Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#609806 29/06/2006 10:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
[color:"red"] National League [/color]
2:20 pm (20:20 czasu polskiego)
Milwaukee-Chi. Cubs
Gonzalez (0-0, 6.08)- Prior (0-2, 9.64)

[color:"blue"]
Interleague [/color]
12:35 pm (18:35 czasu polskiego)
Chi. White Sox-Pittsburgh
CHW: Contreras (8-0, 3.15)-PIT: Duke (5-7, 4.86)

3:35 pm (21:35)
Oakland-San Diego
OAK: Haren (6-6, 3.56)-SD: Peavy (4-8, 4.50)

3:35 pm (21:35)
Texas-San Francisco
TEX: Koronka (6-4, 5.02)-SF: Schmidt (6-3, 2.82)

7:05 pm (01:05)
N.Y. Mets-Boston
NYM: Glavine (11-2, 3.33)-BOS: Schilling (9-2, 3.61)

7:05 pm (01:05)
Philadelphia-Baltimore
Madson (7-5, 6.40)- Lopez (5-8, 6.45)

7:07 pm (01:07)
Washington-Toronto
WAS: Patterson (1-1, 3.41)-TOR: Halladay (9-2, 3.07)

7:10 pm (01:10)
Kansas City-Cincinnati
KC: Keppel (0-4, 4.78)-CIN: Arroyo (9-4, 2.58)

9:40 pm (03:40)
Seattle-Arizona
SEA: Meche (7-4, 3.94)-ARI: Gonzalez (2-1, 4.65)

Bonus: Unibet
#609807 29/06/2006 16:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
zgodnie z "bukmacherskim prawem Murphy'ego" kiedy jest się jakimś typkiem zachwyconym i podzieli się człowiek tym z ogółem, to na pewno będzie wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no ale nie będę aż tak zabobonny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

strasznie na dzisiaj spodobał mi sie typek:
pittsburgh - cws over 9 baw
jeszcze kiedy nie znałem kursów ani nawet lini na ten meczu, to i tak już z góry zakładałem, ze zagram sobie overka. Jeden powód jest statystyczny, tzn. w dwóch pierwszych meczach serii padł under, co u Soxów nie jest częste. Do tego Pittsburgh który też lubi overować (tzn. wysoko dostawac w d***) na ostatnie 4 mecze zaliczył 3 undery.
Drugim powodem zagranie tego typku są pitcherzy. Duke jest jeszcze nieopierzony... sezon zaczał nieźle, ale ostatnio spisuje się tak jak i cała ekipa Piratów. Naprawde kiepsko rzuca, co w połączniu z zajebistą siłą ognia Soxów może dac tylko jeden efekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Contreras... bilans 8-0 jest zajebisty!!! ale w ostatnich paru meczach koleś nie zachwyca... oddaje (jak na siebie) sporo hitów, w każdym meczu trafił te parę punktów. Soxi wygrywali ,bo zdobywali więcej niż on oddał, ale to już nie ten sam Contreras co na początku sezonu, tak więc i piraci mogą stuknąć w tym meczu pare punkcików, a moze więcej niż tylko pare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Trzeci powód zagrania takiego singielka to kurs. Patrze do Pinnka - over 8,5 (1,96) - myśle sobie - SUPER!!! ale zajrze jeszcze do Sportingu a tam przy takiej samej lini 1,87 , czyli gram w Pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale tak dla formalności postawnowiłem spradzić baw. Ale z góry zakładalem ,że tam totalna kicha, bo z moich dotychczasowych obeserowacji jasno wynikało, ze oni masakrycznie mają zaniżone kusy właśnie na overy. tymczasem patrze i oczom nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> over 9 (2,15) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> linia owszem o 0,5 wyżej ,ale kursik jak dla mnie bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
...i to już tego krótkiego uzasadnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ciekawostka która rzuciła mi się jeszcze w oczy jest taka, ze Pittsburgh ma fatalny bilans swoich 3-cich meczy!!! wynosi on 3:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a do tego bilans trzecich spotkań w serii po przegranym drugim meczu to... 0:10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> szkoda ze kurs na CWS jest tak niski, bo w powietrzu wisi ich wygrana, ale po takim kursie to odpuszczam i wole już tego swojego overka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#609808 29/06/2006 16:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam.Co do meczu PIT-CWS tez optuje za overem .W sumie starterzy dotychczas mieli statystyki 14over-14 under,trzy ostatnie pojedynki bilans 4 over- 2 under,jak zaznaczyl rockeman CWS ma niezla sile ognia wiec po kursie 2.15 biore w ciemno i wole overka niz obstawiac dwudrogowo.Contreras bilans 8-0 ,ale nic nie moze przeciez wiecznie trwac,do tego dzis w nocy ledwo,ledwo,tak ze niech wygra lepszy

#609809 29/06/2006 16:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Dla mnie dzisiaj jedynym typem jest Cincinnati.
Po pierwsze gram to w progresji na przełamanie ciągu (CIN LWLWLWLWLW).
Po drugie dzisiaj rzuca Keppel, który w tym sezonie wystąpił w 7 meczach, 5 z nich rozpoczynał, bilans wiadomo 0-4, ERA 4.78. Co ciekawe w tych 5 spotkaniach padał under, a KC ma ciąg OuOuOu.
Po trzecie liczę na dobry występ Arroyo, najlepszego pitchera u gospodarzy.
CIN 1.38/23j

#609810 29/06/2006 18:56
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
witam entuzjastów baseballa
mam prośbę mógłby ktoś podać stronkę gdzie są statystyki meczów under/over
z góry dzięki

#609811 29/06/2006 19:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

#609812 29/06/2006 21:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam 28.06
Cos napisze przed meczami a mianowicie chodzi o pewniaki
To ladnie wyglada Pittsburgh Pirates rekordowa ilosc L co ok. 10 2,50
Nastepmnie New York Mets ale to na zywo 1,93 przed meczem (seria 10W Bostonu na przelamanie)
No i drugi mecz Philadelphia Phillies po pieknym kursie i na przelamanie 6L
Pozdrawiam

No to dzis powtorka z wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pozmienialy sie kursy(niewiele) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i juz jeden typ wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#609813 29/06/2006 23:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no to poszły jeszcze dwa meczyki na nocke - stawka raczej rekreacyjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kc - cin over 9,5
uzasadnienie? sam nie wiem dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dla emocji chciałem coś postawić i wybrałem właśnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

baltimore - philadelphia under 11 (1,87)
zachęciłą mnie cholernie wysoka linia. A często jest tak , ze mecz w którym jest spodziewana ogromna ilośc punktów kończy się ultraunderowo, i myślę, ze tak będzie i w tym przypadku. Obie ekipy ostatnio dużo overowały, więc czas spuścić z tonu, a mysle ,ze Lopez i Madsen pokażą sie też dziś z dobrej strony.
Zwycięzca tego meczu to dla mnie totalna niewiadoma. Jest wiele argumentów przemawiających za każdą z ekip i niesposób wskazać zwycięzce. dla mnie to loteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Seria zostanie przełamana czy podrzymana? madsen się zalamał po swoim ostatnim fatalnym występie, czy jest pełen chęci do rehabilitacji? Lopez po ostatnim rewelacyjnym występie nabral pewności siebie, czy sodówka mu uderzy do głowy i wyjdzie do dzisiejszego spotkania zbyt ufny w swoje umiejętności , co go zgubi? scenariuszy na to spotkanie jest cała masa. NO BET jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy...

boston - mets... - tutaj zarobimy na "lajfie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
swoją drogą ciekawe, jak sie dziadki spiszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w sumie kurs 2,05 na under 9 chyba niezły, ale jednak to sobie darowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#609814 30/06/2006 02:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no to wszystko zgodnie z planem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

baltimore - philadelphia 0-4 czyli... izzzzzi under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

cinncinnati - KC 6-5 czyli over , choć nie aż tak izzzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

i boston z metsami jednak też under ,dziadki się spisały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

czyli generalnie cudowna noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> z overkiem w Pittsburghu na czele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

...ta prawidlowość mi towarzysząca chyba nigdy się nie skończy.... jak trafiam to absolutnie wszystko, i jak je#$% to też totalnie wszystko... znając życie jutro moja skutecznośc wyniesie 0/5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale kij w tyłek zafajdanemu losowi, dziś jest super więc jestem hepi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#609815 30/06/2006 05:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Kansas City-Cincinnati
5-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +8,74j
---
Bilans typów MLB 199W-157L-12R +43,16j


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1