Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#610337 13/07/2006 18:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
a czy ktoś z Forumowiczów gra w totoligę i totogola?

Bonus: Unibet
#610338 16/07/2006 06:50
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
minimalna stawka powinna wynosić 1zł i tyle, bo że 20groszy to chyba jednak przesada!!!

#610339 18/07/2006 06:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
No 1 zł to już obowiązkowo powinno być ale nie wiem skąd tu takie oburzenie jeśli się proponuje grę za mniejszą stawkę. jezeli któryś buk w którym gracie by zaoferował możliwość zagrania za np. 30 groszy lub mniej to wtedy byście przestali tam grać? bo obniżyli ceny? ciekawe...

#610340 18/07/2006 09:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W netowych bukach moga byc stawki nawet 1gr. Problem jest z naziemnymi, jak to juz wczesniej ludzie pisali. Dziadki puszczaly by nie 5 tasiemcow, ale 10 czy 20, a czas oczekiwania w kolejce wzrósłby niemilosiernie. Co innego rozpisy, tutaj uwazam ze mogliby wprowadzic stawke 1zl dla systemowcow grajacych jakies 5z9.

#610341 18/07/2006 20:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Systemowe po 1 zl masz w toto mixie logan347.

hehe panowie ale ja mam w punkcie sts dziadkow po 2 zl puszczajacych 20-20 kuponow z minimum 10 zdarzeniami heheheh.

Jedyne co mogli by zmienic naziemne to to by mozna bylo grac za stawke jaka sie chce a nie rowne 2,3,4,55,itd tylko zebymozna bylo zagrac np za wygrany kupon o wartosci 145,37 zł naprzyklad

#610342 28/07/2006 09:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
Noooo, widać że sympatyków stawki mniejszej od 2 zł jest sporo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610343 03/08/2006 19:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
W zakładach piłkarskich przydałop by sie obnizenie stawki do 20 groszy kto jest za???

#610344 03/08/2006 20:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
W zakładach piłkarskich przydałop by sie obnizenie stawki do 20 groszy kto jest za???

taaaa, za 20 groszy, walnac sobie kuponik z AKO 7 i mamy astronomiczna wygrana 1,4 zeta minus podatek, po takiej wygranej zastanawialbym sie czy wyjechac na wakacje na hawaje czy na karaiby, a jakby sie szlo poscic kuponik do ziemniaka to kolejka dziadkow (ktorym babcia dala 20 groszy, zeby zapalki kupic) i dzieci (ktorzy byli w sklepie i reszty mamie nie oddali) siegalaby jakies 100 metrow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



PS
w necie za takie stawki grac mozna, na cale szczescie w ziemniakach nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610345 03/08/2006 20:34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
Kolejak 100 metrów?no, bez przesady,a przynajmniej nie odmawiaj innym prawa do grania za tyle na ile kogoś stać; przykład AKO7 jest faktycznie niedobry bo tak sie gra za grube sumy np. za 10 zł a za 20 groszy to można spokojnie puścić tasiemca; ale po co puszczac tasiemca jak są zakłady piłkarskie? taki kupon 13-15 zdarzeniowy wchodzi baaardzo rzadko, więc zawsze się przegrywa i nie masz z tego ani grosza przez bardzo długi czas, lepiej za 20 groszy, jeśli można, wysyłać kupon zakładów piłkarskich i co jakiś czas przynajmniej trafiać te 10 lub 11 meczów i przynajmniej zwróci się część wpłaconej sumy, bo w bukmacherce się nie zwróci.

#610346 03/08/2006 20:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Kolejak 100 metrów?no, bez przesady,a przynajmniej nie odmawiaj innym prawa do grania za tyle na ile kogoś stać; przykład AKO7 jest faktycznie niedobry bo tak sie gra za grube sumy np. za 10 zł a za 20 groszy to można spokojnie puścić tasiemca; ale po co puszczac tasiemca jak są zakłady piłkarskie? taki kupon 13-15 zdarzeniowy wchodzi baaardzo rzadko, więc zawsze się przegrywa i nie masz z tego ani grosza przez bardzo długi czas, lepiej za 20 groszy, jeśli można, wysyłać kupon zakładów piłkarskich i co jakiś czas przynajmniej trafiać te 10 lub 11 meczów i przynajmniej zwróci się część wpłaconej sumy, bo w bukmacherce się nie zwróci.

no, cale kieszonkowe to jest chyba, ta dyskusja nie ma sensu, mamy inny poglad na bukmacherstwo i tyle, narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610347 03/08/2006 20:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
Yaaho - gdyby wszyscy mieli takie same poglądy to byłoby nadzwyczaj nudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie zamierzam przekonywać kogokolwiek do czegokolwiek; ja traktuję grę jako hobby a nie maszynkę do zarabiania pieniędzy więc chyba jest to zrozumiałe że warto wygrac jak najwięcej za jak najmniejszy wkład; nie twierdzę że jest to jedyny słuszny sposób grania, bo kazdy ma swój [sposób]; jeżeli ktoś próbuje zarabiać na bukmacherstwie - jego sprawa, ale to się udaje tylko nielicznym a większośc wtapia kasę ku uciesze prezesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

#610348 03/08/2006 21:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja bym dał nawet 1 gr, a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ludzie dajcie spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1