|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Jakas nowa promocja. Jednak jeszcze z niej nie skorzystalem. Miał juz ktos kontakt z tym bukiem bo widze ze maja +50 Euro a to juz nie zły bonus ! Z anglika jestem slaby wiec licze ze ktos tu cos potłumaczy ! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jakas nowa promocja. Jednak jeszcze z niej nie skorzystalem. Miał juz ktos kontakt z tym bukiem bo widze ze maja +50 Euro a to juz nie zły bonus ! Z anglika jestem slaby wiec licze ze ktos tu cos potłumaczy ! Pozdro temat juz istnieje...poszukaj dobrze to tylko na 2giej stronie co najwyzej...
|
|
|
Link skopiowany do schowka