Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Hibi 2set 6:0 @5 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel
Hibi 2set 6:0 @5 boks
ooo

Dołączył: May 2013
Posty: 487
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 487
Originally Posted by Azazel
Hibi 2set 6:0 @5 boks
izi dzięki

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
papa

Dołączył: May 2013
Posty: 487
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 487
andre miele set !! hura

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
http://campl.us/qC2P rodża w drodze na trening

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO smile

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by Sensei65
http://campl.us/qC2P rodża w drodze na trening
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by tronk
Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO smile

już za niecały miesiąc Puchar Hopmana z Janowiczem i Radwańską

http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Hopmana_2014#Mecze_grupowe

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by avikko
[quote=tronk]Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO smile

już za niecały miesiąc Puchar Hopmana z Janowiczem i Radwańską

Kolego, a w tym roku nie ma juz pokazówek między Rafą a Rożerem, jednej w Szwajcarii a drugiej w Hiszpanii? Tam jest zawsze dobry deal.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Sensei65
http://campl.us/qC2P rodża w drodze na trening
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki.
po pierwsze Federer jest katolikiem i śmiało się do tego pryznaje nawet był na audiencji u benedykta XVI, po drugie najlepszy bh ma wawrinka i nigdy nie mówiłem że było inaczej , po trzecie Nadal sam przyznaje że Fedex jest najlepszym tenisistą w historii sportu i zarazem legendą jak Rod Laver

bez napinki

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Sensei65
http://campl.us/qC2P rodża w drodze na trening
Czym tu się podniecac, szwajcarskim jude którego Rafa oprawia kiedy chce i jak chce. Może kiedyś był b.dobry, ale i tak nie ma charakteru. Zawsze jak przegrywa z Rafą to płacze, trzeba być charakternym jak Vinni Jones. I chociaż nie pisz, że jego jednoręczny beckhend jest cudowny, ma dobry ale inny mają lepszy vide Wawrina, Gasquet czy Gonzo (zawsze mnie to dziwi że często zabiegał go i walił odwróconym forhendem, chociaż prawie wtedy w 100% były winy). Pozdro. Bez napinki.
po pierwsze Federer jest katolikiem i śmiało się do tego pryznaje nawet był na audiencji u benedykta XVI, po drugie najlepszy bh ma wawrinka i nigdy nie mówiłem że było inaczej , po trzecie Nadal sam przyznaje że Fedex jest najlepszym tenisistą w historii sportu i zarazem legendą jak Rod Laver

bez napinki

Szacun za odp. Napisz może co teraz rzeźbirz (napisałem tak - bo tylko tenis na mączce jest prawidzwą batalią), jak nie ma wielkiego tenisa. Są przecież lokalne fiuczery. W Brazylli walę na takich miele i itp. ale kursy marne. Chociaż po analizie widziałem, że jakieś no name kursy wchodzą po 3,70.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544
Likes: 10
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by avikko
[quote=tronk]Ciężko wytrzymac bez tenisa, bez tych meczy i emocji z tym związanych, aby do stycznia i AO smile

już za niecały miesiąc Puchar Hopmana z Janowiczem i Radwańską

Kolego, a w tym roku nie ma juz pokazówek między Rafą a Rożerem, jednej w Szwajcarii a drugiej w Hiszpanii? Tam jest zawsze dobry deal.

chodzi mi o powazne granie, mecze o stawke

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by Sensei65
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju
Moze to i racja, ale niektóre "młode wilki" muszą gdzieś zbierać te punktciki. Itf zgodzę się, ale w chelkach parę lat temu taki Canas (po aferze dopingowej) czy del Portek turniej po turnieju jechali po win dając dobrze zarobić. Do dziś nie zapomne jak Canas walnął 4 chele z rzędu (a kursy na niego były na początku po 1,6 - 1,7) a w piątym w finale padł, kurwa z Guccione ... na ziemi - 3 razy wynik wtedy sprawdzałem bo nie wierzyłem. Teraz też szukam takich koni ... niech będzie źrebaków.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Sensei65
nie tykam itfów z prostego względu jednym odpuszczonym meczem w 1 rundzie takiego turnieju można zgarnąć więcej $ niż za wygranie całego turnieju
Moze to i racja, ale niektóre "młode wilki" muszą gdzieś zbierać te punktciki. Itf zgodzę się, ale w chelkach parę lat temu taki Canas (po aferze dopingowej) czy del Portek turniej po turnieju jechali po win dając dobrze zarobić. Do dziś nie zapomne jak Canas walnął 4 chele z rzędu (a kursy na niego były na początku po 1,6 - 1,7) a w piątym w finale padł, kurwa z Guccione ... na ziemi - 3 razy wynik wtedy sprawdzałem bo nie wierzyłem. Teraz też szukam takich koni ... niech będzie źrebaków.

tak czymać

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Koniusz po finał ITFu w Czechach, boks smile


Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Koniusz wraca w taju z 0-3 na 7-3, grin

1-1 w setach, Grigelis po 2 setach - 19 asów. smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
na olge 2.62 , a tydzien temu było raptem 1.3 bet zadziwia laugh

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, burbon, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,236 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1