|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł... granie za 1000 zeby wygrac 700... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Grajac za niskie stawki masz takie same szanse wyjsc na plus jak grajac za wysokie stawki. mnie zysk typu +10 euro w skali miesiaca nie satysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mnie tez nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ale pisales przeciez, ze nie ma szans wyjsc na plus, a szanse sa takie same jak przy duzych stawkach. Kogos moze jednak satysfakcjonowac +10 euro miesiecznie, gdy gra rzadko i niskimi stawkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
W zadnym razie nie moge zgodzic sie z yaaho. Dla jednego 1 u to 1 euro a dla kogos innego jest to tysiac razy wiecej.
Co do tematu, buki naziemne powinny zdecydowanie zwiekszys wysokosc min. stake. Poziom 5-10 PLN bylby zadowalajacy dla mnie. Przynajmniej troszke by sie tam zrobilo luzniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
A amatorzy grania za 2 zł niech grają w lotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A amatorzy grania za 2 zł niech grają w lotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hmmm, najpierw chcesz zmniejszyc stawke, a potem smiejesz sie z tych co graja za 2 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
KapitanDyMano obierz jakas jedna sciezke myslowa bo ciezko za toba nadazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
to miała być ironia ale niejasno ją sformułowałem sorki za wprowadzenie w błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ja mysle ze 5gr to stawka w sam raz xD buahahah co za temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Pamietajcie ze podatek placi sie od wygranej powyzej 2.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jaki jest najmniejszy nominal w Polsce? 1 grosz, wiec taka powinna byc minimalna stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
No właśnie, ciekawe co ma większy sens.. granie za 50 zł aby wygrac 200 zł czy granie za 1zł aby wygrać 10000 zł... leze i kwicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D Ave AKO > 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Ave AKO>10000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Z załączonej ankiety wynika, że tylko 1/3 ankietowanych chce, by minimalna stawka wynosiła 5 zł, a duża liczba pytanych jest za obniżeniem minimalnej stawki. jednak nie sami nałogowi hazardziści sa na tym Forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Widac, ze nie gracie systemami. Jak grasz systemem np 5 pewniakow + 3 z 5 + 3 z 5 w totomixie to masz 100 kombinacji i nawet stawka 1 zl powoduje, ze trzeba zabulic 100 zeta jednorazowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Ponoć u buka William Hill czy u jakiegoś innego można grać już od...1 centa czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
Ponoć u buka William Hill czy u jakiegoś innego można grać już od...1 centa czy ktoś wie coś więcej na ten temat? to wpłać 5 centów będziesz miał na 5 kuponów Kapitanie litości... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Ja potrafie w BF postawic tez za 1 euro centa czyli 4 grosze. Czasem musze tak zawalczyc zeby wygrac miliony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254 |
To sa już jaja.Jeszcze pare takich ankiet i wszyscy bedziemy sobie pykać za dwójasa i 4 razy do roku trafimy ako 50,będziemy chodzić na lody, do zoo albo na karuzele...Zajebiście... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Stawki są jakie są i zostawmy je w spokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) nizsza stawka (jak napisal Bzyku) to kolejki u naziemniakow i 100 tasiemców o najnizszej stawce.
2)W ankiecie wiekszosć jest za min. 5 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ludzie !! dajcie sie pobawić !!! na kim zarabiaja naziemni ? głownie na tasiemcach ! nie pozbawiajcie naziemnych zarobku bo sami nie pogracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sam grywam czasem jakis rozpis 5z6 czy cos takiego po stawce 2pln. nie grałbym zeby bylo po 5zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
ps. dlaczego upadł klasyczny "pilkarz: (13stka) ? Podnosili stawki ,obroty spadały, automatycznie mniejsze wyplaty . Wycofanie z kolektur to juz gwozdz do trumny ale początku upatruję własnie w systematycznym podnoszeniu stawek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
z tego co paimiętam to zakład totoligi zdrożał z 10 groszy do 30 groszy w ciągu chyba roku, a niedługo znowu podrozało do 50 groszy, a następnie do 70 groszy więc nic dziwnego że ludzie przestali się w to bawić, a inaczej jak systemem nie da się wygrać w zakłady piłkarskie. Faktycznie w ankiecie większośc jest za min. 5 zł. Nałogowi hazardziści grają za 100 zł by wygrać 150, stosując w dodatku progresje itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka