|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Do gry - dla mnie - jedynie Waregem 1x, Swansea X2, ja mam 38% zysku, ale mnie wystarczy, oczywiście jak wejdzie. A tak ogólnie, to powinny być dzisiaj ładne cyrki. u mnie płacą 1.6 za taki dubel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Do gry - dla mnie - jedynie Waregem 1x, Swansea X2, ja mam 38% zysku, ale mnie wystarczy, oczywiście jak wejdzie. A tak ogólnie, to powinny być dzisiaj ładne cyrki. u mnie płacą 1.6 za taki dubel  akagi, gra w Fortunie i po oddsportal wnioskuje gdzie co i kiedy, więc nie czepiaj się poważnego inwestora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co Ty możesz wiedzieć - Jose - zza sterty pomarańczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
A dlaczego Liberec - aker ? Poza tym w pozostałych meczach " Twoim " wystarczą remisy. Ale nie moja sprawa, a Twoja kasa.  Liczę ze szwaby zremisują z Sevilla wieć Liberec musi wygrać żeby awansować z 2 miejsca a czytałem że zależy im na awansie jak to przystało na wszystkie kraje z europy środkowej i wschodniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
longterma na pucharowe grupy kończy mi awans Sevilli i awans Swansea, ale ewentualne kontry w tym wypadku są chyba zbyteczne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Panowie co jak co ale Legia dzis peffka peff  Oczywiście! Przegrywają z Zawiszą i Podbeskidziem, dadzą radę i z Cyprem. Tamci chociaż profesjonalni piłkarze z niegłupim trenerem, czego o Legii powiedzieć się nie da...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
longterma na pucharowe grupy kończy mi awans Sevilli i awans Swansea, ale ewentualne kontry w tym wypadku są chyba zbyteczne? Przeciez Sevilla dawno ma awans. Swansea potrzebuje punktu, a nawet moga wjebac nie sadze by Kazan wygral w Hiszpaii...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Legia dzis mocnym skladem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Legia dzis mocnym skladem  Nie oplaca sie stawiac po takim kursie juz lepiej łamańca po 25+ lub 1 gol Apollon/mecz Legia @ 9+
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
longterma na pucharowe grupy kończy mi awans Sevilli i awans Swansea, ale ewentualne kontry w tym wypadku są chyba zbyteczne? Przeciez Sevilla dawno ma awans. Swansea potrzebuje punktu, a nawet moga wjebac nie sadze by Kazan wygral w Hiszpaii... słusznie, nawet nie zwróciłem uwagi, bo jeszcze nie zaznaczyli na zielono 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
więc zostaje tylko PAOK w singlu @ 1.90, enjoy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
Na mieście mówią, że Legia dziś strzeli @1.32 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
A to Waregem to jedynka nie będzie. Ruscy juz mają wyjebane na ten mecz. A jak Ruscy mają na coś wyjebane to wczoraj Zenit pokazał co robią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Masz problem, chociaż skrzętnie go ukrywasz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
A to Waregem to jedynka nie będzie. Ruscy juz mają wyjebane na ten mecz. A jak Ruscy mają na coś wyjebane to wczoraj Zenit pokazał co robią  swięte słowa tylko czy Belgowie wystawią najmocniejszy skład bo remis im wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Panowie co jak co ale Legia dzis peffka peff  Oczywiście! Przegrywają z Zawiszą i Podbeskidziem, dadzą radę i z Cyprem. Tamci chociaż profesjonalni piłkarze z niegłupim trenerem, czego o Legii powiedzieć się nie da... Pierwsza zasada gry bukmacherskiej: 1 Nie graj na/przeciwko polskie/m drużyny/om.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
A to Waregem to jedynka nie będzie. Ruscy juz mają wyjebane na ten mecz. A jak Ruscy mają na coś wyjebane to wczoraj Zenit pokazał co robią  swięte słowa tylko czy Belgowie wystawią najmocniejszy skład bo remis im wystarczy Jakies punkty muszą zdobyć to chyb wystawią. Mecz u siebie o stawkę, kibice przyjdą. Motywacja po ich stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Tydzien temu to dałem na Legie dzisiaj odpuszcze Apollon najwyzej pokibicuję rezerwom Cypryjczyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ktos gdzies widzial sklad ew powolanych w Wigan ..?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|