Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 139 z 140 1 2 137 138 139 140
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
LYON-1 @2.82 boks

zle

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Originally Posted by JackOne
Originally Posted by JackOne
Originally Posted by JackOne
Originally Posted by JackOne
[Linked Image]

Witam!
Wrzucam to tutaj, ponieważ najwięcej ludzi właśnie w tym temacie się zbiera i dyskutuje. Chciałbym się też podzielić typami ( nie swoimi), ale zachęcam do zagrania ich. Teraz dwie godzinki prac domowych, a potem piwko i zerkanko!

santa santa santa

kasa kasa kasa kasa kasa kasa

Dziękuję, dobranoc smile

2-3 smile

3-2* smile

Cała siatkówka

Jakiś śmiszny mecz, kursy poodwracały się.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
nie idę jeszcze spać, Olimpie Asuncion spróbuję jeszcze over 3.5 @2

Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
co tam Gliwa i Jeż >

http://babol.pl/kat,1025465,title,Skandal-Zaatakowali-pilkarza-siekiera,wid,16231671,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=611ca0

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by JackOne
Originally Posted by JackOne
[Linked Image]

Witam!
Wrzucam to tutaj, ponieważ najwięcej ludzi właśnie w tym temacie się zbiera i dyskutuje. Chciałbym się też podzielić typami ( nie swoimi), ale zachęcam do zagrania ich. Teraz dwie godzinki prac domowych, a potem piwko i zerkanko!

santa santa santa

kasa kasa kasa kasa kasa kasa

Dziękuję, dobranoc smile
dzieki za typy, jak nigdy zagrałem w dubelku ... przy 0-2 w siatę przestałem sledzic live laugh



piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
a ja śmiem twierdzić, że załadują im 3-4 bramki i każą wypierdalać do Bielska, i piszę to całkowicie serio
Około 22:15 będziemy mądrzejsi w tej kwestii.
wink co nie zmienia ze Zaglebie jest tragiczne
Jedni warci drugich laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Jak narazie tydzień idzie dobrze, szkoda czarnej Środy ale takie życie typera...

na dzisiaj mnie korci tak jak we Wtorek coś na Saarbrucken to dzisiaj takie handi na Kartagine z Barcą, no i na pewno coś się chyba jeszcze znajdzie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Witam, własnie oglądałem powtórki z 1 połowy, Adelaide dnb @2.5 warte ryzyka

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Originally Posted by c1nek
Witam, własnie oglądałem powtórki z 1 połowy, Adelaide dnb @2.5 warte ryzyka
kartagina pod wodzą hanibala jest silna

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
spoko
mieć over 9.5 kornera u Kangurów.
Wbić w pierwszej połowie 9 i czekać na 10 do 85 minuty laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by c1nek
Witam, własnie oglądałem powtórki z 1 połowy, Adelaide dnb @2.5 warte ryzyka
kartagina pod wodzą hanibala jest silna
zamysł był dobry, ale razili nieskutecznością

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
betis mial karnego i nie strzelil ;///

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Sensei65
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00
co w tym takiego pewnego?

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by Sensei65
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00


wiesz ze w razie wtopy cie znajdziemy ?? laugh

Dołączył: Aug 2013
Posty: 63
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 63
Originally Posted by BKS
Originally Posted by JackOne
Originally Posted by JackOne
[Linked Image]

Witam!
Wrzucam to tutaj, ponieważ najwięcej ludzi właśnie w tym temacie się zbiera i dyskutuje. Chciałbym się też podzielić typami ( nie swoimi), ale zachęcam do zagrania ich. Teraz dwie godzinki prac domowych, a potem piwko i zerkanko!

santa santa santa

kasa kasa kasa kasa kasa kasa

Dziękuję, dobranoc smile
dzieki za typy, jak nigdy zagrałem w dubelku ... przy 0-2 w siatę przestałem sledzic live laugh



piwo

Ja zagrałem w singlach, ryzyko po pierwszy meczu Galata się zminimalizowało do zera, bo i tak byłbym na plusie z tego względu głównie, że kursy były powyżej 2 smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Originally Posted by thomas_1500
Originally Posted by Sensei65
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00


wiesz ze w razie wtopy cie znajdziemy ?? laugh
proście a otrzymacie , szukajcie a znajdziecie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630
Likes: 10
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Sensei65
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00
co w tym takiego pewnego?
nie wiem , dostałem info to podaje dalej

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Legia chcę od VfB 6mln za Furmana...

ale mam lepszego niusa z Niemiec od kumpla.

Schalke chciała na bramkę Fabiana, któryś z naszych to usłyszał i puścił to w Polskie media że Schalke chcę Fabiańskiego...

A Schalke chodziło o Fabiana Giefera z Dusseldorfu którego kupili na dniach...

Polskie media rządzą...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Sensei65
daje pewke roku :

robertson - bingham 1 snooker 14:00
co w tym takiego pewnego?
nie wiem , dostałem info to podaje dalej
ok podam dalej laugh

Strona 139 z 140 1 2 137 138 139 140

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, betowiec, Sensei, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,637 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1