|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
kupcza wszedzie, anglia niczym sie od innych krajow nie rozni poza tym, ze wiecej stacji te lige pokazuje(przez co niektorym sie wydaje, ze mniejsze szanse na krecenie lodow) w hiszpanii jak kiedys ktos sypnie jak dziurowicz to dopiero bedzie jadka  na dole tabeli co roku trwa jedno wielkie targowisko wspomnisz kiedys moje slowa przyjacielu  ja tego nie neguję ale turasy to już jednak mega przekretasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no w turcji sie nie szczypia, ale tam poczucie bezkarnosci jest tak duze, ze maja w dupie wszystko i wszystkich i niestraszne im zadne uefy  Aro ... pocisnalem lyon-1 @2.82 w pinku - na tej pewusi zaczne i skoncze jutrzejszy dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
lece, adios amigos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
wracam a tu same zaskoczenia, szkoda gadać to nie ma co grać chyba, że na fixy tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Craxa 2,15 Legia-1,5 2,10   Ale Kita i Murzyn z Craxy do gazu za moje handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na dzisiaj Zagłebie-Podbeskidzie x2 1,90 Czerwo w meczu 3,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czy ja wiem...
Chyba jednak Lubin. Mecz o 6 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Piłkarzyki Zagłebia dostali wpierdol. Znając nasze realia to dzisiaj nie będa potrafili ze strachu kopnąć prosto piłki. A Bielsko Ojrzyńskiego nie odstwia nogi i gra bardzo ambitnie co maja w zwyczaju drużyny prowadzone przez niego. Oczywiście moge sie mylić i wpierdol od kibiców może zmotywować Zagłębie do większego wysiłku( co w Lubinie niesłychanie żadko sie zdarza). Ale będę się trzymał pierwszej wersji, że ambicja i nieustępliwośc wystarczy dzisiaj na Lubińskie gwiazdki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" Sportowo " możesz mieć rację w ocenie aktualnych potencjałów tych drużyn. Ja jednak mam na myśli wynik przez pryzmat około sportowy. Lubin razem z Bełchatowem ( może jeszcze Łęczna ), to ostatnie bastiony PRL-owskich zakładowych, resortowych klubów. Szczególnie KGHM chce się promować przez sport, a wyniki... są jakie są. Poza tym w zimę pewnie nastąpi tam rewolucja w składzie. Gdzie ci piłkarzyki, co mają w Lubinie jak pączki w oleju, znajdą lepsze warunki. Moim zdaniem zrobią wszystko, a może i więcej, aby wygrać ten mecz. Inna sprawa, że głowy za to nie dam, nawet ręki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562 |
Ja dziś gurbo w strone x2 w meczu KGHM - Podbeskidzie BB. Gliwa będzie obsrany i na pewno coś wpuści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
" Sportowo " możesz mieć rację w ocenie aktualnych potencjałów tych drużyn. Ja jednak mam na myśli wynik przez pryzmat około sportowy. Lubin razem z Bełchatowem ( może jeszcze Łęczna ), to ostatnie bastiony PRL-owskich zakładowych, resortowych klubów. Szczególnie KGHM chce się promować przez sport, a wyniki... są jakie są. Poza tym w zimę pewnie nastąpi tam rewolucja w składzie. Gdzie ci piłkarzyki, co mają w Lubinie jak pączki w oleju, znajdą lepsze warunki. Moim zdaniem zrobią wszystko, a może i więcej, aby wygrać ten mecz. Inna sprawa, że głowy za to nie dam, nawet ręki. Ja także za x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
[ Linked Image] [ Linked Image] ale kasiaora wpływa na wygląd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
"Przegląd Sportowy"
Wiele wskazuje na to, że wkrótce w reprezentacji znów wystąpią bracia bliźniacy. Sztab szkoleniowy kadry szykuje listę zawodników z polskiej ligi, którzy w styczniu rozegrają w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dwa mecze kontrolne. Z pierwszej ligi powołani mają zostać Mateusz i Michał Mak z GKS Bełchatów Asystenci selekcjonera Adama Nawałki, czyli przede wszystkim Bogdan Zając i Jarosław Tkocz, od kilku tygodni obserwują kandydatów do wyjazdu na to zgrupowanie. Pod lupę brani są nie tylko piłkarze z ekstraklasy, ale i z pierwszej ligi. Według naszych informacji największe szanse na powołanie z zaplecza ekstraklasy ma bramkarz GKS Katowice Łukasz Budziłek oraz bracia Mateusz i Michał Makowie. Bliźniacy mają za sobą dobrą rundę, w której byli najlepszymi zawodnikami walczącego o powrót do elity Bełchatowa. Braci na żywo w ostatnich meczach oglądał Bogdan Zając.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja dziś gurbo w strone x2 w meczu KGHM - Podbeskidzie BB. Gliwa będzie obsrany i na pewno coś wpuści. Gliwa nie będzie grał. Jeż również. Na dniach powinni rozwiązać kontrakty. No właśnie pytanie - jak KGHM-y będą grały z klocem w gaciach. Skoro to patałachy to raczej nie ma co liczyć na sportową złość. Bardziej bym chyba obstawał za tym, że kloc w gaciach i nogi z waty nic dobrego nie przyniesie. A Bielsko Ojrzyńskiego pokazało wolę walki już w meczu z Legią. A tak btw Orest już mógłby zdać sprzęt, bo gdzie się nie pojawi to gada jak zacietrzewiony dziadzio, któremu nic nie pasuje. Tak to wygląda. Ja się tego śmierdzącego gówna nie tykam. Poobserwuję z boku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Widzę licówki za 5k wsadzone jak każdy celebryta w naszym kraju
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ja dziś gurbo w strone x2 w meczu KGHM - Podbeskidzie BB. Gliwa będzie obsrany i na pewno coś wpuści. Gliwa nie będzie grał. Jeż również. Na dniach powinni rozwiązać kontrakty. No właśnie pytanie - jak KGHM-y będą grały z klocem w gaciach. Skoro to patałachy to raczej nie ma co liczyć na sportową złość. Bardziej bym chyba obstawał za tym, że kloc w gaciach i nogi z waty nic dobrego nie przyniesie. A Bielsko Ojrzyńskiego pokazało wolę walki już w meczu z Legią. A tak btw Orest już mógłby zdać sprzęt, bo gdzie się nie pojawi to gada jak zacietrzewiony dziadzio, któremu nic nie pasuje. Tak to wygląda. Ja się tego śmierdzącego gówna nie tykam. Poobserwuję z boku. równie dobrze może być odwrotnie, bo jak znowu nie wygrają to może dojdzie do kolejnej interwencji kibiców, a może wtedy nie szyby w aucie, a zęby polecą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
w takim razie może over 2,5? jedni obsrani drudzy nabuzowani, do tego jakis over kartkowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Over na kartki to jedyne co wydaje się rozsądne. Rozjemcą będzie Stefański. Ktoś ma gdzieś pod ręką statystyki kalosza?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|