Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 37 1 2 3 36 37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Świetna walka nam się szykuje dzisiejszej nocy:
Prowodnikow vs Alvarado
Prowodnikow prowadzony przez wielkiego Freddiego Roacha wraca do ringu po przegranej walce z Bradleyem- tym samym który ostatnio pokazał Marquezowi jak mądrze walczyć. Bradley nie zrobił tego jednak w walce z Rusłanem (którą według opinii wielu znawców przegrał) i wdał się w nim w bijatykę przez którą niemal nie został znokautowany. Nasuwa się pytanie czy to Rusłan nie umiał (nie ma wystarczająco mocnego ostatniego uderzenia) wykończyć przeciwnika czy też Bradley ma tak mocną szczękę. Wspominam o tych walkach nie bez potrzeby- otóż Timothy walczył z Prowodnikowem jak idiota- zero myśli taktycznej, chłodnej głowy- ot taka sobie napierdzielanka przed monopolowym. Widać, że przeanalizował tę walkę i wyciągnął wnioski co widać było w walce z Dianmitą.
Jeśli Alvarado nie popełni takiego błędu jak Bradley a zawalczy tak jak w rewanżu z Riosem to o wynik jestem spokojny.
Alvarado na pewno jest pięściarzem lepszym technicznie , z lepszą obroną i szybkością. Powinien uderzać z dystansu, doskakiwać do póldystansu z jakąś kombinacją i natychmiastowy odskok. Tak walcząc na pewno zapewni sobie zwycięstwo na punkty.
Warto wspomnieć jednak o jednej rzeczy na niekorzyść Alvarado - wczoraj na oficjalnym ważeniu wniósł pół kilograma więcej ale po regulaminowych dwóch godzinach wszystko było już ok.
Walka odbędzie się w Denver- rodzinnym mieści Alvarado.
W narożniku Rusłana zabraknie Roacha.
Alvarado zarobi za ten pojedynek 1,3 mln $, z kolei Prowodnikow zainkasuje 600 tys.Za ostatnie walki zainkasowali: Alvarado za rewanż z Riosem 650 tys, a Prowodnikow za walkę z Bradleyem 150 tys.

Mike Alvarado wygra @1.8
Mike Alvardo - By Decision or Technical Decision @2.88
Mike Alvardo - Unanimous Decision @3.6

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Alvarado niestety nie posłuchał moich porad i skończył jak skończył ...
na dzisiejsze ufc (które już się zaczęło)
Miller, Manuwa, Machida
no i box:
hopkins-murat walka potrwa pełen dystanas, kell brook wygra przez ko/tko
peter quillin wygra na punkty

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by przemekwn
Alvarado niestety nie posłuchał moich porad i skończył jak skończył ...
na dzisiejsze ufc (które już się zaczęło)
Miller piwo
Manuwa piwo
Machida piwo
no i box:
hopkins-murat walka potrwa pełen dystanas piwo
kell brook wygra przez ko/tko piwo
peter quillin wygra na punkty confused
Szkoda tego rozcięcia u Rosado. został poddany w 10 rundzie ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
na dzisiejszą noc:
Afolabi, Golovkin, Chandler =1,87
Jakoś nie widzę innych rozwiązań w tych trzech walkach. Janik nie powinien sprawić większych problemów Afolabiemu ze względu na doświadczenie, szybkość, technikę. Osobiście przewiduję wygraną na punkty. Golovkina nie trzeba przedstawiać kibicom boksu. Każdy kto oglądał tego gościa wie jak bije, jak się rusza, jak potrafi rozgryźć zawodnika. Niesamowity repertuar ciosów plus uderzenie jak z armaty. Pytanie tylko kiedy postanowi skończyć Stevensa? No i Chandler który walczy w Bellatorze a zupełnie nie pasuje tutaj. Jest świetnym zapaśnikiem i bokserem z bardzo dobrą kondycją.

Oprócz tego daję jeszcze :
Towers @3.05
Golovkin wygra w rundach 7-9 @7.5

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by przemekwn
na dzisiejszą noc:
Afolabi piwo , Golovkin piwo , Chandler confused =1,87
Jakoś nie widzę innych rozwiązań w tych trzech walkach. Janik nie powinien sprawić większych problemów Afolabiemu ze względu na doświadczenie, szybkość, technikę. Osobiście przewiduję wygraną na punkty. Golovkina nie trzeba przedstawiać kibicom boksu. Każdy kto oglądał tego gościa wie jak bije, jak się rusza, jak potrafi rozgryźć zawodnika. Niesamowity repertuar ciosów plus uderzenie jak z armaty. Pytanie tylko kiedy postanowi skończyć Stevensa? No i Chandler który walczy w Bellatorze a zupełnie nie pasuje tutaj. Jest świetnym zapaśnikiem i bokserem z bardzo dobrą kondycją.

Oprócz tego daję jeszcze :
Towers @3.05 confused
Golovkin wygra w rundach 7-9 @7.5 piwo
Chandler przegrywa na niejednogłośnie na punkty po świetnej walce obu zawodników.
Towers do obstawiania się nie nadaje.
Golovkin to maszyna do zabijania.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
dzisiejsze ufc nie nadaje się zbytnio wg. mnie do obstawiania i jedyny pojedynek jaki sobie wybrałem to
Ronny Markes vs. Yoel Romero 1 bo po kursie 2.7 na pewno warto parę groszy postawić wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by przemekwn
dzisiejsze ufc nie nadaje się zbytnio wg. mnie do obstawiania i jedyny pojedynek jaki sobie wybrałem to
Ronny Markes vs. Yoel Romero 1 confused bo po kursie 2.7 na pewno warto parę groszy postawić wink
Na dziś 3 walki, które osobiście mocniej przyłożę :
Maciej Sulecki - Lukasz Wawrzyczek 1
Mikey Garcia - Roman Martinez 1
Nonito Donaire - Vic Darchinyan 1

@1.8 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by przemekwn
Na dziś 3 walki, które osobiście mocniej przyłożę :
Maciej Sulecki - Lukasz Wawrzyczek 1 piwo
Mikey Garcia - Roman Martinez 1 piwo
Nonito Donaire - Vic Darchinyan 1 piwo

@1.8 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Jutrzejsze ufc:
główny dubel to :
GSP + Macdonald =1,75
oprócz tego Evans (1,53), Story (1,5) - muszę poszukać tutaj wygranej na punkty Rickiego , Bagautinov (2,25) i za parę groszy : Campuzano (4.4)

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Froch zwcyciestwo, ale po co ten sedzia przerywal tak szybko..

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Originally Posted by jadanek
Froch zwcyciestwo, ale po co ten sedzia przerywal tak szybko..


W momencie przerwania walki Froch przegrywal i to wyraznie moim zdaniem. Kolejna walka w ktorej sedziowie wypaczaja wynik - ale boks to jeden ze sportow w ktorym nie zawsze wygrywa lepszy laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by jadanek
Froch zwcyciestwo, ale po co ten sedzia przerywal tak szybko..
w anglii boks nabrał sporo rozpędu ostatnimi laty, ale sędziowie bardzo często mają takie wpadki jak ta wczorajsza (zresztą nie tylko w anglii patrz walka pacmana z bradleyem czy mayweathera z alvarezem gdzie o ile dobrze pamiętam sędzina ross dała remis). groves prowadził na kartach punktowych ale główny sędzia lubi frocha. moim zdaniem owszem-walka przerwana za wcześniej ale w następnej rundzie groves i tak leżałby na deskach. powinno być liczenie na stojąco i kontynuowanie walki. tak to widzę smile
ogólnie bardzo dobra walka jak i cała gala.


Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
... czy walka Goloty z Saleta tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Witam dziś jest walka Damiana Grabowskigo w M1 (MMA) w Betsafe widzę kurs a czy gdzieś jeszcze widzicie ? widzieliście ?
Niby Win powinien być bez dwóch zdań , wczoraj 1.65 dzis 1.57.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by buldog
Witam dziś jest walka Damiana Grabowskigo w M1 (MMA) w Betsafe widzę kurs a czy gdzieś jeszcze widzicie ? widzieliście ?
Niby Win powinien być bez dwóch zdań , wczoraj 1.65 dzis 1.57.
maraton 1.91 ; pograne już.
warto postawić na grabowskiego chociażby ze względu na to, że do tej walki przygotowywał się w American Kickboxing Academy

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jak najbardziej jestem za tym typem smile
Tą walką otworzy sobie bramę do najlepszej federacji na świecie. Po prosty trzeba to wygrać.
gdzieś jeszcze widzialeś kursy?

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
ciekaw jestem czy trengingi z Velasquezem i Cormierem pomogą smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
ooo już 1.8 magia mecz.pl grin laugh żart smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
tylko maraton i betsafe.
zresztą kiedy zobaczyłem w maratonie 1.91 to już więcej nie szukałem wink
swoją drogą można do niego dołożyć stevensona i kovaleva i wychodzi zacny kupon smile

Strona 1 z 37 1 2 3 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, 11kera11, JelineK, betowiec), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1