na Dabrowe, moim zdaniem to one powinny byc lekkim faworytem. Zagralem tez na Conegliano, mimo ich ostatniego meczu z Piacenza i porazka w fatalnym stylu, ktora na takim poziomie nie powinna sie przytrafic. Dobrowa i Conegliano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
kawka wkoncu się poddał, powinien to zrobić po najbardziej frajerskich finałach ligi w historii czy ja wiem  energia ATOMU jest zdecydowanie większa niż niż Tauronu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Dabrowa gra zaloznie, ale sklad maja nienajgorszy - w koncu powinny odpalic i zaczac lepiej grac, bo napewno stac je na wiele wiecej. Kawka odszedl - czasem taka zmiana trenera przynosi bardzo szybko poprawe gry. Czy tak bedzie teraz? Nie wiem, ale ja po takim kursie zagralem na Dabrowe, moim zdaniem to one powinny byc lekkim faworytem. Zagralem tez na Conegliano, mimo ich ostatniego meczu z Piacenza i porazka w fatalnym stylu, ktora na takim poziomie nie powinna sie przytrafic. Dabrowa i Conegliano  literowka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
chyba LITERATKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dobra, Dąbrowa 1set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
kto jest teraz trenerem Dabrowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Nicola Negro, ale od soboty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Sassa to jest ładna pomyłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Volero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Dzisiaj jeszcze prowadzi je drugi trener Leszek Rus, a od soboty tak jak kolega wyzej napisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Dzisiaj jeszcze prowadzi je drugi trener Leszek Rus, a od soboty tak jak kolega wyzej napisal ma być tak że nie będzie pierwszego trenera obaj na równi mają jechać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wojbest1987 wczoraj z ta zarosliska to tak na serio?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|