Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 29 1 2 13 14 15 16 17 28 29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by bitnap
co ty polecasz ssaku, daj spokoj

powinni ludziom doplacac za ogladanie takich gowien


Nie przesadzaj. To film typowo rozrywkowy, bez glebszego przeslania.

Wole Iluzje niz te wszystkie Thory, Pacific Rimy i inne dziela tworzone na podstawie komiksow/gier.

Dokładnie. Iluzja, to prawie 2h czystej rozrywki. Wg mnie przyjemnej rozrywki, bo się nie nudziłem ani przez sekundę...ba podobało mi się to. W przeciwieństwie do rozrywki jaką zafundowali mi twórcy Wielkiego Gatsbyego. Nie przepadam za takim efekciarstwem.
Jak ktoś wymagał od Iluzji czegoś więcej, to chyba trochę przesadził smile To nie miało być kolejne dzieło typu Prestiż, czy Iluzjonista i takim nie było.

Wczoraj oglądałem "Pali się moja panno" Formana. Jak ktoś lubi czeskie kino, to niech obejrzy. Świetny humor, a jedna taka scena z salcesonem miażdży laugh (jak ktoś oglądał to na pewno kojarzy) grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Iluzja była tak rozrywkowa, że przy obu podejściach spałem jak niemowlę wink

Chałtura przez duże "ch"

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Bez przesady, do pewnego momentu całkiem dobrze się oglądało. niestety im dalej tym gorzej.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by vindom
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie


Wyksztalciuch sie znalazl laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by vindom
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie


Wyksztalciuch sie znalazl laugh

Do dzialu polityka go i BAN smile

btw Bez Tajemnic sezon 3 klasa sama w sobie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Prisoners - spoko film, ale momentami za długi. Mogli go skrócić do 90 minut i byłoby cacy.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
POLECAM

Połączenie
(2013)
The Call

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
http://www.filmweb.pl/film/Escape+Plan-2013-573524

całkiem dobre kino, bardzo dobry pomysł na scenariusz smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Obejrzał ktoś już Don Jon?

Miałem w weekend iść do kina a tu wyszedł HDRip..

Warto oglądać czy strata czasu (film, nie Ripa wink ) nie ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Finał 3ciego sezonu Homeland szału nie zrobił, wink

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Gaske
Finał 3ciego sezonu Homeland szału nie zrobił, wink
w sumie już mogliby tak zostawić, wszystkie wątki pozamykane

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Dla mnie finał Homeland mocno przeciętny, a można było się spodziewać czegoś więcej po całym bardzo dobrym sezonie, ale zakończyli idealnie do kontynuacji, czysta kartka, będą nowe wątki. Myślałem, że SoA też już na 6 zakończą, bo długimi chwilami oglądnie tego sezonu było męczące...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Akhu
Wczoraj oglądałem "Pali się moja panno" Formana. Jak ktoś lubi czeskie kino, to niech obejrzy. Świetny humor, a jedna taka scena z salcesonem miażdży laugh (jak ktoś oglądał to na pewno kojarzy) grin

tak sie zastanawialem czemu nie moge znalezc tego filmu na btgigs, ale jak sie okazuje film z 1967 roku laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Obejrzałem Elysium.
Niesamowite, że film opowiada o przeludnionej Ziemi a na koniec filmu wysyłane są kapsuły medyczne do uzdrowienia wszystkich mieszkańców powodując jeszcze większe przeludnienie...

Ale tak to film generalnie dobry - takie kino akcji do obejrzenia gdy się komuś nudzi.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Kapitan Phillips(2013)
Somalijscy piraci porywają amerykański frachtowiec dowodzony przez tytułowego kapitana
Bardzo dobry.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Z nowszych filmow ktos moglby polecic jakis thriller, tylko faktycznie taki, zeby trzymal w napieciu?

bardzo spodobal mi sie np The Call / Połączenie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Krystian
Z nowszych filmow ktos moglby polecic jakis thriller, tylko faktycznie taki, zeby trzymal w napieciu?

bardzo spodobal mi sie np The Call / Połączenie
Będzie Pan zadowolony cool

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Phillips-2013-643366

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Jaki miniserial polecacie? Dodatkowo szukam też jakiegoś serialu komediowego.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Dyniu
Jaki miniserial polecacie? Dodatkowo szukam też jakiegoś serialu komediowego.
sherlock miniserial


komediowe to american dad laugh shameless, jak poznalem..., it crowd laugh modern family

Strona 15 z 29 1 2 13 14 15 16 17 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, forty, Sensei, alfa), 1,166 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1