|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Czasem nie wolno miec swojego zdania,gdy uderza ono w czyjes finanse........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Usuwającym negatywne opinie na temat buków mówimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Heyka, otrzymałem bonusa cameback 80 PLN. Czy po wpłacie np. MB, bonus dopisują ok północy bez żadnego kontaktu, czy też trzeba wysłać jakiegos maila ? Pzdr, dzięki za odpowiedź. Jak tylko dokonasz wpłaty,automatycznie bonus zostanie dopisany do twojego konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Conrad - moglbys wyjasnic wszystkim dlaczego to zrobiles? O ile oczywiscie, to jest Twoja robota...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> o co tu chodzi? wczoraj wieczorem zauwazylem post terrorista, dzis z rana widze, ze nie ma sladu tego postu, a terrorist podobno bana dostal za co?? mozna wiedziec Nigdzie , również w dziale "moderatorskim" ,nie znalazłem żadnej informacji o tym,ze Terrorist został zbanowany. Dołaczam sie do tych ,którzy upominaja sie o wyjaśnienia w tej sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
terror do mnie rano napisał ,ze dostał bana,jego posty wykasowali wiec się pytam publicznie dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Heyka, otrzymałem bonusa cameback 80 PLN. Czy po wpłacie np. MB, bonus dopisują ok północy bez żadnego kontaktu, czy też trzeba wysłać jakiegos maila ? Pzdr, dzięki za odpowiedź. Jak tylko dokonasz wpłaty,automatycznie bonus zostanie dopisany do twojego konta. Ok, dzięki za odpowiedź, rzeczywiscie, wszystko automatycznie zostało dodane. A co do tych znikających postów , może się wtrącę ... Czemu się tak dziwicie ? Przecież Conrad, jako pracownik GB, za ostatnią "PROMOCJĘ" zgarnął kupę kasy, kilka lub kilkanaście EUR za każdego gracza. Zatem w jego interesie jest dbanie o jak najlepsze zdanie o GB. Jest to jego forum i jak będzie chciał to wykasuje wszystkich. Chore jest to , że nie ma wolności wypowiedzi, ale widocznie każdy Polak, kto ma trochę władzy , dba przede wszystkim tylko o własną ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Czekam na skasowanie tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo pewnie uraziłem majestat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> o co tu chodzi? wczoraj wieczorem zauwazylem post terrorista, dzis z rana widze, ze nie ma sladu tego postu, a terrorist podobno bana dostal za co?? mozna wiedziec Kazdy ma prawo chyba do wypowiadania sie na forum, po to jest forum. Tematy o bukach sa po to zeby wyrazac opinie o nich, a jak to odczytaja userzy to inna sprawa Prosze o jakies wyjasnienia, bo jak tak ma byc dalej, to polowa z Nas bedzie sie bala kilku zdan mocniejszych napisac bojac sie o wlasna "dupe" Pozdrawiam Jak dla mnie niezly SKANDAL ! Terrorist napisał raptem dwa posty, ktore sa niczym przy tym jak niektorzy jada na BAW. Chyba ma prawo miec swoje zdanie na teamt jakiegos buka? Jesli juz nie bedzie pisal na forum to wielka szkoda bowiem jego analizy hokejowe to byla bajka. tak sie nie robi, trzeba byc fair do wszystkich uzytkownikow tego forum. Kazdy ma inne zdanie, jedni pozytywne, drugie negatywne dlatego zachowania Conrada nie rozumiem. Widocznie przezkadzaja mu rzeczy o ktorych kazdy wie. A co do typow hokejowych to wiem od terrorista, ze juz ich tutaj niestety nie bedzie. Prosic sie chlopak nie bedzie o to aby ktos sie litowal i zdjal mu bana. Podziekowac mozna jednej osobie, Jak tak dalej pojdzie to zadnych wartosciowych graczy na mecz.pl nie bedzie, poza modami oczywiscie:) mi ta usluga jakis czas temu zostala zdjeta nie wiadomo z jakich wzgledow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
no ja potwierdzam czytałem te posty terrorista i nawet odpowiedziałem żeby tam nie grał jeśli mu sie nie podoba...
Jego dwa posty i mój jeden zostały skasowane i trudno to zrozumieć coraz dziwniejsze to forum sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Halo,ludzie,dawno mówiłem,że jeśli tu są takie praktyki to masowo za przeproszeniem pierdolcie to forum i chodźcie na bettingadvice.Jak ktoś tak traktuje uzytkowników to mu sie odpłaćcie,przecież właściciel tego forum zarabia na was za to że tu zaglądacie i to ciagniecie wszystko dalej,modowie i aktywni użytkownicy,a on jak widać odpłaca sie banem dla kogoś kto pisze krytyke,i to w sumie całkiem kulturalną bo widziąłem te posty,nie były one ogólnie najmilsze,ale na pewno mieszczące sie w forumowych kanonach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />....Także żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Forum słuzy chyba do wyrażania swoich subiektywnych ocen. Jeśli terroristowi jeden czy drugi buk się nie podoba, to ma prawo to napisać. Zresztą widziałem ten post i nie było tam nic niezgodnego z regulaminem forum.
Również proszę o wyjaśnienie tej sprawy. No chyba że ma tu być wyłacznie łubu-dubu na cześć BAW i GB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
powiedzcie uprzejmie panowi głównemu adminowi strony,że jeszcze jeden taki numer i np wszyscy najlepsi uzytkownicy wypną sie na niego i nie wiem kto dalej bedzie mu ciągnął i prowadzil forum,no i po miesiącu,dwóch spadnie mu ta oglądalność o 3/4 i sie nauczy rozumu...Przecież wy moderatorzy nie macie nic za modowanie stron any nic z tych rzeczy,żadnych korzysci,robicie to wlawsciwie dla kogośi to za darmo,a w sumie jest to jakaś praca.Chyba ogolnie wszyscy mamy prawo żadać wyjasnien od osoby kasujacej to,w tym wypadku standardowo zapewne administratora
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
HAGIi --> ja doskonale pamietam kiedy straciles uprawnienia moda. Bylo to wtedy, gdy w temacie "Ktorego buka polecasz" osmielilismy sie miec inne zdanie niz Conrad na temat tego czy lepszy jest Betandwin, czy tez Nordicbet. Dziwie sie, ze wtedy po banie nie dostalismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Conrad nie pierwszy raz udowadnia, ze tylko on ma racje, a jesli ktos ma inne zdanie to w najlepszym wypadku stek wyzwisk, co widac np. w temacie polityka.
Jeszcze te teksty: "To ja wybieram buka ktory bedzie sie tutaj reklamowal, a nie odwrotnie". Tylko dzieki komu ten komfort? Zenujace jest to do kwadratu.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
podpisuję się pod opiniami obu kolegów obiema rękami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Forum słuzy chyba do wyrażania swoich subiektywnych ocen. Jeśli terroristowi jeden czy drugi buk się nie podoba, to ma prawo to napisać. Zresztą widziałem ten post i nie było tam nic niezgodnego z regulaminem forum.
Również proszę o wyjaśnienie tej sprawy. No chyba że ma tu być wyłacznie łubu-dubu na cześć BAW i GB. Pixies ,idąc tym tropem ,to ja powinienem juz dawno byc zbanowany za krytykowanie Betandwin. Kacpro ,choc młody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,bardzo madrze pisze ("don't have to be old ,to be wise"). To ,ze jestem moderatorem nie oznacza,ze bedę w powyższym przypadku robił dobrą mine do złej gry i udawał ,ze nic wielkiego sie nie stało. Czasy ,w których mawiano ,że: "To pierdnięcie królowej bierze na siebie rząd radziecki" należą do przeszłości. Daleki jestem od stawiania jakiegos ultimatum*** ,ale apeluję o to ,by Terroristowi został przywrócony status usera tego forum. Mam nadzieję ,ze wiecej nie zaistnieje juz przypadek kasowania postów z przyczyn ...."politycznych" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Takie działania nikomu chluby nie przynoszą ,bo najwiekszą wartością tego forum jest swobodna i nieskrępowana wymiana pogladów i opinii ,oczywiście zgodna z obowiazujacym regulaminem. *** 1)casus KRAJAN 2)casus Terrorist 3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
spadam z tego forum na dobre,wyzwe kogo mam wyzwać bo sie naraził i nara-bez sensu tak potraktować tak dobrego usera jak terrorist,mecz.pl schodzi na psy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
jak mówię,zróbmy np liste ,post ,gdzie sie bedą wpisywać ci co mają dośc tego syfu pod groźbą definitywnej prszeprowadzki i tyle,niech zobaczy ilu ludziom sie to już nei podoba.Ja wlasciwie wogóle tutaj nie pisze praktycznie nic,tylko na BettingAdvice,bo tam jest poziom,zero cenzury itp.a tutaj właśnie ch chwial widze skandal bo kasują o baw,go kasują o gb itp,ile można taki syf znosić?jedyne fajne co tu było to sekcja koszykówki gdzie czasmi mogłem coś napsiać i bursztyk miał dobre info zawsze itp,a tak to naprawde nie ma tu nic nadzwyczajnego co zachęca ludzi do bycia tutaj,pozatym,że jest sie wśród polaków i pisze po Polsku co niektórym ułatwia życie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
No amk, wszystko przed Tobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ban czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nastały czasy mówienia dobrze albo w ogóle i to jak widac nie tylko w polityce.
Wiwat GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wiwat Baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Dostanę teraz lizaka ?
Apeluję o rozsądek. Do czego dążymy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Niezłe jaja, i to odwala je ktoś, kto w temacie polityka wydziera się o większy liberalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Gamebookers to jest parodia bukmachera bedąca na poziomie BAW, przy czym o BAW powszechnie wiadomo jaki jest (pograć tam można jak się ma 15 kont), natomiast gamebookers sili się na poważnego buka. Szkoda tylko, że nie potrafi przegrywać większych sum, a jeżeli ktoś wygra na jednym zakładzie ponad 10000zł to mu po prostu ten zakład anulują. Zdecydowanie odradzam, każdy inny buk jest lepszy od tej katastrofy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Niezłe jaja, i to odwala je ktoś, kto w temacie polityka wydziera się o większy liberalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Gamebookers to jest parodia bukmachera bedąca na poziomie BAW, przy czym o BAW powszechnie wiadomo jaki jest (pograć tam można jak się ma 15 kont), natomiast gamebookers sili się na poważnego buka. Szkoda tylko, że nie potrafi przegrywać większych sum, a jeżeli ktoś wygra na jednym zakładzie ponad 10000zł to mu po prostu ten zakład anulują. Zdecydowanie odradzam, każdy inny buk jest lepszy od tej katastrofy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ale nie słyszałem żeby komuś nie wypłacili kasy z GB... ja na nich nie narzekam cenie ich za szacunek dla klienta za szybkie wypłaty, fakt nakładaja limity ale kto ich nie nakłada??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|