|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
a czy ktoś z Forumowiczów gra w totoligę i totogola?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
minimalna stawka powinna wynosić 1zł i tyle, bo że 20groszy to chyba jednak przesada!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
No 1 zł to już obowiązkowo powinno być ale nie wiem skąd tu takie oburzenie jeśli się proponuje grę za mniejszą stawkę. jezeli któryś buk w którym gracie by zaoferował możliwość zagrania za np. 30 groszy lub mniej to wtedy byście przestali tam grać? bo obniżyli ceny? ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
W netowych bukach moga byc stawki nawet 1gr. Problem jest z naziemnymi, jak to juz wczesniej ludzie pisali. Dziadki puszczaly by nie 5 tasiemcow, ale 10 czy 20, a czas oczekiwania w kolejce wzrósłby niemilosiernie. Co innego rozpisy, tutaj uwazam ze mogliby wprowadzic stawke 1zl dla systemowcow grajacych jakies 5z9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Systemowe po 1 zl masz w toto mixie logan347.
hehe panowie ale ja mam w punkcie sts dziadkow po 2 zl puszczajacych 20-20 kuponow z minimum 10 zdarzeniami heheheh.
Jedyne co mogli by zmienic naziemne to to by mozna bylo grac za stawke jaka sie chce a nie rowne 2,3,4,55,itd tylko zebymozna bylo zagrac np za wygrany kupon o wartosci 145,37 zł naprzyklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21 |
Noooo, widać że sympatyków stawki mniejszej od 2 zł jest sporo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34 |
W zakładach piłkarskich przydałop by sie obnizenie stawki do 20 groszy kto jest za???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W zakładach piłkarskich przydałop by sie obnizenie stawki do 20 groszy kto jest za??? taaaa, za 20 groszy, walnac sobie kuponik z AKO 7 i mamy astronomiczna wygrana 1,4 zeta minus podatek, po takiej wygranej zastanawialbym sie czy wyjechac na wakacje na hawaje czy na karaiby, a jakby sie szlo poscic kuponik do ziemniaka to kolejka dziadkow (ktorym babcia dala 20 groszy, zeby zapalki kupic) i dzieci (ktorzy byli w sklepie i reszty mamie nie oddali) siegalaby jakies 100 metrow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS w necie za takie stawki grac mozna, na cale szczescie w ziemniakach nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34 |
Kolejak 100 metrów?no, bez przesady,a przynajmniej nie odmawiaj innym prawa do grania za tyle na ile kogoś stać; przykład AKO7 jest faktycznie niedobry bo tak sie gra za grube sumy np. za 10 zł a za 20 groszy to można spokojnie puścić tasiemca; ale po co puszczac tasiemca jak są zakłady piłkarskie? taki kupon 13-15 zdarzeniowy wchodzi baaardzo rzadko, więc zawsze się przegrywa i nie masz z tego ani grosza przez bardzo długi czas, lepiej za 20 groszy, jeśli można, wysyłać kupon zakładów piłkarskich i co jakiś czas przynajmniej trafiać te 10 lub 11 meczów i przynajmniej zwróci się część wpłaconej sumy, bo w bukmacherce się nie zwróci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Kolejak 100 metrów?no, bez przesady,a przynajmniej nie odmawiaj innym prawa do grania za tyle na ile kogoś stać; przykład AKO7 jest faktycznie niedobry bo tak sie gra za grube sumy np. za 10 zł a za 20 groszy to można spokojnie puścić tasiemca; ale po co puszczac tasiemca jak są zakłady piłkarskie? taki kupon 13-15 zdarzeniowy wchodzi baaardzo rzadko, więc zawsze się przegrywa i nie masz z tego ani grosza przez bardzo długi czas, lepiej za 20 groszy, jeśli można, wysyłać kupon zakładów piłkarskich i co jakiś czas przynajmniej trafiać te 10 lub 11 meczów i przynajmniej zwróci się część wpłaconej sumy, bo w bukmacherce się nie zwróci. no, cale kieszonkowe to jest chyba, ta dyskusja nie ma sensu, mamy inny poglad na bukmacherstwo i tyle, narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34 |
Yaaho - gdyby wszyscy mieli takie same poglądy to byłoby nadzwyczaj nudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie zamierzam przekonywać kogokolwiek do czegokolwiek; ja traktuję grę jako hobby a nie maszynkę do zarabiania pieniędzy więc chyba jest to zrozumiałe że warto wygrac jak najwięcej za jak najmniejszy wkład; nie twierdzę że jest to jedyny słuszny sposób grania, bo kazdy ma swój [sposób]; jeżeli ktoś próbuje zarabiać na bukmacherstwie - jego sprawa, ale to się udaje tylko nielicznym a większośc wtapia kasę ku uciesze prezesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja bym dał nawet 1 gr, a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ludzie dajcie spokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|