Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 37 1 2 22 23 24 25 26 36 37
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by funny_tennis
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu.

Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz.


Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
najlepsze ze nasi finaliści ligi dostali ogórkowe grupy, zaksa juz poleciała w takiej, a resovia ma nawet szansę tez to zrobić, zamiast kompletu zwycięstw...


a taka macerata w grupie z zenitem i loko laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Dobra wchodze w cwokow na 3-1 po 2.95 bo jednak mimo wszystko trzeba sie szanowac wiec do roboty pizdy boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
mialem grac ta Reske, ale spojrzalem na kurs i na wynik I meczu i sobie powiedzialem: "lepiej nie" laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by hallik
mialem grac ta Reske, ale spojrzalem na kurs i na wynik I meczu i sobie powiedzialem: "lepiej nie" laugh
Pastuchy nakurwiaja bez wstrzymywania reki. Albo wejdzie albo nie wejdzie grin Poki co im wchodzi.

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by funny_tennis
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu.

Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz.


Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;)

Sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Grozer odwalał całą robotę a kowal się gapił. Jak teraz nie ma lidera to przecież zwalnia go z obowiązku bycia trenerem. Na przerwach zamiast na nich trochę krzyknąć to robi im wykład jak na studiach a oni kiwają głowami , że wszystko rozumieją ale nie o to chodzi chyba.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by funny_tennis
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu.

Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz.


Jak zdobywał mistrzostwo to wszyscy go chwalili i wielbili, a teraz nagle jeździec bez głowy? Możliwe, że brak im faceta z jajami, lidera. Takim bezsprzecznie był groozer, czego by nie mówić o Zibim, on też jednak dawał kopa, a teraz same takie lebiody na boisku, z Veresem i Nowakowskim na czele;)

Sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Grozer odwalał całą robotę a kowal się gapił. Jak teraz nie ma lidera to przecież zwalnia go z obowiązku bycia trenerem. Na przerwach zamiast na nich trochę krzyknąć to robi im wykład jak na studiach a oni kiwają głowami , że wszystko rozumieją ale nie o to chodzi chyba.


No to niech wyłożą kaskę na stojczewa albo rezende, będą mieli charyzmatycznego kołcza. Porobili transfery, to gdzieś tą kaskę muszą oszczędzić. Padło na trenera.
Dobry poczatek drugiej partii, chyba handi w dupe pomału:(

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
o kurwa jak dzieci we mgle szybkie 3-0 sie zanosi

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
resovia wypad frajerzy z boiska

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Ktoś mam jakiegoś streama , bo na livescorehunter przestał działać ?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
Niech spierdalają kurwa gwiazdki...w pizdu gdzie mnie podkusiło, aby dawać na te pizdy...

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Tomeeekkk
Ktoś mam jakiegoś streama , bo na livescorehunter przestał działać ?


zlitowali się nad TObą, raduj się:)

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
Dostanę stream do Resovii?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
polowa seta drugiego a ci znow brejka nei zrobili na zaraz mnei chuj strzeli !!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
oni chcą zorganizować f4 bo są zbyt ulomni na wyjście ze śmiesznej grupy kpina

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
kurwa i znow przy stoliku pizdy jebane sobei zalatwia final puke

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
jezu jacy oni są żałośni

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
to jest stream czy nie?

Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
nie ma co plakac tylko trzeba pobierac wysokie kursy:) na Levskiego udalo mi sie zagrac po kursie 14 smile

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606

Strona 24 z 37 1 2 22 23 24 25 26 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1