Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#610317 30/06/2006 18:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł...

granie za 1000 zeby wygrac 700... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#610318 30/06/2006 18:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Quote
Quote
Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki.

mnie zysk typu +10 euro w skali miesiaca nie satysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mnie tez nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ale pisales przeciez, ze nie ma szans wyjsc na plus, a szanse sa takie same jak przy duzych stawkach.
Kogos moze jednak satysfakcjonowac +10 euro miesiecznie, gdy gra rzadko i niskimi stawkami.

#610319 30/06/2006 18:25
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
W zadnym razie nie moge zgodzic sie z yaaho. Dla jednego 1 u to 1 euro a dla kogos innego jest to tysiac razy wiecej.

Co do tematu, buki naziemne powinny zdecydowanie zwiekszys wysokosc min. stake. Poziom 5-10 PLN bylby zadowalajacy dla mnie. Przynajmniej troszke by sie tam zrobilo luzniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Maciek

#610320 30/06/2006 18:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
A amatorzy grania za 2 zł niech grają w lotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610321 30/06/2006 18:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
A amatorzy grania za 2 zł niech grają w lotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

hmmm, najpierw chcesz zmniejszyc stawke, a potem smiejesz sie z tych co graja za 2 :/

#610322 30/06/2006 18:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
KapitanDyMano obierz jakas jedna sciezke myslowa bo ciezko za toba nadazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Maciek

#610323 30/06/2006 18:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
to miała być ironia ale niejasno ją sformułowałem sorki za wprowadzenie w błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610324 01/07/2006 10:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
ja mysle ze 5gr to stawka w sam raz xD
buahahah co za temat

#610325 01/07/2006 10:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Pamietajcie ze podatek placi sie od wygranej powyzej 2.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Maciek

#610326 01/07/2006 10:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jaki jest najmniejszy nominal w Polsce? 1 grosz, wiec taka powinna byc minimalna stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#610327 01/07/2006 11:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł...

leze i kwicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

Ave AKO > 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

#610328 07/07/2006 08:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Ave AKO>10000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610329 10/07/2006 06:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Z załączonej ankiety wynika, że tylko 1/3 ankietowanych chce, by minimalna stawka wynosiła 5 zł, a duża liczba pytanych jest za obniżeniem minimalnej stawki. jednak nie sami nałogowi hazardziści sa na tym Forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610330 10/07/2006 06:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Widac, ze nie gracie systemami.
Jak grasz systemem np 5 pewniakow + 3 z 5 + 3 z 5 w totomixie to masz 100 kombinacji i nawet stawka 1 zl powoduje, ze trzeba zabulic 100 zeta jednorazowo.

#610331 11/07/2006 18:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Ponoć u buka William Hill czy u jakiegoś innego można grać już od...1 centa czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

#610332 11/07/2006 19:18
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
Quote
Ponoć u buka William Hill czy u jakiegoś innego można grać już od...1 centa czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

to wpłać 5 centów będziesz miał na 5 kuponów

Kapitanie litości... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610333 11/07/2006 21:15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Ja potrafie w BF postawic tez za 1 euro centa czyli 4 grosze. Czasem musze tak zawalczyc zeby wygrac miliony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#610334 11/07/2006 22:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
To sa już jaja.Jeszcze pare takich ankiet i wszyscy bedziemy sobie pykać za dwójasa i 4 razy do roku trafimy ako 50,będziemy chodzić na lody, do zoo albo na karuzele...Zajebiście... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#610335 11/07/2006 23:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Stawki są jakie są i zostawmy je w spokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) nizsza stawka (jak napisal Bzyku) to kolejki u naziemniakow i 100 tasiemców o najnizszej stawce.

2)W ankiecie wiekszosć jest za min. 5 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
ludzie !! dajcie sie pobawić !!!
na kim zarabiaja naziemni ? głownie na tasiemcach !
nie pozbawiajcie naziemnych zarobku bo sami nie pogracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sam grywam czasem jakis rozpis 5z6 czy cos takiego po stawce 2pln. nie grałbym zeby bylo po 5zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

ps. dlaczego upadł klasyczny "pilkarz: (13stka) ?
Podnosili stawki ,obroty spadały, automatycznie mniejsze wyplaty . Wycofanie z kolektur to juz gwozdz do trumny ale początku upatruję własnie w systematycznym podnoszeniu stawek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#610336 12/07/2006 06:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
z tego co paimiętam to zakład totoligi zdrożał z 10 groszy do 30 groszy w ciągu chyba roku, a niedługo znowu podrozało do 50 groszy, a następnie do 70 groszy więc nic dziwnego że ludzie przestali się w to bawić, a inaczej jak systemem nie da się wygrać w zakłady piłkarskie. Faktycznie w ankiecie większośc jest za min. 5 zł. Nałogowi hazardziści grają za 100 zł by wygrać 150, stosując w dodatku progresje itp.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1