|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu. Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz. Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
najlepsze ze nasi finaliści ligi dostali ogórkowe grupy, zaksa juz poleciała w takiej, a resovia ma nawet szansę tez to zrobić, zamiast kompletu zwycięstw... a taka macerata w grupie z zenitem i loko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Dobra wchodze w cwokow na 3-1 po 2.95 bo jednak mimo wszystko trzeba sie szanowac wiec do roboty pizdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
mialem grac ta Reske, ale spojrzalem na kurs i na wynik I meczu i sobie powiedzialem: "lepiej nie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
mialem grac ta Reske, ale spojrzalem na kurs i na wynik I meczu i sobie powiedzialem: "lepiej nie"  Pastuchy nakurwiaja bez wstrzymywania reki. Albo wejdzie albo nie wejdzie  Poki co im wchodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu. Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz. Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;) Sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Grozer odwalał całą robotę a kowal się gapił. Jak teraz nie ma lidera to przecież zwalnia go z obowiązku bycia trenerem. Na przerwach zamiast na nich trochę krzyknąć to robi im wykład jak na studiach a oni kiwają głowami , że wszystko rozumieją ale nie o to chodzi chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu. Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz. Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;) Sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Grozer odwalał całą robotę a kowal się gapił. Jak teraz nie ma lidera to przecież zwalnia go z obowiązku bycia trenerem. Na przerwach zamiast na nich trochę krzyknąć to robi im wykład jak na studiach a oni kiwają głowami , że wszystko rozumieją ale nie o to chodzi chyba. No to niech wyłożą kaskę na stojczewa albo rezende, będą mieli charyzmatycznego kołcza. Porobili transfery, to gdzieś tą kaskę muszą oszczędzić. Padło na trenera. Dobry poczatek drugiej partii, chyba handi w dupe pomału:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
o kurwa jak dzieci we mgle szybkie 3-0 sie zanosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
resovia wypad frajerzy z boiska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ktoś mam jakiegoś streama , bo na livescorehunter przestał działać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
Niech spierdalają kurwa gwiazdki...w pizdu gdzie mnie podkusiło, aby dawać na te pizdy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Ktoś mam jakiegoś streama , bo na livescorehunter przestał działać ? zlitowali się nad TObą, raduj się:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
Dostanę stream do Resovii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
polowa seta drugiego a ci znow brejka nei zrobili na zaraz mnei chuj strzeli !!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
oni chcą zorganizować f4 bo są zbyt ulomni na wyjście ze śmiesznej grupy kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
kurwa i znow przy stoliku pizdy jebane sobei zalatwia final 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635 |
nie ma co plakac tylko trzeba pobierac wysokie kursy:) na Levskiego udalo mi sie zagrac po kursie 14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|