|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Hibi 2set 6:0 @5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Hibi 2set 6:0 @5  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Hibi 2set 6:0 @5  izi dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
andre miele set !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
http://campl.us/qC2P rodża w drodze na trening
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
[quote=tronk]Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO  już za niecały miesiąc Puchar Hopmana z Janowiczem i Radwańską Kolego, a w tym roku nie ma juz pokazówek między Rafą a Rożerem, jednej w Szwajcarii a drugiej w Hiszpanii? Tam jest zawsze dobry deal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki. po pierwsze Federer jest katolikiem i śmiało się do tego pryznaje nawet był na audiencji u benedykta XVI, po drugie najlepszy bh ma wawrinka i nigdy nie mówiłem że było inaczej , po trzecie Nadal sam przyznaje że Fedex jest najlepszym tenisistą w historii sportu i zarazem legendą jak Rod Laver bez napinki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki. po pierwsze Federer jest katolikiem i śmiało się do tego pryznaje nawet był na audiencji u benedykta XVI, po drugie najlepszy bh ma wawrinka i nigdy nie mówiłem że było inaczej , po trzecie Nadal sam przyznaje że Fedex jest najlepszym tenisistą w historii sportu i zarazem legendą jak Rod Laver bez napinki Szacun za odp. Napisz może co teraz rzeźbirz (napisałem tak - bo tylko tenis na mączce jest prawidzwą batalią), jak nie ma wielkiego tenisa. Są przecież lokalne fiuczery. W Brazylli walę na takich miele i itp. ale kursy marne. Chociaż po analizie widziałem, że jakieś no name kursy wchodzą po 3,70.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
[quote=tronk]Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO  już za niecały miesiąc Puchar Hopmana z Janowiczem i Radwańską Kolego, a w tym roku nie ma juz pokazówek między Rafą a Rożerem, jednej w Szwajcarii a drugiej w Hiszpanii? Tam jest zawsze dobry deal. chodzi mi o powazne granie, mecze o stawke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju Moze to i racja, ale niektóre "młode wilki" muszą gdzieś zbierać te punktciki. Itf zgodzę się, ale w chelkach parę lat temu taki Canas (po aferze dopingowej) czy del Portek turniej po turnieju jechali po win dając dobrze zarobić. Do dziś nie zapomne jak Canas walnął 4 chele z rzędu (a kursy na niego były na początku po 1,6 - 1,7) a w piątym w finale padł, kurwa z Guccione ... na ziemi - 3 razy wynik wtedy sprawdzałem bo nie wierzyłem. Teraz też szukam takich koni ... niech będzie źrebaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315 |
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju Moze to i racja, ale niektóre "młode wilki" muszą gdzieś zbierać te punktciki. Itf zgodzę się, ale w chelkach parę lat temu taki Canas (po aferze dopingowej) czy del Portek turniej po turnieju jechali po win dając dobrze zarobić. Do dziś nie zapomne jak Canas walnął 4 chele z rzędu (a kursy na niego były na początku po 1,6 - 1,7) a w piątym w finale padł, kurwa z Guccione ... na ziemi - 3 razy wynik wtedy sprawdzałem bo nie wierzyłem. Teraz też szukam takich koni ... niech będzie źrebaków. tak czymać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Koniusz po finał ITFu w Czechach, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Koniusz wraca w taju z 0-3 na 7-3,  1-1 w setach, Grigelis po 2 setach - 19 asów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
na olge 2.62 , a tydzien temu było raptem 1.3 bet zadziwia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|