30.VI.2006 g.17:00 Olympiastadion, Berlin [Linked Image] NIEMCY - ARGENTYNA [Linked Image..."> 30.VI.2006 g.17:00 Olympiastadion, Berlin [Linked Image] NIEMCY - ARGENTYNA [Linked Image...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#609108 27/06/2006 16:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 30.VI.2006 g.17:00
Olympiastadion, Berlin

[Linked Image] NIEMCY - ARGENTYNA [Linked Image]
Kto awansuje do pó³fina³u?
single choice
Niemcy (39%, 64 Votes)
Argentyna (61%, 102 Votes)
Total Votes: 166
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
ojj to bedzie wielki mecz. Wydaje się ze jeszcze większy niż ten który oglądamy dzisiaj między Hiszpanią a Francją.

Już w cwierćfinale odpadnie jedna z ekip typowana przez bukmacherów i nie tylko na jednego z glównych faworytów do mistrzostwa. Kto będzie tym zespołem, który pojedzie do domu?

Wydaje się ze nieobliczalni na swoim terenie Niemcy, czy bardzo silni i ładnie grający Argentyńczycy?

Pytanie bardzo trudne...Moim zdaniem czas na Niemców. Przed własną publicznością są bardzo silni, jak to zwykle gospodarze imprezy. Mimo to Argentyna ma więcej atutów, chociaz z Meksykiem bylo nerwowo.

Pasjonujące widowisko nas czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:);)

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Argentyna albo zapłaci za gre Requelme, albo nie, wyszystko zależy od Niemców, jeżeli zagrają tak jak ze Szwecją, to Argentyna będzie się męczyła, niestety ten facet nie nadaje się do gry dymamicznej jaką obecnie reprezentują Niemcy, spoko się sprawdzi na Anglie, czy Włochy, ale nie na nowe Niemcy, widać, że reszta drużyny chcę biegać, grać do przodu, ale muszą mu oddać piłę, a on by umarł jakby nie potruchtał z nią pare sekund, które kładą szybki atak Argentyny, jednak trudno zapomniec o potencjale w ataku Argentyny i o błędach jakie przytrafiają się obronie Niemców, jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że fantazja w grze Argentyńczyków nie ośmieszy tych Niemieckich rzemieśników, więc zobaczymy -

BAW
over - 2,10
obie drużyny strzela - TAK - 1.80
Ile spalonych będzie w I połowie - wiecej niż 3,5 - 1.95

do rozważenia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Quote
Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.

chyba troche za szybko przekreślasz Argentynę. Osobiście nie pamiętam zadnego 0:0 z Meksykiem, no ale moze ty oglądasz inny mundial. Dobra, wiem, wszyscy zachwycają się NIemcami po meczu ze Szwecją, ale o nich tak samo można powiedzieć, ze przeciętnie grali np. w grupie z Polską etc.

Szukasz świwetnego meczu Argentyny? Masz Serbię. Z WKSem też nie było źle.

Jak widać mecz na pewno będzie zacięty i jest ciężki do typowania. Chyba już lepiej szukać innych typów na ilość rożnych, spalonych i inne takie...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
nie wiem czym tu sie zachwycac?!ale napewno nie gra niemców!!!wyszli z najsłabszej grupy i to nie tak gładko wcale!w meczu z polska przeważali to fakt ale wygrali przypadkiem!!a ze szwecja to im poprostu sie ułozył mecz a szwedzi zatrważająco słaba drużyna na tym mundialu!!myśle,ze klasowa drużyna jaką jest argentyna pokaże im miejsce w szeregu i ukaże dobitnie słabości niemców których jest mnóstwo!!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
nie wiem czym tu sie zachwycac?!ale napewno nie gra niemców!!!wyszli z najsłabszej grupy i to nie tak gładko wcale!w meczu z polska przeważali to fakt ale wygrali przypadkiem!!a ze szwecja to im poprostu sie ułozył mecz a szwedzi zatrważająco słaba drużyna na tym mundialu!!myśle,ze klasowa drużyna jaką jest argentyna pokaże im miejsce w szeregu i ukaże dobitnie słabości niemców których jest mnóstwo!!!

Przypadkiem to Polska przegrala tylko 0-1. Szwecja raczej tez slaba nie jest, stracili troche sil w meczu z Anglia i to pozniej odbilo sie na ich pzrygotowaniu fizycznym.

A co do Argentyny.. to tym bardziej nie ma sie za bardzo czym zachwycac. To, ze wygrali 6-0 to zasluga Serbow, ktorzy po stracie pierwszej bramki przestali grac.

Crespo moze miec ciezko w pojednykach glowkowych z dwoma stoperami niemieckimi. Saviola tez jakby powoli tracil forme. Do tego jeszcze trenero Pekerman, ktory dokonywania zmian to sie uczyl chyba od Janasa. Do tego usilne wystawianie Messiego w ataku. Wg mnie ten zawodnik jest stworzony wylacznie do gry w srodku pomocy, ewentualnie jako ofensywny pomocnik.

Napewno bedzie ciekawy mecz, pelen walki. Jak Klose po drodze nie straci gdzies formy to obrona Argentyny bedzie miala troche roboty.

Osobiscie stawiam na Niemcy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
hynek -Co do meczu Argentyna-Serbia powiedzmy sobie czy Argentyna zagrał bardzo tak rewelacyjnie czy to może Serbia zagrał bardzo źle?

Bardzo chciałbym,żeby ten mecz wygrała Argentyna ale chyba zaabardzo wszyscy zaczęli się podniecać grą Argentyny po mecz z Serbią.Uważam,że szanse a na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na gospodarzy mundialu(niestety).
Niemcy grają swoje odprawili z kwitkiem Szwecje już można powiedzieć po pierwszej połowie.Tylko,że w tym meczu może być inaczej szybko strzelona bramka dla gospodarzy nie musi przesądzić o awansie.Serce mówi Argrntyna a rozum Niemcy :| A może kolejna dogrywka w tych mistrzostwach?? może dopiero karne wyłonią półfinaliste??

'aha' - co do Twojego typu 1/1 wcalnie tak jak napisałem nie mówi,że nie będzie szybko strzelonej bramki dla Niemiec ale za to w drugiej połowie to Argentyna może przycisnąć? jesli grasz taki zakład to zastanów się może na 1/x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Zgoda, ze nie ma co sie powolywac na mecz Argentyna - Serbia, ale tak samo nie ma co sie podniecac spotakniem Niemcy - Szwecja. Po prostu obie ekipy byly beznadziejne slabe i nie podjely walki.
A jesli tak, to Niemcy poki co nie mieli jeszcze zadnego powaznego sprawdzianu, podczas gdy ARG grala juz z wymagajacym WKS i wyjatkowo jej "nie lezacym" Meksykiem.
A co do Riquelme, to mozna go oczerniac, wyzywac itp., ale wystarczy jego jedno prostopadle zagranie (np. bramka Savioli w meczu z WKS), a juz slabiutka Kostaryka pokazala jak beznadziejna jest niemiecka obrona i jak latwo ja pokonac dobrym prostopadlym podaniem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Zgoda, ze nie ma co sie powolywac na mecz Argentyna - Serbia, ale tak samo nie ma co sie podniecac spotakniem Niemcy - Szwecja. Po prostu obie ekipy byly beznadziejne slabe i nie podjely walki.
A jesli tak, to Niemcy poki co nie mieli jeszcze zadnego powaznego sprawdzianu, podczas gdy ARG grala juz z wymagajacym WKS i wyjatkowo jej "nie lezacym" Meksykiem.
A co do Riquelme, to mozna go oczerniac, wyzywac itp., ale wystarczy jego jedno prostopadle zagranie (np. bramka Savioli w meczu z WKS), a juz slabiutka Kostaryka pokazala jak beznadziejna jest niemiecka obrona i jak latwo ja pokonac dobrym prostopadlym podaniem.

Tylko, że Klinsman ma chyba mózg i potrafi analizowac: zarówno błedy swojej drużny jak i zalety przeciwników. Napewno linia obrony Niemiec nie będzie grała na 40 metrze tak jak to było z Kostaryką. Ustawią się na 20 metrze i wtedy prostopadłym podaniem ciężko jest cokolwiek zdziałac.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Quote
Uważam,że szanse a na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na gospodarzy mundialu(niestety)

A jia uważam, że szanse na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na Argentynę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458
Moim skromnym zdaniem bardzo dużo zależy od Pekermana i składu wyjściowego Argentyny.Jurgen nie oszukujmy się żadnych zmian nie będzie robił jedynie Tim Borowski może wyjść w środku pola.Jeżeli Pekerman ustawi od początku Messiego na lewej stronie (prawej Friedricha) to Argentyna dużo zyska.Piłkarsko na dzień dzisiejszy drużyna z Ameryki Południowej jest lepsza,ale za to gospodarzom pomagają ściany.Obiektywnie Niemcy gdy grali z przewagą jednego zawodnika ze Szwedami nie dominowali w środku pola.Nie potrafią się tak dużo czasu utrzymywać przy piłce jak Argentynczycy za to potrfią zrobić szybka akcje w oparciu o swoich napastników.Dużo zależeć będzie od liderów obu zespołów, a więc Balalcka i Riquelme (zagrał słabo z Meksykim).Ja w tym przypadku kieruje się umiejętnościami piłkarskimi i większym potencjałem wśród Argentyczyków i to na nich bym stawiał. Vamos Messi !!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Moim skromnym zdaniem bardzo dużo zależy od Pekermana i składu wyjściowego Argentyny.Jurgen nie oszukujmy się żadnych zmian nie będzie robił jedynie Tim Borowski może wyjść w środku pola.Jeżeli Pekerman ustawi od początku Messiego na lewej stronie (prawej Friedricha) to Argentyna dużo zyska.Piłkarsko na dzień dzisiejszy drużyna z Ameryki Południowej jest lepsza,ale za to gospodarzom pomagają ściany.Obiektywnie Niemcy gdy grali z przewagą jednego zawodnika ze Szwedami nie dominowali w środku pola.Nie potrafią się tak dużo czasu utrzymywać przy piłce jak Argentynczycy za to potrfią zrobić szybka akcje w oparciu o swoich napastników.Dużo zależeć będzie od liderów obu zespołów, a więc Balalcka i Riquelme (zagrał słabo z Meksykim).Ja w tym przypadku kieruje się umiejętnościami piłkarskimi i większym potencjałem wśród Argentyczyków i to na nich bym stawiał. Vamos Messi !!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko, że Pekerman raczej Messiego od początku nie wpuści... Zapewnie zacznie jego duet ulubieńców, czyli Saviola i Crespo. A w środku pomocy napewno go nie wystawi bo tam gra kolejny ulubieniec Peksa Riquelme... Ja na miejscu Pekermana wystawiłbym atak Saviola - Tevez, a za nimi Messi... Dwóch wysokich środkowych obrońców napewno miałoby więcej problemów z ruchliwymi, szybkimi i zwrotnymi napastnikami, niż z takim graczem jak Crespo.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Quote
Tylko, że Klinsman ma chyba mózg i potrafi analizowac: zarówno błedy swojej drużny jak i zalety przeciwników. Napewno linia obrony Niemiec nie będzie grała na 40 metrze tak jak to było z Kostaryką. Ustawią się na 20 metrze i wtedy prostopadłym podaniem ciężko jest cokolwiek zdziałac.

Niekoniecznie, ustawi za głęboko, to cała druzyna musi się cofnąć bo przecież nie zostawi dziury między oboroną a pomocą, co też byłoby zabójcze, cofnięci Niemcy to Niemcy zdominowani przez Argentyne, jeszcze nie widzieliśmy Niemców oddjących grę przeciwnikowi na tym mundialu, myślę, że obaj trenerzy mają ten sam dylemat, bo Argentyna też nie może pozwolić sobie narzucić styl gry Niemcom, może jednak Klinsman zrobi tak jak mówisz, licząc na zabójcze wyjścia 'urodzonych w Polsce" i obsługujących ich Ballacka, ale nie mogę zapomnieć o grze WKS z Argentyną, to przypominało trochę grę NIemców, nie byli jednak tak skuteczni i sprytnie w ataku, gdyby posiadali te cechy pojechali by wtedy Argentyne. Niemcy mają do wyboru, albo zagrać tak jak WKS, albo tak jak Meksyk, w oby przypadkach i tak Argentyna win. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Jeszcze składów nie znamy, nie wiemy jakim ustawieniem zagrają obie drużyny, a już się zaczęła dyskusja na temat taktyki jaką zagrają obie drużyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Spokojnie. Jeszcze jest czas. Nie ma sensu gdybać gdy jest tak wiele niewiadomych.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Niemcy - Argentyna to chyba przedwczesny finał. Żal, że jedna z tych ekip nie awansuje nawet do półfinału. Żal tym większy, jak spojrzy sie na pozostałą stawkę.
Brazylia i Włochy nie przekonują, Anglicy rozczarowują, a Portugalia i Ukraina po puchar świata raczej nie sięgną. Nieźle zaprezentowala się Francja...

Ja powiem od razu - od lat jestem fanem Bundesligi, którą oglądam namiętnie, i moja sympatia jest po stronie Niemców
Lubię dyscyplinę taktyczną w wykonaniu Niemców, ich podejście i profesjonalizm, walkę do końca i stawiam to ponad ładną grę, jaką prezentują inne zespoły
Poza tym kibicuję Europie oraz Miro Klose i Poldiemu
Postaram się jednak o obiektywną ocenę

Mecz zapowiada się fascynująco. Spotkają się dwie drużyny preferujace zupełnie odmienny styl gry.
Zacznę od Argentyny. Po pierwszych dwóch meczach zespół ten urósł do kandydata numer 1
Z tym, że na mecz z Serbią spojrzałbym inaczej, bo Serbowie po szybkiej stracie 2 bramek, stracili szansę na awans i chęć do dalszej gry
Argentyna zaczęła z bardzo wysokiego pułapu, ale odnoszę wrażenie, że co mecz to jest gorzej.
Uwidoczniło się to szczególnie w 4 meczu z Meksykiem. Meksyk przez długi czas toczył z Argentyną wyrównany pojedynek
Czy wynikało to ze słabej dyspozycji Albicelestes ( syndrom 4 meczu ), czy z dobrej gry Meksykanów, trudno powiedzieć
W każdym razie okazało się, że z Argentyną trzeba grać odważnie, a nie się jej bać
Obrona Argentyny nie stanowi monolitu. Najsłabszym ogniwem jest bez wątpienia Heinze, a i Ayala najlepszy okres ma za sobą
Niemcy zapewne to zauważyli i będą chcieli to wykorzystać.
Nie będzie to takie łatwe, bo boki obrony i pomocy Argentyna ma dobre i trudno będzie się tam przedrzeć, a na tym bazują Niemcy
Jestem pewien, że Argentyńczycy będą mieli ogromne problemy w powietrzu i przy stałych fragmentach gry
Atatem Niemców będzie też... Riquelme, który gra archaicznie, zwalnia grę, a tym samym daje przeciwnikowi czas na powrót i zajęcie pozycji w obronie
Poza tym Riquelme nie lubi ostrej gry i Niemcy bez problemów z nim sobie poradzą, tym bardziej, że są szybsi i lepiej wybiegani.
Nie wiem, w jakim składzie wybiegnie Argentyna, ale jeśli z Saviolą w ataku, to to też bedzie duży plus dla Niemców
Największe zagrożenie dla Niemców to Crespo, będący w wybornej formie Rodriguez i Messi
Ci zawodnicy są w stanie poradzic sobie i coś ustrzelić

Nie wiem dlaczego utarło się, że Niemcy mają słabą obronę. Fakty są takie, że poza pierwszym meczem z Kostaryką, gdzie stracili 2 bramki, grają na zero w tyłach
Co prawda, jak spojrzeć na poszczególnych graczy, to rzeczywiście nie przekonują
Najsłabszym ogniwem jest Friedrich i... Lehmann ( Oli Kahn jest lepszym i pewniejszym bramkarzem )
Z tym, że trzeba pamiętać, iż Niemcy bronią się praktycznie całym zespołem i jak będą mieli czas się wrócić, to będą trudni do sforsowania
Szansę Argentyńczyków upatruję w tym, że niemiecka obrona jest niedoświadczona i taki stary lis jak Crespo ma szansę to wykorzystać
Poza tym można przedrzeć się bokami, ale trzeba to zrobić szybko, bo Friedrich jest do ogrania, podobnie jak Lahm ( lepszy w ofensywie )

Choć przewaga techniczna jest po stronie Albicelestes, to ja jestem pewien, że 2 linia Niemców zdominuje środek pola
Walecznością, szybkościa i determinacją ( Ballack, Schneider czy Schweinsteiger )
Jeśli tak się stanie, to Niemcy co rusz będą gościć po argentyńską bramką i stwarzać grożne sytuacje bramkowe
Miro Klose jest w wybornej formie i trudno będzie go zatrzymać. W powietrzu jest fenomenalny, ale nie tylko. Poldi, po dwóch bramkach strzelonych Szwedom, też będzie

bardzo groźny, bo nabrał pewności siebie. A są jeszcze zmiennicy ( Oli Neuville czy Asamoah )
W wybornej formie jest Misza Ballack, co widać było ze Szwedami
Szwedzi w meczu z Niemcami wypadli słabo, ale w dużej części jest to zasługą Niemców, którzy szybko strzelili im dwie bramki i nie pozwolili na wiele.

Myślę, że ten mecz wygra ta drużyna, która zdominuje środek pola.
Niemcy zagraja wysoko, presingiem i będą chcieli zdobyć przewagę
Będą liczyć na faule i rzuty rożne, bo ich przewaga w powietrzu nie podlega dyskusji
Będą też starać się dużo strzelać z dystansu
Argentyńczycy, chcąc wygrać ten mecz, muszą opanować środek pola, utrzymywać się długo przy piłce i zmuszać Niemców do biegania
Muszą być cierpliwi i czekać na okazję do szybkiego rozegrania piłki lub szybkiej kontry czy prostopadłego podania do napastników

Ja osobiście stawiam na Niemcy, bo wydaje mi się, że ta drużyna pomimo wszystko ma więcej atutów
Gra też u siebie, a to nie jest bez znaczenia

Typy do rozważenia
Awans Niemców
Zwyciestwo Niemców
Over 2.5
Obie drużyny strzelą

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Mysle, ze po meczu znowu beda dyskusje, ze sedzia nieslusznie podyktowal rzut karny Niemcom albo ze nieslusznie Argentynczyk dostal czerwona kartke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

I wlasnie dlatego warto grac na Niemcy, a w tym meczu nikt nogi odkladac nie bedzie.

Moze nawet mysle, ze typ na czerwona kartke bedzie dosc dobry bo to bedzie bardzo zajadly mecz - mecz o wszystko i kazdy zechce nieprzegrac a o nastepnym meczu w aspekcie skladow bedzie sie myslec dopiero po przejsciu do 1/2

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Argentyna na każdej pozycji ma pzrewagę, no może bramkazre są na podobnym poziomie kalectwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piszecie,że Argentyna gra słabo,hmm 2-1 z zawsze groźnym WKS, 6-0 z Serbami,co z tego,że grali słabo,ale 6 bramek sami sobie nie wbili,z Holendrami zagrali na luzie i rezerwami i 0-0 im stykało,więc po co się mieli zabijać.
Z Meksykiem faktycznie zagrali słabo,ale mimo to wygrali, zresztą życze niejednej ekipie takiego "słabego" meczu.
Ponadto Meksyk to jest całkiem dobra ekipa ,która notabene nie leży albicelestes okrutnie i zawsze z nimi były przeboje.

Niemcy też nie czarują 4-2 z kostaryką i 1-0 z Polską chwały im nie przynoszą,jedynie Ekwador ładnie pojechali.
Szwedów ograli ładnie,ale to Wikingowie nic nie pokazali,więc podopieczni Klinsmana zbytnio nie mieli rywali na poziomie.

Niemcy mają młody zespół i mało doswiadczonego trenera,a to jest już 1/4 finału i zaczyna się presja i nerwy, decyduje ogranie,spryt i doswiadczenie.
Jedyny mocny ich atut to własny teren.Wiadomo kibice,sędziowie napewno beda przychylni,ale jak Argentyna nie da się sprowokowac , to i to im nie pomoże.
Siłą Niemiec jest polski atak Klose-Poldi, który narazie nokautuje rywali, wbili razem 7 goli.
Ale Argentyna ma solidna i bardzo doswiadczoną obronę i jeżeli wyłączą obydwu naszych krajan z gry,Niemiaszki leżą, bo w drugiej lini już dominują latynosi,Niemcy mają słabych , siłowo grających zawodników z cienkim jak dupa węża Ballackiem.

Zresztą napad Argentyny też jest niczego sobie,choć nierozumiem Packermana, dlazcego uparcie stawia na słabego Saviole a trzyma na ławce Teveza?

Ale i tak w zarówno w przodzie , jak z tyłu Argentyna ma pzrewage graczy lepszych technicznie,bardziej ogranych i doświadczonych, choć oczywiście Niemcy to też dobra ekipa, jednak nie na ten poziom, nie oszukumy się,niemeicki futbol jest w kryzysie,brak im klasowych wychowanków,od 6 lat nie pokonali żadnej czoowej ekipy świata.

Ja mam zagraną Argentyne na mistrza,wiec i tak zagram kontre na Niemcy , bo to gospodarz,ale realnie oceniajac to albicelestes powinni sobie dać rade,najgorsze już za nimi,teraz tylko jak bedą grać swoje,to powinni ograć Niemcy,siła w zatrzymaniu ich ataku, bo obrona Niemców jest strasznie denna.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.

Szkoda mi Ciebie ale zakładam , że te głupoty co wypisujesz, wynikają z Twojej niewiedzy, tak jak znajomosć wyników mundialowych ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Piszesz drużyna Argentyny jest bez jaj, no tak z Meksykiem faktycznie byli bez jaj,przegrywali 0-1 , odrobili,niesłusznie nie unzano im bramki, to w dogrywce Maxi walnał brame mistrzostw,grali słaby mecz ale potrafili wygrać,bez jaj to są Hiszpanie...

Dalej czytajac twoje rewelacje Riquelme krzywi ryja bo gra w piłke sprawia mu ból, chciałbym więcej takich kaleczniaków grajacych z takim bólem,może Maradona to on nie jest,ale jego gra stoi na wysokim poziomie i tutaj nie masz kompletnie racji.
Zresztą tak samo jak naywać kaleczniakami jeden z najlepszych zespołów swiata z takimi wirtuozami piłki jak Aimar,Riquelme,Messi,Crespo.
Kaleczniakami to są Szwaby ze swoim tępym,siowym futbolem,gdzie widać kalectwo gołym okiem...

Piszesz o dynamicznej grze Niemców i że nikt nie z nimi szans, a z kim oni takim wygrali??

Nie pokazali nic nadzwyczajnego anrazie,co by ich stawiało w roli faworyta mundialu,faktycznie atak mają mocny,ale to ich jedyny ratunek, bo obrona u nich leży po całosci i w konfrontacji z zespołem o zbilansowanej jakości obrony i ataku leżą i kwiczą...

Twoje krótkie h2h podsumowóje twoją teorię,Niemcy wygrają , choć z niego wynika,że nie wygrali z Arhentyńczykami, choć nie wiem skąd je wytrzasnołeś,ale Niemcy ograli albicelestes w 1990 roku , w finale MŚ 1-0, ale skąd ty możesz to pamietać,skoro pewno jeszcze Cię na świecie nie było... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
moim zdanie , jako kibica Argentyny od wielu wielu lat , uwazam ze .. Niemcy awansuja dalej ! Argentyna tak naprawde oprocz meczu z Serbia czyms niesamowiym nie zaskoczyla nikogo chyba , a Niemcy , graja tak jak nigdy nie grali , non stop atakuja , skrzydla skrzydla , PIEKNIELNA BRON Klinsmana , w bramce dorbze spisujacy sie Lehmann ale jedno mnie martwi , bledy w formacji defensywnej i to ze Argentyna ma takich pilkarzy ktorzy moga w pojedyne rozstrzygnac mecz , nie mowie ze Klose , Ballack czy Podolski nie moga , ale to inny typ pilkarzy , Tevez , moze wproadzaony Messi , Crespo , ci panowie baardzo niebezpieczni , ale mimo to uwazam ze gospodarze nie odpadna jeszcze !

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,383 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,740
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1