|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
co ty polecasz ssaku, daj spokoj
powinni ludziom doplacac za ogladanie takich gowien Nie przesadzaj. To film typowo rozrywkowy, bez glebszego przeslania. Wole Iluzje niz te wszystkie Thory, Pacific Rimy i inne dziela tworzone na podstawie komiksow/gier. Dokładnie. Iluzja, to prawie 2h czystej rozrywki. Wg mnie przyjemnej rozrywki, bo się nie nudziłem ani przez sekundę...ba podobało mi się to. W przeciwieństwie do rozrywki jaką zafundowali mi twórcy Wielkiego Gatsbyego. Nie przepadam za takim efekciarstwem. Jak ktoś wymagał od Iluzji czegoś więcej, to chyba trochę przesadził  To nie miało być kolejne dzieło typu Prestiż, czy Iluzjonista i takim nie było. Wczoraj oglądałem "Pali się moja panno" Formana. Jak ktoś lubi czeskie kino, to niech obejrzy. Świetny humor, a jedna taka scena z salcesonem miażdży  (jak ktoś oglądał to na pewno kojarzy) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Iluzja była tak rozrywkowa, że przy obu podejściach spałem jak niemowlę Chałtura przez duże "ch"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Bez przesady, do pewnego momentu całkiem dobrze się oglądało. niestety im dalej tym gorzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie Wyksztalciuch sie znalazl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Iluzja to może być rozrywka dla kogoś kto maks ukończył podstawówkę i to po reformie Wyksztalciuch sie znalazl  Do dzialu polityka go i BAN  btw Bez Tajemnic sezon 3 klasa sama w sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Prisoners - spoko film, ale momentami za długi. Mogli go skrócić do 90 minut i byłoby cacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
POLECAM
Połączenie (2013) The Call
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Obejrzał ktoś już Don Jon? Miałem w weekend iść do kina a tu wyszedł HDRip.. Warto oglądać czy strata czasu (film, nie Ripa  ) nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Finał 3ciego sezonu Homeland szału nie zrobił, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Finał 3ciego sezonu Homeland szału nie zrobił,  w sumie już mogliby tak zostawić, wszystkie wątki pozamykane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dla mnie finał Homeland mocno przeciętny, a można było się spodziewać czegoś więcej po całym bardzo dobrym sezonie, ale zakończyli idealnie do kontynuacji, czysta kartka, będą nowe wątki. Myślałem, że SoA też już na 6 zakończą, bo długimi chwilami oglądnie tego sezonu było męczące...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wczoraj oglądałem "Pali się moja panno" Formana. Jak ktoś lubi czeskie kino, to niech obejrzy. Świetny humor, a jedna taka scena z salcesonem miażdży  (jak ktoś oglądał to na pewno kojarzy)  tak sie zastanawialem czemu nie moge znalezc tego filmu na btgigs, ale jak sie okazuje film z 1967 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Obejrzałem Elysium. Niesamowite, że film opowiada o przeludnionej Ziemi a na koniec filmu wysyłane są kapsuły medyczne do uzdrowienia wszystkich mieszkańców powodując jeszcze większe przeludnienie... Ale tak to film generalnie dobry - takie kino akcji do obejrzenia gdy się komuś nudzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Kapitan Phillips(2013) Somalijscy piraci porywają amerykański frachtowiec dowodzony przez tytułowego kapitana Bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Z nowszych filmow ktos moglby polecic jakis thriller, tylko faktycznie taki, zeby trzymal w napieciu?
bardzo spodobal mi sie np The Call / Połączenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Z nowszych filmow ktos moglby polecic jakis thriller, tylko faktycznie taki, zeby trzymal w napieciu?
bardzo spodobal mi sie np The Call / Połączenie Będzie Pan zadowolony http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Phillips-2013-643366
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Jaki miniserial polecacie? Dodatkowo szukam też jakiegoś serialu komediowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Jaki miniserial polecacie? Dodatkowo szukam też jakiegoś serialu komediowego. sherlock miniserial komediowe to american dad  shameless, jak poznalem..., it crowd  modern family
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|