|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
za duży dziś kurs na Vasas..chyba że macie jakieś info?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Chiya/Goldschmit-Chen/Li jeden koles gra z kontuzja ledwo co chodzi a bet kursy wystawil pograne handi -5.5 i -7.5 zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
kurwa nie dogral przy 7-15
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
jak ledwo chodzi to dziwne ze nie dogral 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
jak ledwo chodzi to dziwne ze nie dogral  stary z tym ledwo chodzeniem rozegral jeszcze jakies 10 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
za duży dziś kurs na Vasas..chyba że macie jakieś info?:D no +2.5 wyglada jak w morde strzelil , zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Reska też obiecująco zaczęło, a azzaril chyba idzie na 0:3, bo z 8:2 juz 8:9, po co się męczyć jak mogą wygrać złotego seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
resovia jak idzie  bo jebne wielki mistrz czarnogorcy ich leja nie mam pytan
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Władować tyle kieszu w resovię i grać na takim poziomie to jak dla mnie nieporozumienie. Niech Kowal odejdzie lub może sponsorzy , bo to jest żenujące. W Zaksie mają tylko jedną szóstkę to można zrozumieć a tutaj mają ławkę równorzędną i ich gra to jakieś nieporozumienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
co mecz naszych w pucharach to większy wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
Kurwa reska cipy grajcie tam, mam -1,5 seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
resovia jak idzie  bo jebne wielki mistrz czarnogorcy ich leja nie mam pytan drugi raz jada z nimi jak z ludźmi z lapanki, wstyd co nas reprezentują plusligowcy w tym roku, razem z reprezentacją
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
ani jednego brejka przez caly set ... z czarnogorcami to jest drewniactwo do potegi juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
macie wygrać 1-3 popaprańce...kurwa co za gnioty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
resovia jak idzie  bo jebne wielki mistrz czarnogorcy ich leja nie mam pytan drugi raz jada z nimi jak z ludźmi z lapanki, wstyd co nas reprezentują plusligowcy w tym roku, razem z reprezentacją poczekaj poczekaj cyrkocy dopeiro czadu dadza na MS tam dopieor bedzie kompromitacja chyba ze beda mieli grupy tak utworzone ze do cwierfinalu sie doczolgaja bo dalej nie mco marzyc .... pierwszy brejk  ale ida!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu. Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
jacy oni są nieporadni w ataku. Jak można przegrywać 16/22 mając na koncie AŻ 5 punktowych bloków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Reska jak dzieci we mgle, w ogóle nie wyciągnęli wniosków z pierwszego meczu. Jakie wnioski tutaj mają wyciągnąć ? Jeśli trener Kowal jest na takim samym poziomie co były trener skry ? Cała szóstka pierwsza bez formy , ławka bez formy to nie jest dziwne trochę ? Lepiej sprowadzić takiego sokołova zamiast kilku grajków takich jak: schops , veres , akrem i ta cała swołocz. no to jest paranoja u nas ze sprowadzaniem 10 rownych nic nie znaczacych zawonidkow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|