|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jakbyś napisał Pieprzcie Ligę Polską to miałbyś kolejny nazwę, gdy PLP znowu chciało ją zmienić - obecnie zamiast Piłkarskiej Ligi Polskiej jest Pierwsza Liga Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Rusza kolejna edycja konkursu sponsorowanego przez ComeOn [ads.comeon.com] - Dział konkursowy
Zapraszamy do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
jakbyś napisał Pieprzcie Ligę Polską to miałbyś kolejny nazwę, gdy PLP znowu chciało ją zmienić - obecnie zamiast Piłkarskiej Ligi Polskiej jest Pierwsza Liga Polska Pieprzcie Lige Kopaczy, ale to juz zajete w innej dyscyplinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
czas odbic sie od dna Botev Plovdiv-CSKA Sofia over 2.5 gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Botev 1111111111-0 z karnego jeszcze dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Zenit z przewagą 2 zawodników, może ze dwie jeszcze strzelą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Botev trzymać to  Młode Zenity po jeszcze jedną grubo  a najlepiej po dwie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Botev trzymać to  Młode Zenity po jeszcze jedną grubo  a najlepiej po dwie   Tzn rezerwy Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
1 Powyżej 1.5 Al Shaab Sharjah v Al Dhafra SCC (1. połowa - Gole) 05/12/2013 Brak 2.20 Odbędzie się Stawka: 150,00 Zwrot: 330,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
1 Powyżej 1.5 Al Khaleej Saihat v Ohod Madinah (Gole) 05/12/2013 Brak 1.72 Odbędzie się Stawka: 152,00 Zwrot: 262,54 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 243 |
Ja czekam na ov. 0,5~1.7 i ładuje grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Zagłębie & Lyon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Botev trzymać to  Młode Zenity po jeszcze jedną grubo  a najlepiej po dwie   lipa z tym Zenitem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Koźmiński na twitterze
podobno "Legia zaproponowała Śląskowi za Marco Paixao 50 tysięcy euro"
jeśli to prawda to mają rozmach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Koźmiński na twitterze
podobno "Legia zaproponowała Śląskowi za Marco Paixao 50 tysięcy euro"
jeśli to prawda to mają rozmach Prawda, jeszcze parę dni przed tym manager Paixao powiedzial ze jak odejdzie to za 700k € A tu jeb jak Legia przebiła wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Koźmiński na twitterze
podobno "Legia zaproponowała Śląskowi za Marco Paixao 50 tysięcy euro"
jeśli to prawda to mają rozmach Prawda, jeszcze parę dni przed tym manager Paixao powiedzial ze jak odejdzie to za 700k € A tu jeb jak Legia przebiła wszystkich... a za Furmana niby Stuttgart dawał 3.5 mln euro, a Legia powiedziała - sześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Furmana to powinni oddać z pocałowaniem ręki bo tak jak Żyro przegapią moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
1 Powyżej 1.5 Al Shaab Sharjah v Al Dhafra SCC (1. połowa - Gole) 05/12/2013 Brak 2.20 Odbędzie się Stawka: 150,00 Zwrot: 330,00  Zap*****ć po bramkę ciapate dz***** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Koźmiński na twitterze
podobno "Legia zaproponowała Śląskowi za Marco Paixao 50 tysięcy euro"
jeśli to prawda to mają rozmach Prawda, jeszcze parę dni przed tym manager Paixao powiedzial ze jak odejdzie to za 700k € A tu jeb jak Legia przebiła wszystkich... a za Furmana niby Stuttgart dawał 3.5 mln euro, a Legia powiedziała - sześć Dajcie spokój, albo oni są zakochani sami w sobie albo widzą w zaczesce mesjasza na mecz z Apollonem... Takich graczy jak ktoś chce kupić za taką kase to bym wsiadał do auta i rura do Stuttgartu gościa bym im zawoził...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Takich graczy jak ktoś chce kupić za taką kase to bym wsiadał do auta i rura do Stuttgartu gościa bym im zawoził... najlepiej w bagażniku, żeby się po drodze nie rozmyślił i nie dał nogi na jakimś postoju 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|