Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Originally Posted by Rosół
Mam jakies dziwne przeczucie ze Byzdra musi sie zajebiscie pierdolic...hmm

kolezanka,zapytam

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by hallik
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ

to ty przestan pierdolic
typowy polski hater
nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
trener już powinien wypuścić zmienniczki myśląc o meczu o brąz

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by hallik
kolejne 5 min bez gola, ale przeciez one juz osiagnely 300%
No zdecydowanie osiągnęły już dużo więcej niż powinny ale to nie usprawiedliwia bardzo słabej gry dzisiaj

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by hallik
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ

to ty przestan pierdolic
typowy polski hater
nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Originally Posted by hallik
kolejne 5 min bez gola, ale przeciez one juz osiagnely 300%
Walduś typowe Polactwo laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Polki 15 min bez gola

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Sensei65
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów

dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Już prawie 40 minuta meczu i 7 bramek to nie jest normalne laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by hallik
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ

to ty przestan pierdolic
typowy polski hater
nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS
nie podoba sie, ale ogladal bede, bo kocham ogladac mecze w roznych dyscyplinach, szczegolnie jak gra Polska i jesli graja chujowo to bede o tym pisal. stwierdzam fakty, a Ty to nazywasz hatem..

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
ale wlasnie problem polega na tym ze one nie graja az tak zle jak wskazuje wynik

mega skutecznosc bramkarek i sporo stresu w ataku
chyba przyznasz ze kilka jak nie kilkanascie slupkow i poprzeczek to jednak nie czeste zjawisko a strzal jednak niecelny

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Sensei65
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów

dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk
oczywiście że więcej, stąd ta wielka krytyka, żebyśmy byli jakimś wypierdkiem wielkości san marino bez historii w piłce nożnej to każdy miałby to w dupie że przegrywają , ale mamy piłkarzy w najsilniejszych ligach na świecie dlatego każdego bierze wkurw jak patrzy na tę patologie co grają

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
narzekacie kasa sie zgadza to najwazniejsze

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Sensei65
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów

dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk
lol przecież to baby grają gdzie wynik to często loteria, nie porównuj to do jakiegokolwiek sportu mężczyzn...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,692
Likes: 10
Originally Posted by Uve87
narzekacie kasa sie zgadza to najwazniejsze
to ile dolarów wygrałeś że taki zaciesz

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Najbardziej szkoda że mi sie wydaje że Serbki były dzisiaj do ogrania. Moim zdaniem zadecydowało pierwsze parę minut wtedy było długo 1-1 i można było odskoczyć i Serbki by sie zagotowały

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by Uve87
narzekacie kasa sie zgadza to najwazniejsze
to ile dolarów wygrałeś że taki zaciesz

+400 na czysto kurs byl jaki byl ale peffka to peffka

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Roger #17
lol przecież to baby grają gdzie wynik to często loteria, nie porównuj to do jakiegokolwiek sportu mężczyzn...

a widzisz bo np. biatlon czy biegi narciarskie obstawiam glownie kobitki bo jest o wiele bardziej przewidywalne

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
oby sie dziewczyny psychicznie odbudowaly do meczu o braz, choc o ten bedzie cholernie ciezko

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by hallik
oby sie dziewczyny psychicznie odbudowaly do meczu o braz, choc o ten bedzie cholernie ciezko

mysle ze bedzie 4 miejsce ale to moze i dobrze bo inaczej nasze media jak zwykle co turniej by liczyly na zloto i spinaly by dziewczyny

tak jak w biatlonie dzieczyny zaczely cos tam biegac to od razu aspiracje medalowe sie zrobily i na MS wyszedl klops frown

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1