Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#60899 10/06/2004 22:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
gdzie mozna szukac jakiejś informacji o tej promocji? na stronie expektu nic nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Z tego co tu wyczytałem to rozumiem, że wpłacam 100 i dostaje kolejne 100 gratis do 3-krotnego obrotu?

Bonus: Unibet
#60900 10/06/2004 22:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]gdzie mozna szukac jakiejś informacji o tej promocji? na stronie expektu nic nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Z tego co tu wyczytałem to rozumiem, że wpłacam 100 i dostaje kolejne 100 gratis do 3-krotnego obrotu?[/qb]
100 złotych = 200 złotych!



Tylko teraz, tylko przez dwa tygodnie, pomnażamy Twoje pieniądze w Expekt.com!


EURO 2004 coraz bliżej!

Z okazji Mistrzostw Europy, Expekt.com oferuje entuzjastom piłki nożnej w najlepszym Europejskim wydaniu, premię w postaci podwojenia depozytu!
Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 złotych.
Z promocji można skorzystać tylko 1 raz, nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Zasady są bardzo proste:

1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty.
WAŻNE! (Depozyty poniżej 100 złotych, nie są uprawnione do udziału w promocji).

2. Po aktywacji Twojego depozytu na koncie gracza i zagraniu przynajmniej jednego zakładu z naszej oferty, prześlij e-mail, na adres support.poland@expekt.com, podając w tytule Twój identyfikator gracza, czyli 6-cio, lub 7-mio cyfrowy numer, który uzyskałeś podczas rejestracji, oraz dopisek Bonus 100 złotych. Przykład e-maila:

123456(7) Bonus 100 złotych.

3. Po otrzymaniu Twojego e-maila, otrzymasz bonus w kwocie 100 złotych w przeciągu maksymalnie 48 godzin, od przesłania zgłoszenia.

Okres trwania promocji, od 7 Czerwca - 20 Czerwca, do 23:59 - decyduje data aktywacji wpłaty na koncie gracza.

Maksymalna kwota bonusu, to 100 złotych, jeżeli dokonasz depozytu w kwocie 100 złotych, na Twoim koncie gracza znajdzie się 200 złotych, jeżeli dokonasz wpłaty 200 złotych, stan Twojego konta gracza wzrośnie do 300 złotych itd.
Aby dokonać wypłaty bonusu, należy go zainwestować przynajmniej 3 razy w naszym serwisie bukmacherskim - obrót w Kasynie, czy też Pokerze, nie wlicza sie w obrót bonusu.


Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do przyszłych, oraz obecnych, pełnoletnich klientów Expekt.com, którzy dokonali rejestracji , posiadają aktywne konta gracza, wpłacili depozyt pomiędzy 7 a 20 Czerwca, zawarli przynajmniej jeden zakład w naszym serwisie bukmacherskim, oraz przesłali e-mail na adres support.poland@expekt.com z podanym ID gracza i nazwą promocji.
Bonus można uzyskać 1 raz podczas trwania promocji.


Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

· Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
· Gra w Kasynie, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu.
· Jeżeli dokonasz wypłaty przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP) .
· Expekt.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny.
· Główne przepisy expekt.com obowiązują dla nowych i obecnych klientów w czasie trwania promocji.

Życzymy wszystkim udanych zakładów podczas EURO 2004 i zapraszamy do skorzystania z promocji logując się do swojego konta gracza klikając tutaj .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60901 10/06/2004 22:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]gdzie mozna szukac jakiejś informacji o tej promocji? na stronie expektu nic nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Z tego co tu wyczytałem to rozumiem, że wpłacam 100 i dostaje kolejne 100 gratis do 3-krotnego obrotu?[/qb]
http://www.expekt.com/pagecontent/pagecontent.jsp?pageid=24&lc=pol

#60902 10/06/2004 22:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
na glownej stronie kolo okienka do logowania masz reklame nawet "tylko teraz pomnozymy twoje pieniadze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#60903 10/06/2004 22:36
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
akurat mi sie wlaczyla angielska wersja a tam tego banerka nie było
Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jutro ide do banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60904 10/06/2004 22:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM[/qb]
o jejku czlowieku, ze raz sie pomylili to odradzasz tego buka wszystkim innym ? Mimo, ze wiele osob znacznie go sobie chwali i chyba najwiecej z nich tam gra...[/qb]
Raz to oni pomylili sie na moja korzysc, co zreszta sam im napisalem w mailu. To ze duzo osob tam gra nie znaczy ze jest dobry, ja znam wiele innych lepszych bukuow od tego.[/qb]
hmm wiele tzn ile 10-20 ?
Poprosze o konkretne przyklady pomijajac np. najpopularniejsze..vide B&W, Unibet oraz WillHill...

#60905 10/06/2004 23:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
Czy wy możecie zalogować się na expekcie????

#60906 10/06/2004 23:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Quote
Oryginalnie wysłał sekbar:
[qb]Czy wy możecie zalogować się na expekcie????[/qb]
Ja moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60907 10/06/2004 23:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
Bo ja mam taki problem, że jak wpisze dane i daje żeby się zalogowało to wtedy wyskakuje info że niemoze załadować strony. Wiecie co może być tego przyczyną????

#60908 10/06/2004 23:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Ja jako w miare doswiadczony gracz zdecydowanie odradzam expekt. Ostatnio zauwazylem ze z mojego konta zniknely pieniadze, nie wszystkie ale ich czesc. Po dzisiejszej mojej interwencji otrzymalem maila:
Szanowny Panie, w wyniku pomylki naszego Dzialu wynikow, zaklad Panski
zostal zle rozliczony a stawka pobrana podwojnie, naprawilismy juz ten blad
i zwrocilismy srodki na Panskie konto gracza.
Przepraszamy za utrudnienia.
Jestem ciekaw jakby sprawa sie potoczyla gdybym sie nie upomnial. Zdecydowany minus dolozony do kolekcji. NIEPOLECAM[/qb]
o jejku czlowieku, ze raz sie pomylili to odradzasz tego buka wszystkim innym ? Mimo, ze wiele osob znacznie go sobie chwali i chyba najwiecej z nich tam gra...[/qb]
Raz to oni pomylili sie na moja korzysc, co zreszta sam im napisalem w mailu. To ze duzo osob tam gra nie znaczy ze jest dobry, ja znam wiele innych lepszych bukuow od tego.[/qb]
hmm wiele tzn ile 10-20 ?
Poprosze o konkretne przyklady pomijajac np. najpopularniejsze..vide B&W, Unibet oraz WillHill...[/qb]
wtrącę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bet365, pinnacle, centrebet, canbet, choćby nawet gamebookers..

btw - to, ze ktos na expekt nie narzeka nie jest jednoznaczne z tym, ze go chwali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#60909 10/06/2004 23:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał fox1984:
Quote
Oryginalnie wysłał sekbar:
[qb]Czy wy możecie zalogować się na expekcie????[/qb]
Ja moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja jestem od 13,00 i dziala bez zadnych zaciec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Wszystko gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60910 10/06/2004 23:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
Sprawdze na innej przeglądzarce. Dzięki za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60911 10/06/2004 23:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał sekbar:
[qb]Sprawdze na innej przeglądzarce. Dzięki za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wstaw proxy:
w3cache.icm.edu.pl :8080

#60912 10/06/2004 23:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
czy dzisiaj dzial finansow pracowal/pracuje? bo wplacilem wczoraj wieczorem kase i nie ma. No chyba ze to nasze banki maja wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60913 10/06/2004 23:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Chce poraz pierwszy wplacić do expektu ekarta, co wpisuje sie w ich formularzu w polu numer kontrolny ?

#60914 10/06/2004 23:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 156
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sekbar:
[qb]Sprawdze na innej przeglądzarce. Dzięki za odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wstaw proxy:
w3cache.icm.edu.pl :8080[/qb]
Dzięki za pomoc. Już wszystko działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60915 11/06/2004 13:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Aby potwierdzić wpłate (Z PROMOCJA!!!) w mailu do supportu Expektu jak wpisać nazwe promocjii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#60916 11/06/2004 13:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ja wpisałem

mój ID bonus 100zł = 200zł

i to wszystko

#60917 11/06/2004 13:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]ja wpisałem

mój ID bonus 100zł = 200zł

i to wszystko[/qb]
thanks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i masz juz bonusową kasiurke na swoim koncie?

#60918 11/06/2004 14:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Ja wysłałem maila wczoraj o 11 i dzis rano bonus jest na koncie

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1